Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.103
Reaction score
5.104
Локација
vezenemam
Uvek ista priča:

Sudije delegirao: Zvezdaš
Glavni sudija: Zvezdaš
Četvrti sudija: Zvezdaš
VAR sudija: Zvezdaš
Sudijska komisija: Zvezdaš
Krug je zatvoren.

Njihovi navijači: opušteni iako gube, jer znaju da će pobediti.
Mediji kažu: Bravo, nikad poštenije.

Dijagnoza: bolest je uznapredovala.

A u sredu opet isto:

Sudije će delegirati: Zvezdaš
Glavni sudija: Zvezdaš
Četvrti sudija: Zvezdaš
VAR sudija: Zvezdaš .....
Izvini, može neki prevod za ovo "Zvezdaš"?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.360
Reaction score
37.692
UprAVa neće smeti da stane iza ekipe i da se odluči za bojkot, zato što svakako rade kako vrhovni bolesnik kaže, ali mi je deo sa kažnjavanjem najbolji. Da neće da nas izbace u niži rang? Kao što bolesniku treba opozicija da bi mogao da se hvali kako je nekoga pobedio tako i državnoj drolji treba FKP kao ikebana. Nije bitno što su oni jadni, bitno je da su jači on nas još jadnijih i to uz pomoć sa strane.

Stop davanju legitimiteta ciganskim krađama! Gmazura crkni, uorAVa napolje!
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
639
Reaction score
2.343
Локација
Beograd
Последња измена:

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.518
Reaction score
1.303
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Hoce li se nekada oglasiti javno zajedno (ili pojedinacno) nasi bivsi igraci, legende kluba?

Sta je potrebno da bi to uradili? Jasno mi je da su neki u talu sa sistemom, drugi ne smiju, treci nece, ali jesmo li zaista takav klub kojeg niko ne zanima?

Ili su najveci dometi njihove podrske to sto Mijatovic kaze u emisiji na k1 da nije on zvezda, vec Partizan, a Lazovic i Ilic da u Skadarliji pjevaju "da volim crno bele".
Mitrovic se neko vece u podkastu kod onih gancija Viska i Gojka ubi dokazivajuci kako on kad igra za reprezentaciju ne dijeli nikog po klubastvu.
U momentu kad prica kako voli on Partizan i kako ne gaji emocije prema ciganima, Viskovic kaze "ne gajis pozitivne", a Mitrovic se vadi odmah kako ne gaji nikakve..

Kad je on poslednji put bio na jna? Bar onu radnu zajednicu da posjeti, pa isao je svski dan u Zemunelo na treninge. Kezman? Igraci iz 80tih, 90tih, 2000tih?

Da im nije bilo Partizana da ih trpi i razvija, igrali bi najdalje u nekom fenjeraskom klubu lige, bagra nezahvalna.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.518
Reaction score
1.303
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Mitrovic se juce radosno slikao sa crvenobelim brojevima ispred rupe tako da ni on nije nas. Nema nasih osim onih koji su bili na protestu - znaci Dule Vujosevic, Uros Lukovic i mozda jos neko ako se pojavio.
Da, to sam zaboravio. Zamisli igrao si za Partizan, jedan od miljenika navijaca, pozove te najveci rival da dodjes na derbi u rupu i ti odes i sav nasmijan se jos slikas sa njima.

Ma, lik koji sa 28 29 god ode zbog novca u Arabiju i nema sportski motiv da igra bar evropsko neko takmicenje u nekom od klubova petice, sta dalje da se prica. Em izdajnik, em ne bas inteligentan. Kum mu onaj Stojkovic ex desni bek cigana.

Ne trebaju nama cigani, imamo dovoljno izdajnika u svojim redovima.

Pade mi na pamet sad jedan intervju sa Sasom Lukicem gdje su ga pitali jel' prati Partizan u Ligi Konferencija, kako komentarise dobre rezultate itd.. a on odgovori kako i mi i cigani dobro igramo i da je odlicno, tako nesto.
Apsolutno ga niko ga nije pitao za cigane.

Ii to sto bivsi igraci idu na tekme kk u Arenu i na gostovanja, a na JNA i u Zemunelo nikada.
 
Последња измена:

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.079
Reaction score
4.021
Локација
Beograd
Mitrović se još busao u grudi kako je njemu Partizan sve.
Kako god, bolje ostati i na 2,3,5 pravih i istinskih legendi nego imati 100-nu na papiru. Ko god, ali ko god učestvuje u ovom sahranjivanju JSDP za mene je smrtni neprijatelj i želim mu sve najgore.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.103
Reaction score
5.104
Локација
vezenemam
Može. To su oni koji ne moraju biti iz grupe navijači (znači Cigani), ali su iz nekih ličnih interesa (lova, fotelja i sl.) uvek na njihovoj strani.
Ali, govna su i jedni i drugi. To sigurno.
Evo ja da probam:ciganin!dupeuvlakac,avavkova pudlica...
E, tako već može...nazvati stvari pravim imenom, ako već postoji.
Ako ne, nije problem ni da se sklepa odgovarajuće (videti pod "udbal", "smrdija" i slično).

p.s.
termin "zvezdaš" je anahronizam, evolucija jbg.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Sta god da se desi za kup, kasno je.
Juce i pre mesec dana sa nas pokrali( po meni vise su nas pokrali 9tog marta nego juce), sto je direktno uticalo na titulu i sad moze jedino da se uprava fkP kurobeca sa nekim sopstenjima, a nista konkretno nece i ne smeju da urade.

Za mene je strasno to sto su uopste pristali da igraju derbi kad su videli ko ce suditi.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Када почне утакмица у среду, узети лопту у руке - добацити до нашег голмана, он да је намести на белу тачку, и цела екипа да стане на ивицу 16, голман на линију да брани пенал. Тако радити 5-10 минута док судија не искључи 5 играча, и оставити безумну масу да слави "дуплу круну". Јесте да има и финале, али то их изгледа не занима, ту су већ победили.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.112
Reaction score
294
Uprava je kurton, ovo mogu izbojkotovati samo igraci.

Lijepo se sklone na desnu i lijevu aut liniju, jbg, takva nam je taktika. Očistimo prostor da delije-osmanlije daju gol.

I opet izvedemo loptu sa centra i sve tako.

Pa namjestimo na penal. Pa zadnja loža. Zajebavati se na max.

Ovi snimci ce obići Evropu i svijet. Ne očekujem pomoc od Ceferinove UEFE, ali makar neka bruka pukne i izvan Srbije.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Treba izaći sa omladincima a četvorica od njih da na početku utakmice dobiju po 2 žuta kartona ( povlačenje za dres, hvatanje lopte...). Sa 7 igrača se prekida meč, posle 10-ak minuta igre, službeno 3-0.
Igrajte se sami bando lopovska!
 
Top