Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

DraganBG

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2022
Порука
23
Reaction score
130
Локација
Beograd
Postavio Spam poruku
Dali se sprema ono sto sam ja najavio u Rumuniji 80 tih i steauom,da prejebu 6 razlike za kraj...
 

Marqo

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
6
Reaction score
9
Локација
Crno Bela Srbija
Bilo bi lepo da Vazura konačno ode, pokazao se kao nesposobniji od vlasnika zekstre Dragana Ðurića, nikad nije ni trebalo da doðe u priliku da upravlja Partizanom.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.236
Nema sanse da se nesto promeni vazura je vecan pamtice se kao najveci zlostor koji je bio u upravi kluba. Nazalost drze ga na konopac kada nesto skripi mislim za pare za njega pare nisu problem dolaze iz budjeta. Da nema podrsku od drzavnom vrha pobego bi iste sekunde. Zivi za taj dan kada ce opet Sampion biti nas Partizan.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.115
Reaction score
14.631
Локација
Kipar

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
A samim tim i naši drugovi su im dali legitimitet, jer su malo po malo ulazili sa njima i radili. Znači nisu ni oni kao… potrošili ih. Pa ko vas je potrošio? Pa ja vas volim i poštujem i sve, ne može tebe niko da potroši ako ti nećeš. Pa nemoj da radiš sa njima. Nego Zeka zove ovog, Ćure zove onog – ajmo. Plata 25-30.000, volimo Partizan. Nemojte da volite Partizan za 25.000“,rekao je Đorđe Tomić gostujući na "Sportklubu".


Covek objasni ono sto sam pisao..

Igod Duljaj ako je hteo da pomogne partizany mogao je da kaze moj je kontakt Dario Srna, posle promene uprave dogovoricu saradnju sa Sahtjorom… npr
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
152
Reaction score
1.155
Локација
Pozega
Konačno neko od bivših asova da progovori u etar, javno. Bravo Djordje Tomiću. Za sada, samo on i Golac. Ako progovori još neko, od onih koje je pobrojao Djodrje, možda krene i lavina, pa se stvori neki hajp ili pritisak...pa bar da se pomerimo sa mrtve tačke...Ma koliko bi to bilo lepo, niko ovde od nas, sa foruma, ne može I nema težinu u javnosti...mi smo samo navijači, manje više anonimni, odani Partizanu...
 
Top