Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Alejandroo

    KK Partizan - transferi

    Upravo to, meni je ovaj potpis dobar jer je na DVA MESECA. Taman da vidimo da li ce se uklopiti . Ako se uklopi super, ako se ne uklopi, cao da se ne ljubimo! To su čari dvomesečnih ugovora. I ne mislim da ćemo u medjuvremenu proćerdati ta dva meseca jer verovatno boljeg rešenja na tržištu nema
  2. Alejandroo

    KK Partizan - uprava i marketing

    ili... da je to ona prica, da smo cekali da nam drzava/grad uplati pare koje su obecali, pa da tek onda uplatimo porez
  3. Alejandroo

    KK Partizan - transferi

    Ima i nas koji nismo culi, niti posecujemo drustvene mreze, pa ako moze u pp?
  4. Alejandroo

    KK Partizan - transferi

    Evo ga
  5. Alejandroo

    KK Partizan - transferi

    Sto se dresova tice, izgleda da ce se obnoviti ugovor sa under armour...
  6. Alejandroo

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    lepo je videti Aleksu da trenira sa ekipom i da sutira, bez obira sto baca cigle :D
  7. Alejandroo

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Izvinjavam se ako je pitanje bilo ranije, jel ima prenos danas, ili je i ova tekma zatvorenog tipa?
  8. Alejandroo

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Nije ovde poenta price poraz ili pobeda, vec igra koja je, pa blaze receno ista(losa) kao prosle sezone. Ne vidi se razlika, napredak koji treba da bude srazmeran igracima koji su dovedeni, a i na osnovu ovih koji su ostali (bar za sada). Moje skromno misljenje je da smo lose odigrali sve tri...
  9. Alejandroo

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Slazem se u potpunosti! Iako su pripremne utakmice, i isprobavaju se taktike, uvek se vide neki obrisi i naznake kako ce ekipa izgledati. Kod nas se vidi takodje, ali problemi koje vucemo jos iz prosle sezone. I ne pricam samo o ovoj utakmici, vec se videlo i sa Borcem, pa i sa Slogom, da nam...
  10. Alejandroo

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Ne znam za vas, al sam ja popizdeo vcrs! Razumem ja da je pripremna, da se ekipa jos uigrava, ali ovo je najblaze receno sramota! Izgledali smo kao amaterska ekipa, bez imalo zelje i motivacije. Exum preti da postane kuruc, s tim sto je leronac bar igrao odbranu...
  11. Alejandroo

    KK Partizan - uprava i marketing

    Prosle godine su u ovo vreme predstavljeni dresovi za 21/22. Jel se zna kada ce za ovu sezonu?
  12. Alejandroo

    KK Partizan - transferi

    Ali braća grobari koji su se od uzbudjenja počeli plašiti ovih lepih vesti...
  13. Alejandroo

    KK Partizan - uprava i marketing

    Mali off topic, ne znam da li je za ovu temu, ali moram da pohvalim brata Sarmagedon za fenomenalan rad:respect
  14. Alejandroo

    KK Partizan - transferi

    https://sportklub.rs/kosarka/fiba-world-cup/najbolje-sto-sam-umeo-odradio-sam-ugovor-sa-partizanom/
  15. Alejandroo

    KK Partizan - uprava i marketing

    off topic... S obzirom da je Zeljko najavio prijateljski mec sa Fuenlabradom nedge pre pocetka sledece sezone, jel se zna nesto vise o tome? Videvsi dresove koje su oni napravili kako bi obelezili 92`, bilo bi lepo kad bi za tu utakmicu uradili nesto slicno , tj neka mesavina njihovih klupskih...
  16. Alejandroo

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Jel zna neko gde igramo protiv Mornara? Jel Pionir? Takodje, hoce biti karata na tickets.rs, jer dolazim iz Novog Sada, pa ne znam da li ce na dan utakmice biti karata u slobodnoj prodaji?
  17. Alejandroo

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Otkazana tekma sa Megom... A u pm:banghead:
  18. Alejandroo

    Evrokup 2021/22.

    Veeelika pobeda!!! Za prva dva mesta mozda i ključna. Ako bude sve kako treba i mi dobijemo sve kod kuce i ove iz donjeg doma, pobeda protiv turk telekoma ili juventuda tamo nam osigurava zeljeno prvo mesto! Ali da ne idemo toliko daleko... Sve u svemu, primetno bolji protok lopte, sto je...
  19. Alejandroo

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Koliko sam ja razumeo Pesica na konferenciji, nije valjda nista ozbiljno. Mada nema nikakvih vesti danas o tome... Jel ima nekosjsus
Top