Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.437
Reaction score
11.936
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
@ Peksijan

Čime su bili unapred osuđeni na neuspeh? Jel' im prećeno, možda?

Deo posta obrisan! Kontrolišite se šta pišete!
WebCrew edit


I nemoj da širiš demagogiju. To je posao trenera.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Jel ti nas turiraš? Kakva demagogija? Kakve pretnje? Ako si prespavao zadnjih par meseci tvoj problem.
 

Ilija the King

Početnik
Учлањен(а)
08.06.2008
Порука
89
Reaction score
6
Локација
jug
dobiti (regularno) 15 utakmica zaredom sa onom sprdnjom od coveka na klupi je nesto u sta bilo koji covek, sa minimumom kriticke svesti, ne moze da poveruje.
Gde su sad ciganska govna da se deru kako im "ne treba placena titula"?
Puna podrska Nikolicu. Ne mogu kriviti njega ako izgubimo titulu, kao sto se ne mogu zahvaliti A. Grantu sto nam je "doneo" titulu.
Opet, da smo imali iole normalne ljude u upravi, a ne sps-ovska govna i modne kreatore, i 650 vucica, kokeza, covica bi mogli samo da nam popasu muda.
Svi na JNA!!!
 
Последња измена:

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
Na derbi nek dođe i 500 ljudi protiv 40.000 cigana, ali nek tih 500 veruje u pobedu!

Dao bih sve titule, svih 6 da smo klub kao PAOK i da imamo ljubav i odanost prema klubu kao oni i njihove rezultate u Evropi.

Tesko da ce tih 500 vernika nadglasati 40 000 cigana.

Mene obaveze sprecavaju da dodjem na derbi u subotu, ali sad nesto razmisljam i pravo da vam kazem- ja i dalje verujem u titulu!
Imamo derbi, a oni gostuju Vojvodini u poslednjem kolu. Ne kazem da to nije zatvorena utakmica, ali ako ih pobedimo u derbiju sa dva gola razlike, nece njima biti svejedno na gostovanju protiv Slobode i Vojvodine. Za sada ih sreca i sudije prate, ali bude zajebano kada sreca okrene ledja...
Novi Pazar je odigrao bledunjavo, bez zelje za rezultatom, ali opet su ovi dali samo 1 gol, i to stvarno gol koji se jednom u sezoni postize.

Zato derbi mora da se kida, moramo da ga dobijemo!

Sanse jesu minimalne, ali ja i dalje verujem!
 

Dirigente

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2014
Порука
210
Reaction score
52
lepo bromazepan kao danas, popiti i u subotu jer ce nas cigani odvaliti kao nikada do sada, skupih snage da i njih odgledam po prvi put i iskreno, realno bolji su od nas, imaju taktiku

Bilo bi lepo kad bi nas prosvetlio kakva to takticka resenja Sejo Kalac taksi-genije ima, a koje bi Marko Nikolic mogao da usvoji ili vec nije? Glupo je da obore Tumbin rekord iz 99te a da mi ne saznamo te tajne velikih majstora.

A i to da su bolji od nas, si zakljucio iz jedne njihove odgledane utakmice? Zanimljivo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.797
Reaction score
29.747
Локација
Beograd
Ако такозвана већинска популација Србије већ слави титулу и сматра да ће се у Србији живети боље (а неће), ваљда смо ми ту да им то славље покваримо!

На овом Форуму било је пре извесног времена речи о томе да ове играче и тренера треба подржати, па ма шта се десило до краја, јер се момци боре не само против ривала на терену, него и против судија и фактора ван терена!
Па, ето, подржите их на следећој утакмици!

Немојте да ,,бацате копље у трње,, а да се ,,рат,, још није ни завршио!

Неко од млађих се запитао како ми ,,седокоси,, можемо ово мирно да примамо...
Па, никако...
Не примамо мирно, али, фудбал је један ,,вечити рат,, (као што је и дерби - вечити!) - дакле, шта ту има да се прича, изгубиш једну утакмицу (па ма што она одлучивала или не одлучивала) - и, играш следећу да је победиш!

Како би се ратови добајали када би ратници после сваке изгубљене битке (а у фудбалу утакмице, па чак и првенства), одмах одустајали?!

Зашто су данашњи потомци витезова, хајдука, устаника, Солунаца тако малодушни да им је у глави само то да је све готово?!

Ништа није готово!

Данас смо изгубили утакмицу, али, имамо ускоро лепу прилику да директно покажемо на ,,комшиници,, да ли смо бољи од ње (њих) - или нисмо...
Ако јесмо, да славимо, ако нисмо...шта да се ради, има и следећих утакмица, и следећих првенстава...

Неки од вас памте углавном само наше шампионске сезоне, али, било је и сезона кад нисмо били тако успешни - па шта!
Била је част бити навијач Партизана и кад те невоље ,,туку по глави,, - а ти и даље истрајаваш!

Нема пораза! Напред Партизан!

Јесте ли уопште размишљали о сценарију да ми њих ,,дркнемо,, у дербију са два разлике, а да они ипак изгубе још једну утакмицу негде?
А?

Био како било, 'ајде, идемо даље, живи се и даље...
О овим нашим играчима и њиховим способностима, као и о тренеру, било је написано пуно лепих речи овде (после неких утакмица), али и пуно лоших (кад се изгуби)...
Истина ипак није ни скроз на једној, или скроз на другој страни...

О потезима управе који су нас (годинама) слабили до оваквог нивоа, неком другом приликом, на некој другој теми...
 

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
Ali ladno iz jedne, meni znalcu fudbala dovoljno.
Necu vise da smaram sa nasom ocajnom igrom, blizu je subota i daj boze da nemam pojma i ako je to cena za bolje sutra.
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
Oni koji su bili tu sve vreme,docice u i subotu.Ne ocekujem one koji su kacili poruke po kerovima,hi menu,pandama,sniclama i ostalim glupostima koje nisu podrazumevale odbranu titule na stadionu.
Sto se tice bojkota derbija,zbog nekog davanja legitimiteta upravi je cista glupost i post-porazna demagogija,jer isti ne bi to napisali da mi imamo plus 6.Ako sam jeo govna celo prolece,smrzavao se i razboljevao na vojvodini i jagodini,onda mogu da dodjem da branim klub od dolazeceg cirkusa zla.
Moramo da odbranimo Hram,da dodjemo zeljni krvi...rat je tek poceo!Umesto da pognemo glave,ajde da im pokazemo da ne damo svoj klub i da cemo kad dodje vreme vratiti ono sto je nase.
Na JNA mozete samo da osvojite kurcinu,nema predaje! :napred Partizan
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Za bilo kakvo produzenje nade za titulu i neku borbu do samo kraja, potreban i dovoljan uslov je samo pobeda u derbiju sa preko 2 gola razlike. Znaci neko razmontiravanje, uterivanje kurca napaljenoj komsinici i da zvanicno padnu maske ove polusezone.

Ukoliko se tako nesto desi, bice neizvesno do samog kraja.

Pritisak je postojao, ali ni blizu onom od prosle sezone ili Stanojeve prve sezone. Ove godine, stvar je jasna, odredjeno je na polusezoni ko mora da bude prvak i to je jasno i treneru i igracima, kao sto im je jasno da ako daju sve od sebe na svakoj utakmici, pobede derbi i izgube titulu, nece imati sta da im se zameri. Problem je sto je jedini koji daje maksimum najstariji igrac tima. Los dan, sve razumem, ali nama je jebeno svaka utakmica los dan. Nikolic je imao ubedljivo najmanji pritisak da mora da osvoji titulu od strane navijaca Partizana od svih trenera u poslednjoj deceniji.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
licno meni ovakvav ishod je dobro dosao iz prosto jednog razloga,da u subotu u Hramu fudbala gledam kako nas ponizavaju i na nasem terenu uzimaju titulu mislim da nebih preziveo.Znam sigurno da bi me strefio 4-ti fatalni infarkt,tako da cu u subotu lagano odgledati taj derbi kao da idem u pozoriste,ali bi isto tako voleo da bar nekom od igraca proradi svest i ponizimo zgadiju da znaju samo gde im je mesto ustvari!
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Pih, zajebase mi vikend... sad cu samo slaviti jednu titulu, ovu u kosarci. A mozda ni nju kako su krenuli da nam otimaju. Opusteno, glupo je trositi reci na nesto sto svi znamo. Oduvek smo znali da ne mozemo biti prvaci do kraja vremena, ali ne slazem se da je ispravno da se to prekine na ovakav nacin. Na pravedan nacin je sasvim ok i normalno, jednostavno se nakad mora desiti da je neko bolji. Ovako? Budimo gospoda i ne spustajmo se na ovaj nivo... sal, grlo, dlanovi! Nas svet, nas Kosmos!
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
каква сеча .. ?!! колико само скелета искочи из ормана .. ?!!

живи смо и здрави Богу Хвала а титула ко титула некада се изгуби а некада освоји .. па још ова инвазија васколике циганије на тренера Николића и сада још незадовољни навијачи Партизана којима памћење сеже па не више од пар сати уназад .. и то све пред утакмицу са чергом .. фино уклопљено ..

како се само заборавише оне игре Партизана против Слободе , Рад-а , Радничког , офк-е ... Јагодине ?!! наше најбоље утакмице ове сезоне ... или је то било сувише давно да би се тог сетили .. ?!!

Партизану су ове сезоне ОДУЗЕТЕ ДВЕ ПОБЕДЕ .. !!! или сте и то заборавили ?!! оштећени смо у 7 ( и словима СЕДАМ ) утакмица и доживели пораз у утакмици у којој је противник имао 34 фаулова наспрам наших 8 и 6 жутих картона наспрам нашег једног .. и после свега тренер противничког тима каже да је играо за наше ривале и да му је драго што су они освојили а ми изгубили титулу .. ?!! и сада ја треба да тражим узроке и разлоге оваког стања на табели ове јадне лиге .. ?!!

па још поређења старог и новог тренера и њиховог међусобног скора .. ?!! коме то треба и куда то води .. ?!!

први човек черге је ухапсио првог човека ( на жалост он то и јесте .. ) Партизана , први човек черге се спрема да ухапси и другог човека Партизана , први човек черге и апсолутни владар Србије је одлучио да ће ове године они бити прваци и тако ће и бити .. и шта сада због тога ја треба да престанем да навијам за Партизан .. ?!

корумпирани и уцењени лопови који стоје на челу ПФК-а су највише криви за ово што се данас дешава .. да нису уцењени и корумпирани могли би да се супротставе а овако како и коме они то могу .. ?!! ономе што им спрема букагије .. ?!!

ово је постало још давно једна велика фарса и ПФК је сам себи " омчу око врата " ставио .. оног момента када је Безгрешни упао са његовом екипом у поноћ у најдубљем стадиону , требало је да се реагује и да се упозори на мешање политике у спорт .. требало је да се реагује због непоштовања " финансијског фер плеја " који је прописала УЕФА .. требало је да се реагује на изјаве да смо " страна тела " .. требало је да се реагује на малициозне наручене текстове по разним медијима .. требало је много тога , а сада је касно ... онај који је то требао већ скупља кофере и планира да напусти брод који је насукао ...

најгоре што сада треба Играчима и Тренеру јесте да буду остављени сами на милост и немилост васколиког чергарства .. као што сам раније рекао и тога ћу се држати ИМАЈУ МОЈУ ПОДРШКУ БЕЗ ОБЗИРА НА СВЕ ...

и не могу да верујем да има људи који већ предвиђају потоп , пропаст , кугу и остале недаће ... ?!! ја лично планирам да наставим да навијам за Партизан и после ове утакмице исто као што сам наставио да навијам после кроације , макабија , шамрока .. да су мој навијачки и животни пут одређивали број трофеја верованто бих сада био на " крезавој " страни брда али мени је добро овде где сада јесам и сада када су дошли неки тешки тренуци и " када се чују звиждуци " ..

ИДЕМО ДАЉЕ ... " Огрејаће .. обасјаће .. "
 

Dusko84

Početnik
Учлањен(а)
31.12.2008
Порука
46
Reaction score
5
Локација
Japan,kanazawa
Muka mi je bilo procitati sve prethodne postove, neke sam preskakao, a tako ce vecina verovatno preskociti i ovaj moj.
Ali moram samo kratko, mnogi navode kako je Vuk sa Kojicem bio prvi ?!
Dragi ljubitelji fudbala najvece zasluge za jesenju titulu po meni je imao golman Stojkovic ,koliko je puta bio heroj?
Zao mi je Vuka sto su mu osakatili tim , ali sada mi je jos vise zao Marka Nikolica.

I da dodam na ovo prethodno...pogledajte temu Igrac sezone 2013/2014 . Na kraju prvog dela 1.Jojic 2. Stojkovic
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.797
Reaction score
29.747
Локација
Beograd
možete da mi verujete ili ne, boli me kurac. Danas mi je crkao sat na zidu sa Partizanovim obeležjima. Mislio sam baterija, a ono ode mehanizam... Kako simbolično...
Meni na poluvremenu neko zvoni na vrata, kad ono neki iz Koka-Kole (tri ženske, jedno muško) dele besplatnu Koka-Kolu, kažu, želimo vam prijatne trenutke...
Kakve crne prijatne trenutke, kad gubimo sa 1:0...
Em su boje logotipa tog pića, crvena i bela, em su ti koji dele bili u nekim crvenim odevnim kombinacijama...
Kad sam ih video, smračilo mi se pred očima...kao da su došli da nas izmalerišu...
Rek'o sujeverje je valjda glupost, ali...nekad možda ispadne i da nije...
Nego...ko nije pažljivo pročitao šta ovde iznad piše GrobarKosmet, nek pročita još jednom!
To su prave reči za jednog Grobara!
Bravo kolega! :clap
Nastavljali smo da navijamo za naš Partizan i posle Kroacije, Makabija, Šamroka...nije lako navijati za Partizan, al' smo uvek nastavljali...
Ko meri naklonost klubu sa brojem trofeja, nije za navijača našeg kluba sa Topčiderskog Brda, nego za navijača onog kluba iz rupe ispod našeg brda...
Idemo dalje!

:napred Partizan
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Mi stariji smo se nagledali svega i uvek ostali uz svoj klub i izasli kao veci Grobari iz svakog neuspeha. Da nam je neko pre 7 godina rekao osvojicete 6 titula a izgubiti samo jednu u narednih 7 godina oberucke bi prihvatili. Nadam se samo da ce se rascistiti kukolj iz nase uprave i da ce doci neko ko razume sport i zna da se ne moze samo uzimati iz kluba a nista ne ulagati.

:napred Partizan
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Ustručavao sam se da dođem na forum da se ne bih iznervirao. Na sreću otvorio sam odmah poslednju stranicu i naleteo na ovaj komentar od @гробаркосмет http://www.juznatribina.net/vbforum/showpost.php?p=801357&postcount=14702 i više nemam razloga šta drugo da čitam, jer to je to! Zdravo razmišljanje! :clap

Pričati o utakmici u kojoj dobiješ batine uz 34 faula, a da niko nije isključen je nepotrebno. Igrači su podlegli pritisku koji je bio sve jači iz kola u kolo i kako se bližio derbi, a Nikolić nije uspeo da ih usmeri na utakmicu u Kruševcu jer se previše toga igra van terena. Zato podrška za Nikolića i igrače!

SPASA NEMA, PROPASTI NEĆEMO!

:napred Partizan
 

tommy_johnson

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2007
Порука
240
Reaction score
32
Локација
Dorcol brate Srbija dinamita tona!
Pored svega sto se desavalo u okruzenju ovo je ubedljivo najlosiji tim Partizana u poslednjih 6 godina. Godinama se prodavalo sve sto moze, da se napune dzepovi, dosao je kraj. Jednostavno ovo se moglo ocekivati. Slazem se ja da se radilo dosta toga protiv naseg tima, da su se verovatno mnogi protivnici sklanjali ciganima, ali jesu li oni krivi ili smo sami krivi sto protiv Vojvodine ne mozemo sa igracem vise da resimo utakmicu sa 2,3 gola...tada ni onaj sugavi "penal" ne bi bio bitan. Igramo kuci ako me secanje ne vara nereseno sa Napredkom,Javorom... u prvom delu sezone smo imali takodje kikseva ali su i cigani kiksirali dosta.

Sta ocekujete od ekipe koja proda u zimskoj polusezoni organizatora igre i koliko god da ga mrzim spasioca na golu. Koga smo doveli?! Imamo spiceve kojima treba po 5 sansi da daju gol. Necu da pljujem nase igrace, nikada nisam, ali neki jednostavno nisu za Partizan. Ne mozes ti da promasujes bre onoliko zicera, pa danas da smo izjednacili na pocetku drugog ko zna koja prica bi se pricala.

O lopovima iz uprave? necu trositi reci, dokle god ne dodje privatizacija ja ne vidim da ce se nesto promeniti, izvlace godinama pare da bi finansirali verovatno SPS ...

I kad dodju nevolje i kad dodje tuga uvek ce te voleti Grobari sa ISTOKA!
 

macan666

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
181
Reaction score
228
Ne mogu da verujem sta citam ovde... Negde sam vec napisao da isti profil ljudi koji je 80' tih i pocetkom 90'tih najvijao za kalasture sada navija za nas Partizan. Secam se dobro zapada na cmarakani. Koliko smo samo bili ponosni sto smo drugaciji, sto volimo nas klub bez obzira na sve. Pa mi smo 20 godina cekali na pobedu u rupi... jbt, ja ne mogu da spavam sada (a siguran sam da ni pola tima naseg i trener ne spavaju) a ovi sto se israse na sve osecam da spavaju kao bebe.
NAS TIM , NASI IGRACI SA TRENEROM PREORALI SU SVAKI PEDALJ TERENA I JUCE I NA SVAKOJ UTAKMICI OVOG PROLECA.ODIGRALI SU POSTENO I PUNOG SRCA ALI SU TO RADILI I PROTIVNICI I U FUDBALU, KADA JE TAKO NE POBEDJUJE UVEK ISTI A NI BOLJI.
Pokenjam se ja musavcima na njihovu titulu, i njihovih 15 pobeda... kao sto se pokenjam i na Tumbinih 20 ili koliko ih je vec imao.
Ovo je Partizan koji ja hocu da gledam.
Ko ne dodje u subotu u Hram nema pojma sta je PARTIZAN BEOGRAD!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Tuga... Ko gaji nade da ce se u Partizanu promeniti nesto korenski, je obicna naivcina i neznalica...Ovo je dokaz da boga i svemirske pravde nema...

Ovo je upravo dokaz da je ima, jer godinama nas onaj odozgo opominje i pokazuje šta se sve dešava u Partizanu, ali većina navijača Partizana, zaslepljena sjajem trofeja, ne želi da vidi. VIDITE LI SADA!!!


Koliko god mi sad bili očajni sada, ove zime su dovodjena pojačanja, i to planski. Drinčić, Trajković, Vulićević, Škuletić - JESU pojačanja. Ako već analiziramo - titula je izgubljena jesenas, kada su gurbeti gubili šakom i kapom, a mi na kraju završili samo bod ispred njih.


Tako je, titulu je izgubio trener sa telećim pogledom. :banghead Nebitna je činjenica da je imao najlošiji tim u istoriji Partizana, i igrao pola jeseni bez napadača, a svejedno završio na prvom mestu. Za razliku, nako drugi je dobio sve što je tražio, a završiće sezonu 10 bodova iza cigana!

Pritisak na igrače je ovog proleća veliki, ali bio je on još veći pod Stanojem, kad smo bili 5 poena iza cigana, pa na kraju svejedno osvojili titulu. Bio je i prošlog proleća kad smo bili samo poen ispred, pa su Vuk i društvo ipak isčupali derbi i osvojili titulu.

Treće, ako ste jesenas znali da serete protiv Vuka, što mi ne bi ovog proleća protiv Marka! Jel on možda aboliran sve odgovornosti! I pored toga, ne mislim da je on glavni, a pogotovo jedini krivac. Zna se ko je kriv za sve što se dešava u Partizanu. Upravo ona govna koja će najverovatnije šutnuti Marka po završetku sezone.

Četvrto, kurac predaja. Na derbi otići naoštrenom kamom i jebati im sve po spisku. Možda titulu ne možemo i ne smemo da osvojimo, ali bar im se krvi napiti na derbiju. Naravno, kad kažem "krvi se napiti" ne mislim bukvalno, na krvoproliće, nego sportski na terenu.

Nažalost, ne verujem da naši fudbaleri imaju muda da odigraju muški ovaj derbi i pobede. Ko da ih motiviše, podigne moral, objasni... trener nikada nije igrao derbi, Nađ može samo da ih smori, a kad god Đurić dođe da ih inspiriše, oni prospu bodove.

Ipak.... ajde da sačekamo i vidimo. Možda nas iznenade.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top