Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Jbg, sudije ne znaju pravila.
To sa bacanjem Lesora je ozbiljan prestup Lige.
To je rešilo utakmicu.
Nije da se neki naši nisu bunili, Lesoru nije bilo jasno, Avramović se najviše bunio, a Panter je tražio da se gleda snimak.
Naravno ništa to nije vredelo.
A oni faulovi na Ledeju i Lesoru su bili krvnički i tu su sudije pokazale svoju nameru.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ovde se lepo vidi "neminovnost"
Neverovatno je koje ružne opise navijači Partizana žele da nakarikaju ovom timu i našem treneru.
Sve zato što smatraju da je ovo postao folklor koji se podrazumeva a da je jedina prava borba ona ako izađeš kao pobednik dok sve ostalo ih definiše kao pičke.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.172
Локација
Trstenik
P
Poseban kuriozitet je činjenica da je odnos grešaka u poslednjoj četvrtini bio 4 na štetu Partizana NIS i 0 na štetu Crvene zvezde MTS. Od četiri greške, čak tri su se dogodile u poslednjem minutu utakmice. U pitanju su nedosuđeni faulovi Voltersa nad Ledejom i Mitrovića nad Lesorom, 57 odnosno 56 sekundi pre kraja, kao i dosuđen prestup Lesora posle izvođenja slobodnog bacanja na 10 sekundi pre kraja.
Čak je i Lesor bio u pravu...
Pa kako, zar Edin i Kole nisu rekli da to ne sme?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
У ФИБА изгледа није преступ а у ЕЛ јесте. Отуда и онакав коментар Жељка на крају текме. Изгледа да су сви на клупи заиста мислили да јесте преступ јер су увек били у ЕЛ и по тим правилима се водили.
pa to je onda ogroman propust struke. ne mozes da ne znas po kojim pravilima igras, jer po njima igras cele sezone ABA ligu.

ali to sve nema veze... nama nije dozvoljeno da oavojimo bilo sta. dozvoljeno je samo da se malo koprcamo..
a jedino kome je stalo do pobede je sportski sektro. osecam da je Ostoji laknulo kad smo izgubili. ima win-win. em smo izgubili em se on kurobeca kroz institucije i odnosi pobede..
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Poseban kuriozitet je činjenica da je odnos grešaka u poslednjoj četvrtini bio 4 na štetu Partizana NIS i 0 na štetu Crvene zvezde MTS. Od četiri greške, čak tri su se dogodile u poslednjem minutu utakmice. U pitanju su nedosuđeni faulovi Voltersa nad Ledejom i Mitrovića nad Lesorom, 57 odnosno 56 sekundi pre kraja, kao i dosuđen prestup Lesora posle izvođenja slobodnog bacanja na 10 sekundi pre kraja.
Čak je i Lesor bio u pravu...
Znaci Zeljko Obradovic ne zna pravila prema kojim se igra u ABA ligi? Posto je on sam na konferenciji izjavio da ono sto je Lesor probao ne moze. Pri tome uopste nije mislio na prestup vec na to da igrac koji sutira namjerno promasuje i ide na skok. I ova kosarka je visu u teskom kurcu, ne zna se ni ko pije ni ko placa, malo cemo po Evroliginim pravilima malo po Fibinim, mogli bi neko takmicenje po NBA...
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.921
Poslednji stav onoga sto je kaceno u pravilima pise da je nedozvoljen ,,fake free throw''. Lesor je ,,telefonirao'' da namerno promasuje i telom vec bio u reketu jos pri izbacaju, iako nije prestup. Mislim da oni sad nece da se diskutuje o slobodnom sudijskom uverenju, jer ih svejedno boli uvo, reci ce ,, greska je i OK''.

A gresaka ima mnogo vise od nabrojanih, otimali su od starta utakmice, u prvih 25 minuta dosta vise nego na kraju. Na kraju je bilo samo nekoliko ekstremnih primera, a tendencija je postojala tokom cele utakmice.
 

Astralis901

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
63
Reaction score
218
Локација
Republika Srpska
Poslednji stav onoga sto je kaceno u pravilima pise da je nedozvoljen ,,fake free throw''. Lesor je ,,telefonirao'' da namerno promasuje i telom vec bio u reketu jos pri izbacaju, iako nije prestup. Mislim da oni sad nece da se diskutuje o slobodnom sudijskom uverenju, jer ih svejedno boli uvo, reci ce ,, greska je i OK''.

A gresaka ima mnogo vise od nabrojanih, otimali su od starta utakmice, u prvih 25 minuta dosta vise nego na kraju. Na kraju je bilo samo nekoliko ekstremnih primera, a tendencija je postojala tokom cele utakmice.
Bass tako, najveca kradja se dogodila u prvom poluvremenu, kada su imali jedan kriterijum za cigane, drugi za nas. To je ono sto ni jedna expertiza ne moze pokazati
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.277
Reaction score
18.360
Локација
Kej Republika
Sutra im napraviti pakao, ali bez kesa sa mokracom, pljuvanja i drmanja koseva.
Njihovo je da to rade, da gadjaju trenera loptom, da ukradu pehar. Da igraju 5 na 3.
Pre svega biti covek, gospodin.

Pokazati marvi gde su oni a gde MI.

Pakao kao protiv Sijene nekad.
Za to nam trebaju srce, ruke i glas! Nikakva pomagala.
Nismo tih godina pevali ni Vesni ni coravom gmazu, ali smo opet "srusili" Pionir.

Kao nekada, da ih vratimo na fabricka.
 

Anonymous

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
176
Reaction score
981
Poslednji stav onoga sto je kaceno u pravilima pise da je nedozvoljen ,,fake free throw''. Lesor je ,,telefonirao'' da namerno promasuje i telom vec bio u reketu jos pri izbacaju, iako nije prestup. Mislim da oni sad nece da se diskutuje o slobodnom sudijskom uverenju, jer ih svejedno boli uvo, reci ce ,, greska je i OK''.

A gresaka ima mnogo vise od nabrojanih, otimali su od starta utakmice, u prvih 25 minuta dosta vise nego na kraju. Na kraju je bilo samo nekoliko ekstremnih primera, a tendencija je postojala tokom cele utakmice.

Mislim da se “fake free throw” ne može nikako prevesti kao namjeran promašaj, već mislim da je to isto kao i “fake shot”, tj. finta šuta, tako da se sa slobodnog bacanja ne smije raditi finta šuta. A da se misli na namjeran promašaj pisalo bi da ne smije “Intentionally miss free throw”. To je bar moje mišljenje i tumačenje…
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Ne postoji iole ozbiljniji igrač, trener.....koga zgadija nije vređala, pljuvala....počevšii od Željka, Duleta, Bogdana.......pa evo sad i Savića.
A stvarno realno šta očekivati od navijača tima kome su najveće legende Zunfer Avdija, Štimac.....zaključno sa oba Čovića.
Danas na poslu pitam kolegu da mi nabroji pet domaćih igrača koji su ostavili trag u njihovom dresu. Zabo'o već na prvom, kaže Nebojša Ilić pa minut pauze.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top