Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.585
Reaction score
3.111
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Kad se doda na sve što ste napisali da i tribina radi protiv kluba, i u interesu pickoustog, dobro da smo i drugi. Pojedinci baš skupo vole Partizan....
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.801
Локација
Храм фудбала
Претпоставио сам и ја да није било, али због чега то није репризирано кад неке глупље ситуације прикажу по сто пута.
Још каже коментатор повукли су линију :D
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.877
Reaction score
13.667
Циганско пролеће.... Одбрану распустити комплетну са изузетком Јовановића, Ковачевић чист криминал од играча, брука.... Дуљаја што даље од клупе на место СД-а, Вазуру у зоо врт. Биће добро ако останемо други. Циганима свеједно треба јебати матер.
Уклет клуб.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.071
Reaction score
3.993
Локација
Beograd
Pa jel bio ofsajd?
Čitam nesto po dm oko faulova, nekih poliosnih glava, neko prekidanje igre kad je loota u 16m .. wtf?!

Znaš kako nije bilo nekih kardinalnih grešaka, ali ono još gore (barem po meni) toliko sitnih, perfidnih, onih što najviše nerviraju grešaka, prekidanje igre, sviranje nečega što nikome verujem ni na stadionu ni preko TV-a ko je gledao nije bilo jasno i barem meni ono najveći dokaz koliko te neko ponižava - 5 minuta nadoknade, prvo trebalo je da budem najmanje 3-4 min više, drugo, imaš DVA gola, izmenu, odugovlačenje prilikom izvođenja lopte i ti u 95:20 ili 30 sviraš kraj. To je ono, može mi se, neko mi je rekao da se prema vama odnosim kao prema FK Lisović...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.383
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sećam se Đorđa Ivanovića u Partizanu kao skromnog momka, ali uvek nespremnog, kojem je duša bila u nosu posle pola sata svake utakmice. Večeras pretrčava kompletnu našu ekipu, zatvara sve u odbrani, čudo jedno.
Ovo je sramota u šta su nas pretvorili. Potpuno rasulo na svim nivoima. A da od ovog može i gore, očekujem da vidimo u subotu.
Svašta pišeš. Nas je Miša sjajno spremio.
Imamo taj mali problem sa postovima, ramazanski se završio ali sad je uskršnji, kad se te sitnice srede letećemo.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
363
Reaction score
970
Локација
Banja Luka
Svi oni...i uprava i stručni štab i igrači, svi će se snaći i lako utješiti... samo ćemo mi navijači koji volimo i dišemo za Partizan biti sjebana stranka!
 
Top