Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Bole njih kurac i za Sumu i Bajbeka i Partizan, ovo vec postaje sramotno. Najbolji igrac ovako da ode, nemam reci...ovo vec postaje smesno i jadno, jbg stigao nalog od gospodina prve picke Smrdije, uskoro cigani mogu da nam pevaju onu nasu "Nista od titule ni ove godine" sa ovim govnarima, a ti Stanoje samo pricaj kako je pre cetvrtka sve bilo super i regularno, bas me je razocarao( a svi znaju koliko sam ga ovde branio)
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Protiv ove uprave sam uvek na strani igrača, pa makar to bio i Miljković.
Bajbek prima platicu, fino.
Što nisu ranije raskinuli ugovor sa Sumom ako im nije bio potreban, ili ga prodali. Sad dal se Suma sam stavio njima na penal da imaju razloga da ga otpuste, ne znam.



Komentari na ovu vest na Instagram profilu kluba ugašeni :pop
 
Последња измена:

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.756
Reaction score
19.315
Локација
Nickname
Unapred da kažem. Serem se na one koji će da likuju isto koliko i na one koji će da se koriste frazama govnara ŽP.
Kada će smrdljivi šugavi sns aktivisti potpisati raskid ugovora o uništavanju fudbalskog kluba Partizan i jebanju u mozak navijača istog kluba kao i širenju zle krvi?
Niste zaradili ništa odlaskom Asana i Sume, samo ste popušili crnu i žutu kurčinu umesto tompusa koje bi nabavili od transfera.
Nabijem vas na kurac sve prisutne u centralnoj loži zapadne tribine bez ijednog izuzetka.
Da li će ikada prokletinja sjahati sa ovog kluba ili da prestanem ičemu da se nadam?
Nemojte se ložiti sada na nekakvo zajedništvo, razjebaće oni sve to nanovo koliko već na kraju sezone.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Nedisciplina bla bla, sukob ovaj onaj, oteran igrac, nije problem, navikli smo.


KAD CE NEKO ZBOG 4 GODINE BEZ TITULE DA BUDE OTERAN MATER VAM JEBEM NESPOSOBNU ZVALAVU ODVRATNU
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
sramota ..ne zelim da ulazim u proslost cleo,moreira ali ovo je strasno...da li je uprava ili trener kriv ali 2 najbolja igraca asano i suma odlaze i gubis ih a ostaju ti jojic i slicni koji nemaju kvalitet ni za tim sredine tabele...sve sam iscekivao povratak sume u ekipu ali...
e sada ko je kriv...trener,uprava??? igrac nije sigurno u oba slucaja
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Kad god sam pomislio na Sumu za ove tri godine na pamet mi je pala rijec - cekanje.
Cekam da li ce doci na pripreme, cekam da udje u formu cekam da izadje iz povrede i udje u formu..mi smo drugovi njega samo cekali izmedju nekoliko genijalnih poteza i golova. Nema druge istine..
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.500
Reaction score
29.229
Локација
Novi Sad
Saopstenje sa sajta Partizana

ФК Партизан званично обавештава јавност да је данас раскинут уговор са Сејдубом Сумом. Након константног кршења клупске дисциплине од стране играча које је кулминирало неовлашћеним оглашавањем играча у јавности, клуб је донео одлуку да са играчем раскине професионални уговор.
ФК Партизан је институција изнад сваког појединца, а чврсто јединство свих структура у клубу доприноси да стручни штаб и играчи постижу одличне резултате и да је клуб на правом путу!

Напред Партизан!

Kaze FK Partizan je institucija iznad svakoga... osim Vazure, Vucele i Ilieva....
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Koliko pre dan-dva, ovde se širila paranoja, kako je Suma izmanipulisan od strane Vučele, Gmaza i Bombaša..
Sve kako bi naudili "našem treneru".
Kad ono, prvo ih Bombaš razuveri svojom izjavom. A sada uprava svojim gestom.

Žao mi je Sume. Zaista mi je žao ovog igrača. Smatram da baš dugo (Od Moreira), nismo imali, nit ćemo na žalost skoro imati, ovakvog igrača.
Neki identičan osećaj ovome trenutno, imao sam i kada je bio oteran taj "depresivni" Moreira.
Ali.. Kad tad, završiće se ova, slobodno se može reći, okupacija Partizana.
Ovi smradovi, koji danas otpustiše Sumu. Ma, neće ni njima doveka.

Neka nam je srećan i dugovečan, "naš trener", sa sve njegovim Jojićem, Miljkovićem i ostalim svojim kombinacijama.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Procitah sada saopstenje i jedna stvar mi zapade za oko:

"Nakon konstantnog kršenja klupske discipline od strane igrača koje je kulminiralo neovlašćenim oglašavanjem igrača u javnosti, klub je doneo odluku da sa igračem raskine profesionalni ugovor.

Sta je trebao da trazi od nekoga ovlascenje da se obrati javnosti? Mozda od krmka vazure (namerno malim slovom) da mu napise sta da kaze? Od vucelica da mu Olivera sroci par recenica? Mozda ivica bombas da mu izdiktira ne razumem?


Pitam se sta su igraci? Robovi? Da cute igraju i klimaju glavom uz pokorno "da gospodaru"? Nemaju pravo da mozda iznesu svoju verziju dogadjaja bila ona ispravna i istinita ili ne?

Daleko od toga da je Suma zlato po karakteru, disciplini i ponasanju medjutim ponavljam ma sta bilo istina ne mora ni od koga iz kluba da trazi dozvolu da bi se nekome obratio bagro jedna iz uprave.

Sumi sve najbolje u karijeri i zivotu i hvala mu za sve!
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.627
Reaction score
8.771
Локација
"preko bare"
Vidim da neki još pitaju šta radi uprava. To mogu da očekujem od nekoga ko je počeo da prati Partizan i učlanio se na ovaj forum prije tri dana. Ako nekome, među ostalima, nije jasno šta se dešava, svako dalje pojašnjavanje je uzaludno.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Razlog zasto nisam sklon da poverujem izjavama naseg trenera.
Ili su svi igraci koji su se bunili lazovi ili doticni selektivno prezentuje polozaj pojedinih igraca u klubu.

moreira lazirao povredu
kleo nezadovoljan (posle promenio pricu)
Tejgo ga javno optuzio da je lazov
Adija se potukao sa njim u svlacionici
Sadik se ne zalaze
Suma se ne zalaze
Sa Asanom mora eto da igra
Natko da se dokaze
F.Stevanovic mu place preko instagrama, ne razume zasto ne igra

na poslednjoj kzs u prvom mandatu, na pitanje ko je Nastasicu menadzer on se pravi da ne zna (i ako je njegov kum menadzer), kao i kad je izjavio za ovaj sajt da ne znako je raznim igracima menadzer (miljkovic, babovic, scepovic). Par minuta kasnije prica kako nw mogu Tekgo i Adija da igraju jer im je marko mislovic menadzer.

covek ima toliko sukoba iza sebe i toliko je puta uhvacen javno u lazi da je to neverovatno. Voleo bih da vidim transkript sudjenja Terzicu i svwdocenje Stanojevica.

coveku ne verujem jednu jedinu rec
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Njegovi obožavaoci treba da shvate da neko vreme nismo imali nekog tako atraktivnog pa su Sumu ni krivog ni dužnog idealizovali i u svojim glavama napravili od njega fudbalera.

Za Asana mi je bilo krivo. Tu bi možda krivio upravu, mada ni to što je on uradio nije u redu. Za Sumu mi je jedino krivo što smo toliko vreme bacili na njega. Da je bilo sreće da nikad nije dolazio.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top