Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
754
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
Поновићу исто што сам рекао и пред АЕЛ. Тренутно не постоји екипа која нам неће умувати бар један гол. Примљен гол у ревашу, сигуран сам, аутоматски значи поздрав са пролазом, јер смо се већ сви увјерили да нам је за 1 гол потребно бар 5 јако добрих шанси. Проста математика каже да ли је то вјероватно.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ma strasno. Ne jebu igraci pickobradog ni 2%. Verovatno zbog plata. Ja uopste ne vidim kako mi ovakvi mozemo da pariramo njima. Ocigledno je rasulo u ekipi. Oni ce jos dobiti masne premije ako nas prodju. Uzgred, uopste se ne nerviram. Cak sta vise necu pratiti prenos vec samo rezultat na kraju.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Ilić i Lola igraju, Zabija ostao

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2012&mm=08&dd=22&nav_id=636610

Jos Vukica da vratis, magarcino, i mozda ih prodjemo.

A najjace je da JEDAN AKSENTIJEVIC kaze da je nas adut SLABA ODBRANA RIVALA. Sva sreca pa je nasa odbrana granitna i desni bekovi nikad traljavo ne dodaju lopte golmanu i uvek na vreme prave ofsajd zamke. Lepo bih im flasterom usta zalepio pet dana pred svaku utakmicu.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.286
Reaction score
18.419
Локација
Kej Republika
Сутра 1-3 или 1-2 свеједно је :D
Не знам како се ближи утакмица ја сам све већи оптимиста.Сутра на клаџи нас 2 а у јами из 2 у 2 и пуна капа :D
Стојке
Аксент-Миљко-Тута-Волков
Марковић-Илић
Бабирло-Медо-Лазар
Шђепо (лошији)

Ово нас отприлике чека сутра,па нек нам је Бог наклоњен !
 
Последња измена:

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.256
Reaction score
2.954
Bemu mater,mnogo volim partizan da bib bio ravnodusan..a posle svega mislio sam da cu biti!Ali ne mogu!Kako se blizi utakmica,sve vise me drma nesto!

Ajde bre sisice ,probudite se malo!!!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
sta treba da ocekujem?

da su igraci ispeglali sujete, pogledali jedan drugog u oci kao u limunadama zvanim "montevideo bog te video"?
da je vermez nasao dobitnu formulu za uspeh?
da ce tromso masiti ono sto se ne masi?
da niko pozadi nece pogresno vratiti loptu stojketu?

igraci u crno belim dresovima, isuvise ste me smorili u zadnjih mesec dana. i vi i vas sef struke:pop
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
vidim da je lola krenuo u norvesku, ja se nadam da ce zaigrati, ne sto je u nekoj formi nego sto zna da odigra dobro defanzivu, cvrsto, uz medu da zatvore rupe, da ne bi ovu nasu slabasnu odbranu ostavili na vetrometini

nasa sansa u ovom dvomecu je pobeda u gostima, ako izgubimo mislim da je to gotovo, ne znamo mi da jurimo rezultat

u principu toliko mi se smucilo sve da sam nesto ravnodusan, kad bi gledao stvari realno mislim da ce da nas razbucaju, ne zato sto su igracki toliko jaci, nego zbog cele situacije
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Ako ovi smekeri imaju iti malo obraza i dostojanstva sutra ce da otresu ove pedere kao slinu. Napred Partizan
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.420
Reaction score
10.517
Локација
okupirana Srbija
Ovo im je jedinstvena prilika da odigraju evropsku utakmicu u dresovima dugih rukava.
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
Vermezovic sad na RTV reko da ide i zabija :WTF :?::?:
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
poucen vise puta negativnim iskustvom vise se ne nadam nicemu, pa ako bude nesto pozitivno onda super, a ako ne, barem necu da se razocaram.
inace remi sa datim golom bi za nas bio premija.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Nego, jel´ krenuo kompletni upravni odbor, ili daleki sever nije bas primamljiva destinacija za napacene kosti volontersko-penzionerske?
 

MilosPFC

Početnik
Учлањен(а)
22.08.2012
Порука
7
Reaction score
0
Jel se zna oce biti mozda Grobara u Norveskoj?
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Čitajući izjave našeg trenera i igrača, dolazim do zaključka:
- oni nisu normalni,
- mi nismo normalni,
- ni mi ni oni nismo normalni.

Jedni tvrde da će biti teško zbog ''belih noći'' i teških klimatskoh uslova, jedni tvrde kako ćemo proći i posao završiti u prvom meču, navijači se mire sa ispadanjem...

Nemamo ''ni glavu ni rep''. Ostaje samo nada, na žalost ona se ne temelji na kvalitetu naše ekipe.

'aj pomozi Bože.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
voleo bih da vidim Lolu sutra u 11...vecina ga ovde spominje kao bivseg fudbalera zbog splavarenja a ja idalje nekako mislim i da uvece popije ceo viski i orgija do 5ujutru sa 3 ribe da ce sutradan dati vise na terenu od pojedinaca jer Lola je uvek igrao srcem...on je onaj pravi napaljeni grobar...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Taj Lola je splavar oduvek bio, Sale Ilic moze vise da popije od njega pa je legenda kakve nece biti skoro u nasem klubu.
Sve dok on drobi, dere, kida meni je dobar, Lolo ja sam uz tebe. :D

Imam neki cudan osecaj da cemo rastaviti ribare, kaze mi drugar da je u njihovim medijima Partizan otpisan vec, nek' i nas neko smatra otpisanim, zato pamet u glavu i Babovica na klupu!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top