Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Icecool

    Uprava i marketing

    Kad se vec palamudi u prazno, da doprinesem i ja. Bordo umesto crvene boje i eto pravog resenja, najlepsi grb na svetu postaje apsolutno savrsen. :D
  2. Icecool

    FK Partizan 2019/20

    Ja ne znam za vas ali ja umalo nervni slom ne dobih za onaj Zdjelarov zuti. Dzaba im i namestena titula, i sudije da navlace za njih, kad je jebac spreman kurva moze samo da rasiri noge.
  3. Icecool

    Liga Evrope 2019/2020

    Ono kad je malom klubu potreban sudija i penal da bi pobedio najveci na svetu. Hvala vam igraci Partizana sto ste veceras pruzili ovakvu predstavu. Veceras mozemo samo da osecamo ponos bez obzira na rezultat.
  4. Icecool

    Liga Evrope 2019/2020

    Nadam se da forumski kolega koji, cini mi se rece da ce da ga sece ako Sadik da vise od 3 gola u sezoni, nike covek od reci. :D Krakati crni brat izgleda odlucio da sve nas koji nismo verovali u njega razuveri i odlicno mu ide. Svak cast igracima i strucnom stabu. Izuzetno bitna pobeda. Samo...
  5. Icecool

    FK Partizan 2019/20

    Ne mozes biti Grobar, a da Celavog brata ne volis. Covek igra srcem, a takve igrace treba ceniti. Ja bih ubuduce davao poene na bilo kakvu kritiku njegove igre pa da je i najlosiji na terenu. :D
  6. Icecool

    FK Partizan 2019/20

    Aaaaa jebi kurvu rezimsku!!!
  7. Icecool

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Evo statistike sa Transfermarkt dok je igrao u Japanu za Hiroshimu na poziciji CF. 18 golova i 7 asistencija na 52 utakmice. I ja sam misljenja da ce Savo staviti Asana kao najisturenijeg. I dobrodoslica Markecu. Da ponovi igre iz prvog mandata.
  8. Icecool

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Ciganstura ako je otisla zaista ovo je najbolja vest celog prelaznog roka.
  9. Icecool

    Liga Evrope 2019/2020

    Grupa idealna da se ovi nasi ne opuste i ne podcene manje zvucne protivnike. Obe pobede protiv manchestera su obavezne, a ostalo kako bude. :D
  10. Icecool

    Liga Evrope 2019/2020

    Brate ala si je prizvao svaka ti cast. :D
  11. Icecool

    Liga Evrope 2019/2020

    Dakle prijatelju tebi se gade ljudi koji iskreno vole Partizan? Meni se u radost posle Celinog gola dobro usrao onaj sa druge strane brda svojim potezom pa smatram da nisam ni preterao. Uglavnom ostaj ti meni u zdravlju pa da se slavi i prezimljavanje u Evropi ako Bog da. A Celavom hvala za gol...
  12. Icecool

    Liga Evrope 2019/2020

    Hvala Bogu pa prodjosmo.
  13. Icecool

    FK Partizan 2018/19

    Cestitke igracima i Ostojicu sto su ispratili Saleta u penziju sa osvojenim trofejem.
  14. Icecool

    FK Partizan 2018/19

    A ja sam naivno celjade i bas mislim da ce posle Ivicinog odlaska da krenu da nam cvetaju ruze. Naravno da nece, ali ja sam se osvrnuo samo na Ivicino obecanje da ce da ode ako se ne osvoji titula. Jednog parazita se resiti i staviti metlu na njegovo mesto i bolje ce raditi posao, a da ne...
  15. Icecool

    FK Partizan 2018/19

    Petre koje leto? Ivica je obecao da ce otici ako ne osvojimo titulu ako se dobro secam. Valjda nije picka da prekrsi obecanje.
  16. Icecool

    FK Partizan 2018/19

    Veceg debila od kosatog Miletica ja u Partizanu ne pamtim. Ako ikad vise bude u protokolu sramota je, a kamoli da zaigra.
  17. Icecool

    FK Partizan 2018/19

    Ciganima ubuduce racunati gol ako i golmana pogode. Da se ne pate bezveze da gadjaju bas u gol. Sudijama noge, ruke i kicmu polomiti pa da ubuduce na slamku jedu. Ciganske im majke jebem.
  18. Icecool

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Bato, Gordane, igraci srecno. Donesite nam veceras jos jednu evropsku jesen u inat svima!
  19. Icecool

    FK Partizan 2018/19

    Celavom obavezno neki bonus za lomljenje onog ciganskog pacova. I Nikolic da odvede saigrace kod svog prodavca kopacki.
  20. Icecool

    FK Partizan 2018/19

    Nadam se da ce sudiji neko picku da polomi posle utakmice.
Top