Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Milonja Dujkic

RRRRRRRRRKKKKKKKKKRRRRRR.jpg


Milorad Bajovic

BAJOVICMILORAD.jpg


Midorag Bajovic

MIODRAGBAJOVIC.jpg



Savo Milosevic

RBIOBGEGWDCW76FWD67REW67REWR67.jpg
 

nesa15

Grobar
Учлањен(а)
07.01.2007
Порука
804
Reaction score
2
Gde si nasao ovoliko slika?Svaka cast.
 

shvedja

Banned
Учлањен(а)
28.10.2006
Порука
1.681
Reaction score
4
Локација
Iza coska
brate Tuljoa ne vide ti se slike???? :confused Ne znam sta je u pitanju, da li mozda moj komp ili koji qrac jer izgleda da Zyx i Nesa mogu da vide! :confused
 

markos

Sotir zvani đubre
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
521
Reaction score
20
Локација
Na putu za jug.....
Nisam siguran da li mu je bas mesto u legendama ali je red da se pomene i jedan od najvecih Grobara koji je igrao u Partizanu a to je Zlatko Zahovic. Da nije igrao u vreme Mijatovica i Jokanovica sigurno bi bio jedan od nosilaca igre i veliki idol Grobara. A napravio je i lepu inostranu karijeru. (Boavista, Porto, Valensija, Olimpijakos),
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Списку великих екипа где је Златко наступао недостаје Бенфика. Мислим да никад није играо за Боависту већ у Виторији Гимараеш. Мало је било играча на овим просторима са таквим "осећајем". Рођени плејмекер...
 

Зека Булевар

Милка Цанић
Учлањен(а)
15.04.2007
Порука
763
Reaction score
3
Локација
Fiume, Istria
Samo se Zlaja zaebo sto je otisao u ciganijakos...legenda jos jedna vredna pomena je Damir Cakar,jako je lepo igrao tokom '90-tih za nas klub,tu su jos i braca Cebinac...oni su igrali pre jedno 30 godina isto su tako vredni pomena.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.571
Reaction score
3.393
Mozda Zahovic nije legenda ali je grobar. Provereni. Video sam ga ispred ulaza uprave na stadionu pre neke godine (mislim da je bilo pred utakmice sa Artmedijom), pozdravljao se sa nekim likom ispred zgrade, pozeleo sve najbolje i rekao da ce doci veceras da navija.
Sta bi inace trazio tu u vreme priprema/ odmora pocetkom avgusta, osim da pruzi podrsku voljenom klubu?
 

shvedja

Banned
Учлањен(а)
28.10.2006
Порука
1.681
Reaction score
4
Локација
Iza coska
Мало је било играча на овим просторима са таквим "осећајем". Рођени плејмекер...
Додао бих томе још и да је сјајно изводио слободњаке! На те његове слободњаке сам дркао као клинац, сваки пут када се намешта да их изведе ја бих се напалио као млад мајмун. Њега и Мијата сам највише готивио.
 

markos

Sotir zvani đubre
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
521
Reaction score
20
Локација
Na putu za jug.....
To da je veliki Grobar dokazao je i u Mariboru. Ko je bio znace o cemu pricam.
 

SRBIN

Početnik
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
140
Reaction score
0
Локација
Ljubljana
Ja sam bio u MB al ne znam o cemu pricas jbg. Al provereno je da je veliki grobar. Sjajan igrac je bio samo malo len, to mu je bila velika mrlja(vidi se ko mu je bio idol). Igrač kakvih je malo bilo na ovim prostorima. Inace Zlaja ce se polako uplivati u trenerske vode pa mozda i jednog dana bude trener naseg voljenog kluba.
 

PFK

Guest
Zlaja je stvarno bio igracina... Jebes Mijata, kakav je ono bio majstor. Steta sto mu Osim nije pruzio pravu priliku u ono vrijeme. Mada Ivica je Zeljina legenda, ali i nasa legenda covjek kapira fudbal na jedan ludacki nacin, znaci neshvatljiv ovim majmunima sto vole da pice i da krljaju na rezultat. Zlaja je izvodio strasne slobodnjake i za mene je dvije klase iznad Mijata.

Stanojkovica pamtim jos prije Mundijala u Italiji, e taj je znao da odigra savrseno. Gled'o sam ga i na Kosevu i na Grbavici, cugao je sa Bozovicem igracem Sarajeva(koji je strasan momak), u hotelu "Bristol" u Sarajevu.

O Milku da ne trosim rijeci.

Prelazim na moje omiljene legende, a to su Cira i Djani. Ludak pokazuje svoj smek svakog dana u VB-u, cak sam i ja poceo aktivno da pratim to sranje- samo zbog njega. A Cira car iz Jakova, gdje sam igrao bilijar k'o klinac, a i kasnije. E to je faca za svako postovanje. O njihovoj igri ne vrijedi pricati, to je kao kad citate Lorku ili Prevera.

Djani je znao da parkira porsea kod Curovica i onda zovne nas klince i svi idemo na utakmicu sa njim gradskim prevozom. S Djanijem su uvijek bile avanture. Djani je njezan:ziveli
 

kikisp

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2007
Порука
95
Reaction score
0
Локација
u diznilendu
ja jos jednom molim da mi neko okaci sliku kompletne garniture dresova kosarkaskog kluba treba mi za nba hvala
 

PFK

Guest
Је ли с тобом све у реду? :confused

Sve u redu brate... Vec sam posl'o objasnjenje moderatoru, ko, kako i zasto? Ucinio sam uslugu ortaku, decko je u neku ruku izneo svoje misljenje itd. Da ne detaljisem ovde, da ne smaram i da ne skrecem s teme imas PP pa mi se tamo obrati za detalje.

Igrace koje sam gledao, a koji su na mene ostavili snazan utisak su: Goga Stevanovic, Mijat, Zahovic, a posebno Djani i Cira, pa cak i debeli Cure. Virtuozi... Cure je ubijao Miloja onim svojim legendarnim efeima sa dvadesetak metara.
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Какве детаље? Ти и твој измишљени ортак сте настрани!
 
Top