Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    A sto da ne igramo KLS? Cija je to ideja molim vas? Jer opet nemamo prednost domaceg terena? Pa nije to pravilo od juce majku mu, tako se igra vec neko vrijeme, tako se lani igralo npr. Pa se pitam sto smo onda lani igrali? I kako bi to neko da odredi domacinstvo? Ako ne moze liga da se igra a u...
  2. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Njima je dobar deo serije centra igrao Davidovac, tip koji je proslih sezona znao da igra pleja. Da su imali centra tipa onaj Nooki mi bi ovdje dobili metlu.
  3. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Nema Zeljko za sta da se zali, dobili smo praznu halu na 39-39, sudjenje je bilo dobro i ne znam cemu ova prica u fazonu "Sta da komentarisem nakon svega". Sve ovo gledamo godinama, a gledao je Obradovic ovakve stvari u Turskoj i u Grckoj. To zna svako ko je pratio, ja se i danas sjecam...
  4. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    I Buducnost je napustala teren u majstorici pa sta se desilo? Ponizavani su sa horskim pjevanjem "Izadji mala", treba to da nam rade? Da bi ispraznili halu treba da neko napadne nekog, ili da se desi veca kolicina kovanica, nece niko prazniti halu jer je neko pjevao neku pjesmu, psovao boga...
  5. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Ne znam sta ste toliko zapeli na atmosferu i sta ce publika da radi? Sta ce da radi? Sta moze da radi sto vec nije radila? Mene zanima sta Covic radi u vezi sudija. Pustite publiku, radice manje vise isto kao i prethodne utakmice. Pa nismo ni mi njih cvecem docekivali pa da sada pricamo o tome...
  6. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    E bas sam iznenadjen sto pravi pritisak na sudije pred majstoricu koja odlucuje sve i gdje je uz to i domacin. Nije valjda da si mislio da ce cutati i relaksirati atmosferu i olaksati nam na neki nacin taj mec? Pa nece se taj tek tako predati, jednom ga je Bokan uhvatio na spavanju, 2018 bjese...
  7. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    A zasto je nebismo uzeli? Pa dosli smo do pete utakmice, sve staje u taj jedan mec. Ok, oni su domacini, imace tu prednost, vjerovatno su se postarali da sudjenje ide na njihovu stranu ali opet to ne znaci da mi ne mozemo pobjediti taj mec. To je kosarka, to je sport, ako budemo imali dobar sut...
  8. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Nakon sve eugorije zbog sinosnjeg spektakla valja se malo spustiti na zemlju. U pondjeljak nas ceka skroz druga utakmica, drugi ambijent i sve sto uz to ide. 6 godina nismo tamo dobili, niko ove sezone u PO ABA lige nije dobio mec na strani ako gledamo od polufinala i ozbiljnih duela. Valja biti...
  9. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Zeljku je neko javio da Vlada Djurovic rece da Partizan nema sanse da dobije na 90 poena i vise. E pa Vlado mozemo i na 70 i na 90 a bogami mozemo i na 112 Svaka cast momci, ovo je bila napadacka rapsodija, a uz sve to uspjeli smo da odmorimo Pantera i Ledeja prije svega. U ponedjeljak jos jace...
  10. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Konacno se Panter pojavio kada je bilo bitna, trojka Lazicu u lice i onda oni debili umalo da uniste utakmicu. Ne znam sta ih natjera da bas u zadnjem minutu to rade ali ajde neka se nekako zavrsi ovo. Nadam se i da je Zagorac dobro, svaki igrac u rotaciji je zlata vrijedan jer ovo ide u 5...
  11. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Ako je tako klub treba da zatrazi izuzece sudija iz te utakmice do kraja finala. Takodje treba traziti praznu halu za majstoricu zbog ugrozavanja bezbjednosti aktera drugog meca. Nema vajde od suplje price kada se zavrsi finale. Treba odmah napraviti pritisak.
  12. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    To nije sudjenje vec jedna situacija koja se dosta komentarise. Meni je neverovatno da su tu sudije napravile neki tezi propust a da Obradovic to nije shvatio. Slusao sam covjeka nakon utakmice i komentarisao je Lesorovo bacanje. Ona sam je rekao da igrac koji sutira bacanje ne sme da ide na...
  13. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Ja mislim da igrac kad sutira slobodno i zeli da ga promasi mora kod tog izvodjenja pokazati namjeru da sutira. Mislim da nije dozvoljeno onako "napucavati" loptu na prednji obruc. Da je ono dozvoljeno pa to bi se svaki put radilo u onoj situaciji, bukvalno ako pogodi prednji obruc ne moze niko...
  14. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Znaci Zeljko Obradovic ne zna pravila prema kojim se igra u ABA ligi? Posto je on sam na konferenciji izjavio da ono sto je Lesor probao ne moze. Pri tome uopste nije mislio na prestup vec na to da igrac koji sutira namjerno promasuje i ide na skok. I ova kosarka je visu u teskom kurcu, ne zna...
  15. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    De ljudi malo se saberite, manite se budzeta FK odnosa Vucica i ostalih prezvakanih tema. U srijedu treba napraviti dobru atmosferu, pravu kosarkasku ako je to ikako moguce. Kapiram da ce da bude vredjanja i sta sve ide uz to ali bolje za nas da sto vise navijanje usmjerimo na podrsku PARTIZANU...
  16. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Bravo za ekipu bravo za Zeljka! Ovakav poraz mogu da prihvatim jer se vidi da je tim dao 200%. Presudilo je njihovo iskustvo i Kalinic koji je dva puta na -2 i nakon nasih trojka davao trojku. To im je dalo samopouzdanje a nas saseklo i sprecilo da mozda povedemo 5-6 razlike. I tu se videlo da...
  17. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Nije 20 nego 13, ne racunajte meceve u kupu koji su igrani u Nisu, posto ocito gledate statistiku sa "rezultati.com" . Nismo dobili od 2016 i Dzikica u finalu KLS, a po meni zadnja velika pobjeda pred njihovom publikom je iz polufinala ABA lige kada smo dobili drugi mec a trener bio Dule. Sto...
  18. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Pored asistencija tu su i izgubljene lopte kojih smo imali 15 a 1 ukradenu. Ej bre, za cijeli mec 1 ukradena lopta, dok su oni inali 7 ukradenih i 6 izgubljenih. Tome dodaj njihov dobar sut i to je to. Kakvo crno sudjenje, pa Zeljko se bukvalno dva puta nije bunio na cijelom mecu.
  19. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Razlog poraza trazi u odnosu asistencija, a on je ako sam dobro video 24-8. Nisu oni top igraci ali su igraci koji imaju gomilu finala iza sebe i trofeja iz tih finala. Vec sam ti pomenuo Dobriceve partije iz proslog finala ABA lige. Ti njega ne smes ostaviti na sutu za 3. Davidovca isto. Mi...
  20. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Aj leba ti sta su ti sudije krive? Izgubili smo 14 razlike i to se vadis na sudije!? Jel ti gledas utakmicu ili onako opljujes sudjenje cisto reda radi? Drugo, pominjes Dobrica, Davidovca, Ivanovica u fazonu "razni"!? Pa prijatelju taj neki Dobric je lani bio MVP cini mi se finala ABA lige. Taj...
Top