Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Liga Evrope 2012.

    Bice na Prva TV, a za ostale stvarno ne znam... Verovatno ce biti streamovano na netu, pa cu ti podeliti posle linka ko nadjem...
  2. Liga Evrope 2012.

    Sve sve, al ovaj ga bas pretera.... Zbog ovog njihovog preteranog optimizma i prosera*anjima po medijima voleo bi da ih otkinemo i u Norveskoj i na JNA!! Bas u inat svima...
  3. Liga Evrope 2012.

    Naravno :) Skontao sam, ali sam se mozda pogresno izrazio i ti si me pogresno razumeo... Zanima me vase misljenje ko ce sutra izaci na teren i u kojoj formaciji... :pfc: ps. prognoza za sutra 1-2 :respect
  4. Liga Evrope 2012.

    Startna postava protiv Tromsa Pozdrav Grobari, zanima me i vase misljenje... Ja se iskreno nadam prolasku, pogotovo zato sto su nas svi otpisali... Tako su nas i protiv anderlehta otpisali, pa BUM :) eto nas u ligi sampiona... Samo sto je tada situacija bila drugacija, i nisu nas...
  5. Liga Evrope 2012.

    Jel se zna oce biti mozda Grobara u Norveskoj?
  6. Pozdrav Stoxane, zanima jesi li ti admin od Partizan Is Life?

    Pozdrav Stoxane, zanima jesi li ti admin od Partizan Is Life?
  7. VК Partizan, PK Partizan

    :D::pfc::partizan_fan: AJMO STOXANEEE ...Javi se pa da zajedno :ziveli
Top