Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. djavo

    Kup Radivoja Koraća 2016.

    Sjajna utakmica! Bravo momci, bravo Dzile!
  2. djavo

    FK Partizan 2015/16

    Tako to izgleda kad imas trenera koji je u svojoj dosadasnjoj karijeri isao najdalje BUSOM do Madjarske
  3. djavo

    Liga šampiona 2015/16

    Sinoc, posle duzeg vremena svetla tacka je da smo od 5-og do 45-og minuta imali sredinu tj. srednji red. Konkretno mislim na Brasanaca, Jevtovica i Babovica. Ako nam srednji red bude funkcionisao u revansu 90 kao u tih 40 minuta ja verujem u prolaz u suprotnom oduvace nas.
  4. djavo

    Uprava i marketing

    Upravo odgledah bulevar i shvatih da najbolji stajling ima nas fudbaler Danko Lazovic, da se nasem kapitenu ne slaze roze kravata, a da je Volkov stajling totalni promasaj. Glupaco jedna koja nosis tigrastu haljinu sa dve crvene strafte uz sivo crnu bundu sa kratkim cizmicama, koje ti inace...
  5. djavo

    Uprava i marketing

    Sad da ti kazem i zbog cega, nasa draga direktorka, gen. sek, magistar... sneki je izgubila 200 amblema UEFA Europa League, tako da Gavran ima samo 60 komada.:banghead:banghead:banghead
  6. djavo

    Uprava i marketing

    Evo da te informisem da ona ide u petak na zreb :banghead:banghead
  7. djavo

    Uprava i marketing

    Jucerasnji e-mail nove g.s NE RASIZMU I NE SPORTSKOM PONASANJU :banghead:banghead:banghead:banghead:banghead:banghead:banghead:banghead
  8. djavo

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Ali ladno iz jedne, meni znalcu fudbala dovoljno. Necu vise da smaram sa nasom ocajnom igrom, blizu je subota i daj boze da nemam pojma i ako je to cena za bolje sutra.
  9. djavo

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Ja ljubavi imam na pretek ali dzaba mi nemamo nazalost igru i to je meni licno najveci problem, uvek je bilo otimanja, lopovluka mene brine igra nasaa. O upravi svi sve znamo meni je glupo da se ponavljam o vucicu isto, o ne postojecem penalu takodje ali mi od 10 minuta nismo nista igrali sa 11...
  10. djavo

    FK Partizan - sezona 2013/14

    O mudima necu komentarisati :?
  11. djavo

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Daj boze ali definitivno nisam optimista
  12. djavo

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Na osnovu danasnjih odgledanih utakmica ja evo jos jednom kazem da ce ono cigansko govno od napadaca da nam zabije 2-3 komada, oni se krecu daju loptu u prazan prostor sto je za nas naucna fantastika, konkretno za to meni nije kriva drzava.
  13. djavo

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Sve je to istina drzava, ku..., palac, uprava... ali ova sramna igra iz utakmice u utakmicu bez ideje bez taktike, kaO muve bez glave, lepo bromazepan kao danas, popiti i u subotu jer ce nas cigani odvaliti kao nikada do sada, skupih snage da i njih odgledam po prvi put i iskreno, realno bolji...
  14. djavo

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    http://www.laola1.tv/en-at/video/sk-rapid-wien-wolfsberger-ac-2-4-rnic-70/135785.html
  15. djavo

    Liga Evrope 2013/14

    Jeste, otisli mu ligamenti.
  16. djavo

    Liga Evrope 2013/14

    @ PFC.TOM Ja za gol krivim Ivanova... Nema tu ceniš 'oće ovde, 'oće onde lopta, nego ideš na nju i čistiš je... Ovako su nam dali gol bože sačuvaj! Svaka cast na znanju o fudbalu za oba komentara :clap
  17. djavo

    JSL 2012/13

    Sun May 26 20° 11° AM Showers CHANCE OF RAIN: 30% WIND: SW at 19 km/h
  18. djavo

    FK Partizan 2012/13

    Ja se pitam kako je uspeo sve ovo da izgovori npr. alternativa, improvizacije, veoma analitičnom... :pop Sve njegovi izbori :banghead :banghead :banghead, nepismena budaletino, mutava.
  19. djavo

    Uprava i marketing

    Sve radi, pokusaj ponovo stavi neki znak ili slovo ako nece prazan SMS da ode. Nadam se da necete zamerit skretanje sa teme :cry:
  20. djavo

    Uprava i marketing

    Mozete i pustiti prazan SMS na 3243, cena 100 dinara.
Top