Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ja bih ipak samo još jednom da podsetim da danas moramo tražiti šansu i udarcima iz daljine, od igrača koji stižu iz drugog plana, pre svega Fejse i Jovanovića (ako baš ta dvojica budu igrali). Obojica imaju jake i precizne udarce i MORAJU iskoristiti neki momenat da "odapnu", čim im se ukaže malo prostora a priđu na 25 metara.

To je veliki problem u nasoj igri godinama, da ne kazem decenijama. Neverovatno je da se retko ko od nasih igraca usudjuje na sut iz daljine, pri tom mislim na "daljine" od 15-20 metara. Kao da im je neko stavio veto na udarce sa distance, i ako postoji segment u nasoj igri koji me dovodi do ludila to je beskonacno muljanje i nespremnost da se uputi udarac na gol. Pa cak i onda kad je pozicija sasvim cista. Ocigledno da mnogi nasi igraci misle da je poenta fudbala da se do gola dodje uz 24 driblinga i 174 kontakta s loptom. :banghead

E, to su tekovine nase skole fudbala i umiranja u lepoti.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Pa imali smo mi i takvih igraca.. Samo bi hteo da napomenem Nebojsu Marinkovica, koji je sve svoje golove dao van 16 :D
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.192
Reaction score
18.562
Локација
U Kinšasi
Nenad Brnovic je tu bio nenadjebiv. Kakvih se on golova nadavao, e to je za pricu.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Pa imali smo mi i takvih igraca.. Samo bi hteo da napomenem Nebojsu Marinkovica, koji je sve svoje golove dao van 16 :D

Imali smo takvih igraca, svakako. Problem je sto su nama golovi sa 16+ metara izuzetak koji potvrdjuje pravilo. Nadam se da i veceras necemo muljati kao sto umemo...uzdam se sa te strane u Doktora i Branu...obojica imaju odlican sut.
 

Anthony

Grobar
Учлањен(а)
10.10.2008
Порука
730
Reaction score
18
I ja sam veceras na stadionu, tako da je pobjeda skoro sigurna...he-he!

Neka bude i 1-0, ali nek se igra brate muski i nek se napada. Sretno Grobari!
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Jos malo, pa krecem(o). :) Igrajte samo hrabro i bez pardona, rezultat valjda nece izostati...

Srecno, Partizane! :pfc:
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.633
Reaction score
8.807
Локација
"preko bare"
Ne zanima me u kojem sastavu ćemo početi utakmicu, samo neka ekipa ostavi srce na terenu. Hoću da vidim da grizu! A ako se to desi ja ću biti zadovoljan, pa i ako uzgubimo.
:napred Partizan
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
samo hrabro,jednostavno veceras ko bude izasao na teren mora da grize od prve sekunde meca!mi imamo kvalitet,imamo igrace koji mogu da nam donesu slavlje,samo ne sme da se ponovi pristup iz utakmice sa cukarickim!i ja naravno veceras idem na stadion,nadam se da cemo svi radovati veceras oko 23h,odavno nismo dobili nikog u grupi lige evrope,sad je vreme za to!samo cvrsto i agresivno!
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Mislim da smo mi pod mnogo vecim pritiskom veceras.Nama mnogo vise znaci ova LE iz vise aspekata 1. iz finansijskog ugla 2. Iz takmicarskog ...Oni su sigurno pod mnogo manjim opterecenjem oni svake nedelje igraju utakmice protiv timova naseg ili boljeg kvaliteta,sa druge strane njima i finansijki ne znace mnogo 1 ili 2 mil...
Mislim da kod njih moze doci do odredjenog opustanja i mislim da se nece zatvoriti i da ce igrati otvoreno...
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
To je veliki problem u nasoj igri godinama, da ne kazem decenijama. Neverovatno je da se retko ko od nasih igraca usudjuje na sut iz daljine, pri tom mislim na "daljine" od 15-20 metara.

To jeste kao neki fenomen, ali ne mislim da je to problem nase skole. Zasto? Obojica Marinkovica imaju udarac kao iz topa, ima ga i Lola Smiljanic, ima ga i Simon Vukcevic, pa bogami nije ni Joveticu nesto traljav... Problem je u prvom timu! Ja stvarno ne verujem da je njima bilo koji nas trener zabranio da sutiraju iz daljine, ali neki tu problem postoji da oni taj udarac ne koriste. Verujem da dosta ljudi ni ne zna kakav sut ima, recimo, Lola Smiljanic, koji je za Teleoptik (gledao sam) davao golove i sa 30 metara.
A ovo sto pricam ima neku potvrdu i u cinjenici da i igraci koji dodju sa strane, isto kao odlicni suteri (kao sad Fejsa, Jovanovic), isto "zaborave" na to kada se uigraju sa ekipom. Nije mi jasno o cemu se radi, stvarno mi je to misterija vec duze vreme, pogotovo sto za razbijanje bunkera sut iz daljine i gol dodju kao mila majka.
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Ако будемо играли у формацији као што је ова којој се дискутује свакако морају да се придодају играчи из другог плана и да се покушава са ударцима из даљине...без тога нема чему да се надамо..
Радује повратак Доктора...
Пуно среће нашем тиму вечерас па, даће Бог, да их добијемо...
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Zato je mnogo bolje da igra Diara koji može sam sebi da stvori šansu, predribla, odigra 1 na 1, istrči kontru ili što ti kažeš vrati se po loptu

Jao samo nemoj da Dijara dribla :D nece se nadriblati mnogo,
iskreno se nadam da ce dobiti koju u prostor pa da pretrci rivala a ne da dribla jer se nesto ne secam kad je efikasno predriblao igraca.

Za njega je lopta u prostor keva, mora se odraditi akcija da mu se gurne neka
 

Grobar_vu

Grobar
Учлањен(а)
28.08.2007
Порука
389
Reaction score
1
Локација
Vukovar CRNO-BELI GRAD
Očekujem pobedu danas jer oni nisu u nikakvoj formi, povređen im je kapiten, onaj levat napadač još nije u golgeterskoj formi i loši su na strani.

Nama također ne cvetaju ruže, ali imam osećaj da će plavi da ih sabije danas, da očita bukvicu igračima, a oni da se potrude maksimalno...oooo igraj agresivnije :D

Očekujem i što veću posetu u Hramu, idemo Grobari!!!
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
stvarno jel neko zna koliko mozemo ljudi da ocekujemo na stadionu?video sam juce u NS-u kad sam kupovao karte da ima jos dosta mesta...
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
15-20 000 ljudi - puna kapa

Lose vreme, skupe karte ,losa igra ,TV prenos....

Bas mi je krivo sto uprava nije prepoznala momenat i spustila cenu karti,ovako...
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Ako veceras pobedimo otvaramo velika vrata...u suprotnom verovatno ih zatvaramo.Zelje i volje kod nasih igraca ne sme da fali.hocu bre da izginemo veceras.Pobedu moramo zasluziti nece nam pasti sa neba
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ako pogrešiš nećeš za mnogo, ne treba očekivati više os 17K. Rezultat... 1:1 (jezik pregrizo)
 

Dr.Hofmann

Guest
Pošto ja danas ne idem na tekmu zbog posla to je pobeda sigurica ko kuća kad god ja ne idem (a to je zaista retko) mi pobedimo , možda bi trebao češće da propustim tekmu hheh , šalu na stranu , biće čupavo moramo da promenimo dradsično neke stvari da bi ostvarili pobedu ostaje samo da se nadamo pa šta bude bude!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top