Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

DraganBG

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2022
Порука
23
Reaction score
130
Локација
Beograd
Postavio Spam poruku
Dali se sprema ono sto sam ja najavio u Rumuniji 80 tih i steauom,da prejebu 6 razlike za kraj...
 

Marqo

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
6
Reaction score
9
Локација
Crno Bela Srbija
Bilo bi lepo da Vazura konačno ode, pokazao se kao nesposobniji od vlasnika zekstre Dragana Ðurića, nikad nije ni trebalo da doðe u priliku da upravlja Partizanom.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.458
Reaction score
2.231
Nema sanse da se nesto promeni vazura je vecan pamtice se kao najveci zlostor koji je bio u upravi kluba. Nazalost drze ga na konopac kada nesto skripi mislim za pare za njega pare nisu problem dolaze iz budjeta. Da nema podrsku od drzavnom vrha pobego bi iste sekunde. Zivi za taj dan kada ce opet Sampion biti nas Partizan.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.115
Reaction score
301
Vazura moze da ode samo ako se stvori pritisak sa tribina. Bez spominjanja Vucica, samo fokus na uprava napolje. To je ono što je realno moguće.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.595
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Vazura moze da ode samo ako se stvori pritisak sa tribina. Bez spominjanja Vucica, samo fokus na uprava napolje. To je ono što je realno moguće.
Dali stvarno misliš da je Vazura veći problem od njegovog žvaljavog gazde? Dali stvarno misliß da će skandiranje " uprava napolje" dok se idejni i duhovni vođa svega i svačega u Srbiji u pozadini lagano smeška oterati ovu upravu?
Jedini način da se spasi Partizan je masovni izlazak na izbore da se smeni ovo zlo sa vlasti, masovni dolazak na stadion/hale, česti protesti u gradu/stadionu......
Znam da je ovo dug proces a nisu ni nas sjebali za godinu dana veç za 10 godina .
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.271
Reaction score
7.007
Evo da pitam i ovdje. Postoji li ista sto mi mozemo uraditi? Partizan.net je najvece okupljaliste navijaca Partizana na internetu. Mozemo li neko saopstenje da proslijedimo medijima, da se vidimo i cujemo negdje van okvira foruma? Da pozovemo ”legende”, da se otjera ova bagra pokvarena.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.934
Reaction score
26.817
Eno su nam "legende" u skupstini smrdije, nisu dovoljno zaradili za zivota, pa bi jos malkice. Mnogo su uradili za ovu zemlju pa ce sad malo da je jebuckaju, jer im se tako moze.
A evo mozete citati komentare "srBa" i onih koji bi hteli da su srBi, ali ih jebadu cudna imena i prezimena, u vezi reakcije Natka, opet bi ovde da proteruju svakog ko se "osili" i kaze nesto naglas. A ne shvataju da bi ovde bilo bolje, moralo bi se proterati par srba, pre svih smradikala i nus pojava, pa tek onda videti ko jos.
Da ne bude da sam protivu svoga "naroda", ja cu uskoro sam sebe proterati odavde. Konacno pre desetak dana dobio nominaciju, i sad sam u postupku za work permit.
 
Последња измена:
Top