Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
327
Reaction score
1.289
Локација
Београд
Више се Натхо бори за Партизан него 99% деце Партизана. Једино што сам видео јесте да су се јавили Саша Здјелар и Никола Нинковић. Свака част Натху стварно, жао ми је што је таква класа од играча у клубу у ова смутна времена. У нормалним условима би имао бар неколико клупских трофеја са Партизаном. Изјава Нађа је срамотна, чак је и Ивица Краљ показао да има више интегритета од њега.
 

sisarka

Početnik
Учлањен(а)
23.09.2019
Порука
34
Reaction score
208
Локација
Sol
Ovo je veće od fudbala i ovo je nešto što se radi namerno. Prodajte polako imovinu i pravite plan za izlaz, makar za decu , najiskrenije bih vam posavetovao.

Ovo deluje kao početak terminalnog dela vladanja radikala, polako kreću skupovi, sledeća stvar je konflikt, ukidanje viza i izolacija. Sem ako ne verujete da će se radikali odreći vlasti zbog vašeg boljitka, onda ste baš tu gde treba da budete, i srećno sa ciganima u rovu.

Tema jeste FK Partizan ali ja ne znam šta da napišem na temu fudbala danas, sem da su naši momci odigrali maksimalno, kako da im bilo šta zameri iko od nas, nek su i stotinu greški napravili. Zamisli da treba ovo da odigraš 15ti put u karijeri.
 

mileta51

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2016
Порука
53
Reaction score
122

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
551
Reaction score
1.022
Nije dzabe Lola guzio nadjevu zenu.

Kakav da je, Lola bi rupu zatvarao, nek uzmu titulu ako ih nije sramota -Lola.
A ovaj smradic... Zato ti je Lola prskao zenu, pickice

Bravo za ekipu, ali trebalo je izaci sa terena.

Sudijinim dugarima, jebem seme i pleme .
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.908
Natho je na prvom mestu Čovek, pa onda doktor fudbala i sve ostalo.

Takvi kao on, u ovoj zemlji se mogu nabrojati na prste jedne ruke.
Uz duzno postovanje onih koji vise nisu sa nama,trenutno je najveca ziva legenda Partizana- Bibras Natho. Mi smo veceras ovom njihovom kradjom(jos jednom u nizu) kao izgubili utakmicu,ali ovo sto jesmo i sta Partizan predstavlja nece i ne mogu da pobede nikada. Sto se takmicenja u ovoj ligi i ovoj ovakvoj drzavi tice,rekao bih samo jedno-kog takmicenja?
Pod hitno istupiti iz tih splacina i pronaci neko resenje,ako mozemo ikako da igramo ligu neke druge zemlje(makar i Lihtenstajna) pristupiti odmah radu na tome. Ograditi se od govana na svaki moguci nacin.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.320
Reaction score
3.980
Локација
Kobasicarija "Venac".
Nista novo, stara prica, glumci isti, jedino je ishod razlicit. Toliko o onom sto nema veze sa fudbalskom igrom. Svima nam je jasno sta su nam radili i sta nas sve jos ceka u buducnosti.
Malo o igri: ma kurac, nemam sta posebno reci osim cinjenice da nemamo kvalitetne igrace u odbrani. Ovom momku krunicu svaka cast za predstavu. Bravo za igru u ofanzivi!
Sve u svemu, bez vecih zamerki za nase. Kakvi su takvi su, trudili su se u sklopu mogucnosti. Jbg, opet smo im zavukli dva komaTa u rupi.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.276
Reaction score
18.354
Локација
Kej Republika
Natho je na prvom mestu Čovek, pa onda doktor fudbala i sve ostalo.

Takvi kao on, u ovoj zemlji se mogu nabrojati na prste jedne ruke.
Ali on nije SrbIN, ne oseća klub...

Duša me boli jer znam i da on muda jede, nemoćan. Doktor fudbala, ljudina. Ali takvi ovde ne prolaze nažalost.

Daj jedan meteor da opali, da nas resetuje.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.821
Dzaba se busamo u grudi kao Partizan nece igrati utakmicu u kupu, to je kao kad sone prica "ne zna dali ce fmp igrati na KRK" itd.
Bicemo "kulturno" primorani, ako ne igramo, nece psiho gmazuri da da love kad treba za evropsku licencu, a evropa donosi profit vepru.
Natcho moj kapiten:respect
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
Знате онај осећај кад вам циган каже да га је срамота? Како не знате???????

Шалим се не знам га ни ја...

Још један градски дерби Београда. Оно што је симбол Москве кад играју ЦСКА и спартак, Рима кад играју Лацио и рома, Милана, Лондона, Манчестера, Мадрида... Градски дерби некима значи све. Тад све стаје. Нема везе ко је на ком месту на табели. Ни тренутна форма нема неки значај. Тад све стаје. Све стаје у тих 90+ минута.

Само у Београду то више није ни битно нити има значај. Јер се победник зна унапред. Нема значај јер је све изгубило на битности. Јер се зна да ни резултат тог дербија какав год био нема значај по шампионску титулу.

А ово... једна од највећих срамота у историји српског фудбала. Покојни Благоје Шипка би се постидео овога шта је све направио млади и перспективни Павле Илић за само 180 минута. За свој одличан "допринос" на претходном дербију добио је прилику да суди још један дерби. Прошли пут се максимално потрудио, није успео, на њихову жалост. Данас се још више потрудио и успео у томе. Ударио је последњи ексер у ковчег српског фудбала.

Немојте после да се чудите кад репрезентација Србије на ЕП не прође ни групу. Већ су то својски радили са ватерполом. Па се чуде што нема медаља. Али ајде, то сад није тема овог мог писанија.

Неоспроно је да звезда има најскупљи (јебига, државна кучкица, паре се само сливају) и можда, можда, можда (гласом Ивана Томића) најбољи тим на овим просторима. Али зашто све то не могу да докажу на терену. Не само данас. Не само на прошлом дербију. На скоро свакој утакмици имају пенал, црвени, нешто што им помогне да победе. Да ли противник Био Радник из Сурдулице, Нови Пазар или Јавор. Њима то не смета. Немају образа, немају стида. Стидите се гузице кад образа немате. Свак' је рођен да по једном умре, част и брука живе довијека. А све ће се ово једном лане звати. Ничија није горела до зоре.



Пролазим градом неклико часова после утакмице. Гледам сва та лица. Можеш по лицу да препознаш ко је њихов ко је наш. Они радосни. А лица су им опет тако безлична. Нама на лицу помешана туга и бес. Али и ПОНОС, ПОНОС што навијамо за овај тим. Понос што су момци опет изашли на терен и дали 200% својих могућности. И хвала им на томе. Можда би и успели да на терену није био специјалац са пиштаљком. Хвала и њему. И он нам је показао и доказао ко су и шта су они. Колики су то једноћелијски организми који немају ни част ни понос ни образ ни стид. Нити знају шта је то образ. Срам поготово.

Узмите ту титулу, ако вас није срамота. И следећу, као што сте узели и ону претходну. Потрошите још 25.000.000 у прелазном року. Доведите кога хоћете. Па се чудите што се са вама спрдају Јангери, Лајпциг, Сити, ПСЖ или ко се већ није поигравао са вама. Нема везе. Већ смо утановили да стге ви најхрабрији, не зато што се ничега не бојите, већ зато што се ничега не стидите.



Проћи ће и ово зло. А тад ком' обојци, ком' опанци.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Svim clanovima uprave i skupstine kluba zelim da svaki evro koji zarade od kluba na ovaj ili onaj nacin potrose na lekove za sebe i svoje bliznje, da sahrane sve koji im znace i da onda uzmu pistolj i pucaju sebi u glavu, i da promase.

Hvala igracima na borbi, odbrana ne zna pa ne zna, nista novo
Hvala svakom ko je bio od nasih na tribinama

Mislim da vecina ljudi nije ni svesna u kakvim je klub govnima, nama su vezane i ruke i noge i mi se tu kao nesto i batrgamo ni sam ne znam kako
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.253
Reaction score
2.943
Sport je vid zabave,ali je vremenom fudbal (prvenstveno) postao biznis… u Srbiji se sport svodi na to da predsednik leci svoje komplekse,time sto privileguje jedno sportsko drustvo, i time zadovoljava svoj ego…
Nista nije bitno,samo da je mezimica predsednikova podnamirena…ja koliko znam Partizan nije privatni klub,isto je drzavni,ali jbg predsednik ga ne voli…
Jedini krivac stanja u nasem klubu je drzava na celu sa predsednikom.
Shvatite da dok se ne promeni vlast ,nema nama boljitka..
 
Top