Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Drago mi je zbog Kapitena, zasluzio je.

Idemooo! VOLIM PARTIZAN!
 

Milorad

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
53
Reaction score
67
Puni kucku. Ekipa koja je sticajem srecnih okolnosti tu gde je, sa precenjenim trenerom koji ne sme u svojoj kuci da napadne Partizan unisten na svim nivoima. Na kraju 5 minuta za poslednji ples Kapitena. Ja zadovoljan
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Cestitke igracima i strucnom stabu..Kapitenu HVALA TI ZA SVE!

Posle sumorne sezone u kojoj su nas masakrirali sa svih strana pocevsi od uprave preko trenera pocetnika x2 i stitarca poznatog kao "vrhunski strucnjak" moralo je jednom kolo srece da se okrene i uradilo je to bas na vreme kad treba. U sred rupcage dobili su ono sto i zasluzuju posle svih namestaljki i sklanjalica od svih u ligi. Nisam gledao utakmicu samo sam pratio rezultat pa igru ne mogu da komentarisem mada uostalom kao da je ona pa bitna. Bitan je rezultat na kraju samo. Sale podize pehar na oprostaju u sred rupe. Neprocenjivo!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.237
Presrecan sam za osvojeni kup i sto se nas Sale oprostio od igracke karijere sa osvojenim trofejom koji je vise nego zasluzuio. Zasluzili smo i mi malo radosti, sve ovo bi bilo idealno jos kada bi uskoro ona nesposobna uprava ode i kada juzna tribina bude dupka puna.Ipak ovo je vreme za slavlje presrecan sam radujte se braco grobariiiiii
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Честитке свима данас, од Стојкета до она два момка из 2004. што су чувала пехар.

Нажалост, као што сви знамо, екипа Партизана је за ову сезону поприлично лоше селектирана, са пуно рупа у тиму (које су се на моменте виделе и данас, али је колективна игра изгурала). Прво полувреме - поезија. Противник са 10 пута већим буџетом, са Суперменом на клупи (наспрам нашег тренера-почетника) није знао где се налази, најистакнутији им је био Елвис Присли (јеб'о га земљак Терза). Са мало више концентрације Ивановића, могли смо на полувремену до 2:0, да не стрепимо друго. Мало су успели да нас рашире у другом, али опет - сјајна борба и игра, против ривала из ЛШ, који ни у четвртој утакмици против нас ове сезоне није показао ништа.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.272
Reaction score
7.015
Bravo CRNO BELI! Ostojic je pravi vojnik Partizana, kakva borba i pristup, a ogrijesila su se govna iz uprave o njega, nenormalno mi je drago zbog njega i zbog Kapitena sto je podigao pehar. Jebali smo im majku po sred guzova. Nek umre svako ko ne voli Partizan!!!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.852
Slatko, da sladje nije moglo.
I da, moja teorija je tacna: pobeda Partizana donosi ovom forumu posetu od u proseku 150 gostiju :D
I jebem ti frakcije, koje je to ludilo kad igraci moraju da ispostuju sva tri plemena, i da iznova prolaze kroz radovanje trofeju. Bolje je i nemati organizovane, nego imati ovakve.
Sale kapiten... Kakav zavrsetak karijere.
Srecno svima grobarijo!
I nek neko javi kad pedercina sa cvikerima analizira utakmicu, sta ce onda reci, kad mu je tesko da cestita trofej.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Besan zbog prilike sto smo mogli barem sa petardom da im cestitamo na "odlicnoj sezoni".
Ipak pobeda je pobeda,cestitke igracima na dobrom fudbalu,Savo ajde se sad pokazi kakav si menadzer
Sasha Ilicu hvala ti.
Vucelicu jedi govna.
Vucicu picko ciganska.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
770
Reaction score
1.886
Bramo sampioni, neverovatan osecaj.
Sale izabrao pravi trenutak da odigra zadnju utakmicu.
Mislim da bi Ostojicu trebalo produziti ugovor.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Ali kako plaču, suze rone ovi što sabiraju do trideset, sve im nameste, i domaći teren i elvisa prislija, i ove fufice što asistiraju u dodeli medalja obučene u kurvinsko crveno, i opet crno beli kurac u sred rupe.
Uvek je lepo navijati za Partizan, Šehović 17, dva Pavlovića po 18, šta znaju deca osim da pune kučku u njenom brlogu.
Uprava napolje, trebaju nam novi ljudi!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top