Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. C_o_A

    7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Mozda cu ispasti glup,ali na osnovu cega su oni dobili napad od 14 sekundi posle ove blokade(koliko vidim Mozli je nije blokirao u obruc)?
  2. C_o_A

    FK Partizan 2019/20

    Pavlovic se prodaje nekih 10 dana pred mec u Hagu, izgleda da su poranili mediji ovaj put. Svakako prva ponuda koja dodje za njega ce biti prihvacena jer su oni i Milenkovica prodali u Martu Fiorentini za 5,1 miliona(ta cifra je predstavljena). Lutovcu dati priliku u prvenstvu jer od Tosica je...
  3. C_o_A

    7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    http://www.ticketline.rs/article/?aid=8709
  4. C_o_A

    FK Partizan 2019/20

    Posto vidim da je Sadik osporavan od strane mnogih, prvo bih se pozabavio tom temom. O Sadiku najbolje govori cinjenica da ima 22 godine i da ovih ne znam tacno koliko godina profesionalne karijere nikada nije bio prvi spic ovako velike ekipe(sasvim sam objektivan, jer ti kao igrac Partizana...
  5. C_o_A

    KK Partizan 2018/19

    Samo hladne glave uci u mec i ne nasedati na provokacije sto se igraca tice. Davidovca se ne treba plasiti,vecina njegovih trojki u obe serije su bili otvoreni sutevi. Berona cuvati od starta na granici faula i ne dozvoliti mu da udje u ritam. Zagorac izgori u svakom mecu sa njima i to je veliki...
  6. C_o_A

    FK Partizan 2018/19

    Vreme je za napadača i krilo koje znaju šta je Partizan. Napadač plakao posle 3:0-3:4,a krilo odbilo da pređe na drugu stranu.
  7. C_o_A

    Odbojkaški klub Partizan

    Kao neko ko jako malo prati zensku odbojku,ali je na netu ranije naisao na ovaj intervju Tare Taubner koja je tada hvaljena kao veliki talenat i u intervjuu rekla da je Partizan Crno-Bela porodica(...
  8. C_o_A

    Renoviranje stadiona

    Da zivimo u normalnoj drzavi ovo bi bilo sasvim realna i najbolja opcija po Partizan,ali daleko smo mi od toga tako da sve osim tog dugo najavljivanog krova necemo dobiti usput tek danas sam saznao da zivim u zabludi da nas stadion ima kapacitet 32.710 i moram podeliti informaciju sa sajta FK...
  9. C_o_A

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Iskreno,koliko god igra u prvom poluvremenu ne davala razlog za opustanje i nadanje da ce i ove godine Partizan lako do grupne faze LE bilo bi glupo da ne igramo pogotovo sto je drugo kolo grupne faze 4.10. Proslaviti rodjendan kluba na evropskoj utakmici.
  10. C_o_A

    Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Ako je stvarno namesteno,onda komplet svi otkaze(uprava,treneri mladjih kategorija).Svi mediji su odmah preneli da Djole nece da igra zbog toga sto nije trenirao od kad se zavrsila sezona seniora(ja mu verujem),mada ako laze opet mu hvala jer onda dolazimo u situaciju u kojoj obe navedene(i da...
  11. C_o_A

    Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Ne znam šta se tačno dogodilo u drugom poluvremenu(nisam ni gledao),ali u prvom poluvremenu me je oduševio Kokir.Sa kojom lakoćom je on igrao prvo poluvreme ja nisam mogao da verujem,po mom misljenju je vise pokazao i od Djerleka. Ovakva prednost ne sme da se izgubi jer 3:0 na domaćem terenu...
  12. C_o_A

    Liga Evropa 2017/18

    Jedino sto mogu da kazem na ovu utakmicu je da Djukic jedno govori,drugo radi a moze se reci da i trece misli. Posle utakmice u Beogradu kaze da smo Partizan i da idemo po protivnika,a onda se zatvori i ceka neke kontre koje u Beogradu na boljem terenu nisu prolazile.Ukratko,Jankovic nije uradio...
  13. C_o_A

    Liga Evropa 2017/18

    Najveci problem sto se prodaje ulaznica tice je to sto je protivnik po imenu neatraktivan,dok po igri su solidna ekipa(mada u rangu sa Dinamo Kijevom,mozda cak i malo losiji).Problem je sto dosta ljudi dolazi da gleda protivnike a ne Partizan sto je po meni suludo,mada po meni bolje i 20-25...
  14. C_o_A

    KK Partizan 2017/18

    Mi jos imamo sanse za F4 ABA lige(teske ali jos postoje),neka momci pobede veceras a za Buducnost i Cedevitu u Zagrebu neka se bore i neka dokazu da su vredni naseg dresa(i mozda naprave cudo i zaigramo na F4 u sta veoma gajim nadu i veru da mozemo).Sto se tice Kupa bilo bi lepo,ali kada bih...
  15. C_o_A

    FK Partizan 2017/18

    Jeste da delimo isto misljenje,ali se ne slazem sa tobom oko dominacije u nasoj ligi. Nije on placen 2 miliona(sa platom) da bi pokazivao sta ume u Surdulici i ostalim njivama(te male utakmice odlucuju u borbi za titulu ali tu mozemo da pustimo i Djerleka,Vakulka,Djoleta Jovanovica i ostale da...
  16. C_o_A

    FK Partizan 2017/18

    Moje misljenje je da Suma mora da pocne protiv Viktorije iza Tawambe.Vidljiv je njegov napredak i uklapanje u ekipu(prosao pripreme i shvatio sta Djukic trazi),mada po meni jos veca korist od njega je sto zna da igra protiv ekipa kao sto je Viktorija(zna protiv takvog stila igre) jer se igra...
  17. C_o_A

    Uprava i marketing

    Mozda je ovo malo van teme koja je zapoceta trenutno ali ovo je odgovarajuca tema za ono sto sam na internetu nasao.Red-Blue World Shop(shop navijaca CSKA Moskva) je po meni napravio najveci marketing Partizana u istoriji.Ovakav artikal mi mozemo da sanjamo u prodavnici kluba(crno-beli...
  18. C_o_A

    KK Partizan 2017/18

    Da odgovorim da gore napisani post u kojem je ostavljen link gde je pisano o tome kako je zaustavljen bus i jos 10(ako se ne varam) automobila sa Novog Beograda. Mislim da dovoljno govori odakle kreće bus i automobili da bi se shvatilo na koju stranu Hale "Aleksandar Nikolić"(nekadašnji Pionir)...
  19. C_o_A

    Liga Evropa 2017/18

    Iskreno,verujem u pobedu u cetvrtak. Jedino sto mi izgleda kao problem je pristup utakmici, gledao sam vesnik i ja neverujem da je moguce da clan Uprave onako prica o utakmici. Oko cele utakmice se stvara neki utisak kao da smo vec prosli grupu (ne treba nam svecarska atmosfera), nista nije...
  20. C_o_A

    Zimska Radio Mileva 2017

    Cekaj a kako bi ti reagovao da te neko stalno vredja nakon neke tvoje objave na instagramu. Isto se slazem da je Djuka bitniji za titulu(na taj nacin ne mozes gledati jer da Leo nije dao za 1:0 u prvom derbiju isto ne bi bilo nista od titule zbog sugavih pravila koja se menjaju da bi ciganija...
Top