Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Prelazni rok, leto 2010

    Mnogo se zajebavate a reci cu vam da je Ibri velika zelja da igra za PFC. Takodjer dva muslimana zele u PFC jednog dana.
  2. Liga Evrope 2009/10

    Pobeđujemo 2:0
  3. Liga Evrope 2009/10

    Problem je sto mi sa ovakom igrom nikako nemozemo do 2:2 ili cak do 1:1 pa na penale. Jokan em ne zna, em nema autoritet, em ne zna ekipu da digne iz mrtvih. To je bilo tako očigledno prošle godine. Pukli smo od Sampdorije pa je onda sledio brodolom do zimske pauze. Tezko čemo se i ove godine...
  4. Liga Evrope 2009/10

    Ako je nekome Jokan i dalje posle ovoga dobar trener onda ON mora pod hitno na lečenje. Pod njegovim vodstvom ne igramo fudbal več godinu i po. Nisu igrači samo sinoč bili leni nego je stalno tako. Trener nije kriv sto oni ne trče,sto se ne zalagaju itd. kakve se sve gluposti ovde pišu. Pratim...
  5. Liga šampiona 2009/10

    Ajmo grobariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii razvaljujemo jih u sredu. Imam utisak da če proči kao oni Maltežani 2000 (4:1). Koji bre Kiprani razvaljujemo jih 4:0 minimummmmmmmmm pa onda hoču DINAMO i osvetuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrav iz Banja luke !!!!!!!!!
  6. PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Ja sam bio u MB al ne znam o cemu pricas jbg. Al provereno je da je veliki grobar. Sjajan igrac je bio samo malo len, to mu je bila velika mrlja(vidi se ko mu je bio idol). Igrač kakvih je malo bilo na ovim prostorima. Inace Zlaja ce se polako uplivati u trenerske vode pa mozda i jednog dana...
  7. Vaš omiljeni gol

    GOL Ivice Ilieva protiv Newcastla, uhh kakva je to samo akcija bila.Nadj predje po terena pa do Ilića ovaj je mogo da sutira al je majstorski nasao Ilieva kojem nije bilo tesko da uvuce go Givvenu. Isto tako penal Čirkovića cu da pamtim dok sam ziv. AJMO MILIVOJEEEEEEEEE Mnogo mi se i dopao...
  8. ПАОК

    PAOK vodi sa 1:0 :ziveli :ziveli :ziveli Samo napred :ziveli
  9. PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Jeli Lotare gde su se to sreli Zlatko i Pedja. :lol: :lol: :lol: Vidim da si razmenjuju brojeve :lol: :lol:
  10. PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Dzoni Novak je bio isto velika radilica, miljenik Srecka Kataneca.Njegovi prodori po desnoj strani su svima ulivali strah. :lol: :lol: :lol:
  11. PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Hvala na podatcima :mrgreen: . Inace Zahovic je ekstra igracina bio, a svoj vrh je doziveo dok je igro u Portu. Bio je tehnicar i po, imo znanje,brzinu, osecaj za gol. Po meni je bio mozda i bolji od Piksija,Deje i ostalih cigancica. Setite se samo njegovog gola na EURU (SLO:JUG 3:3) i to onog...
  12. PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Secam se iz Tempo revija :mrgreen: :mrgreen: . Da tacno prvi gol je dao Smajic a drugog Milko iz penala. Djurovski je kasnije izjavio da kad je dao gol da nije znao medju koje navijace da trci ahaha :buhaha :buhaha :buhaha Nego reci mi Gustav kako je za PFC igro Zlatko Zahovic. Znam da je...
  13. PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Ja sam 85.godiste pa ne pamtim ove asove. Znam jih samo iz caletove price, on je u to vreme bio veliki partizanovac :lol: :lol: :lol: . Kad ga pitam koji igraci su se njemu najvise svidjali uvek spomene Prekazija,Mocu Vukotica,Djurovskog,Bjekovica,Mancea,Dimitrijevica. Pogotovo za ovog zadnjeg...
Top