Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.244
Reaction score
33.831
Локација
vaginamandibularia
Mozemo da se pravimo ludi, ali ovo sto mi trenutno imamo je kurac od ekipe.
Nema igraca da igra ozbiljnu odbranu, svaka susa koja sutira za tri nas nakanta.
Tako smo izgubili vec tri puta od ovih mutanata, dva puta od slovenackih mutanata, od mega klosara i burse, litvanaca, turk telekoma.
Znaci da li su mentalno ograniceni pa ne mogu da igraju odbranu ili je nesto drugo posredi ne znam, ali ovo je jadno.
Steta sto se igra na tri dobijene pa agonija nije zavrsena vec danas.
Ovaj sastav sa prikazanim ove sezone ne zasluzuje el dogodine.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Mislim da je bespotrebno komentarisati pojedinacno…

Neiskusno, neinteligentno i naivno od onih “najiskusnijih”….
Za mene je fascinatno koliko je Smajli stetan za ekipu, ne znam ima li utakmice, a da mu je +\- statistika pozitivna…

Za ona dva vracanja u odbrani, kad su ova govna imali 3 na 0, ozbiljno bih se zapitao koga treniram…

Ovoj ekipi fali igrac sa karakterom kao sto je Lucic, Gagi Milosavljevic…od domacih igraca, ne vidim nikog slicnog njima…

Najvise od svega me boli sto smo odustali od one ideje da igrac Partizana prvo mora biti covjek…To potvrdjuje nase interesovanje za ovo krivoustog. Mucno je gledati, svaki floping u odbrani, a tek o iscudjavanju da ne pricam…
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.013
Reaction score
26.081
Локација
ante portas
Mozemo da se pravimo ludi, ali ovo sto mi trenutno imamo je kurac od ekipe.
Nema igraca da igra ozbiljnu odbranu, svaka susa koja sutira za tri nas nakanta.
Tako smo izgubili vec tri puta od ovih mutanata, dva puta od slovenackih mutanata, od mega klosara i burse, litvanaca, turk telekoma.
Znaci da li su mentalno ograniceni pa ne mogu da igraju odbranu ili je nesto drugo posredi ne znam, ali ovo je jadno.
Steta sto se igra na tri dobijene pa agonija nije zavrsena vec danas.
Ovaj sastav sa prikazanim ove sezone ne zasluzuje el dogodine.
Stojance je lepo napisao da ova ekipa za odbranu nije selektirana ako se ne varam.
Mislim da ce iz ovoga Zeljko "nauciti" sta nam treba sledece sezone i kakav koncept.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.569
Reaction score
3.388
Duplo smo slabiji, sa sve najboljim trenerom koji doduse vakvu amatersku druzinu odavno nije trenirao, i bez krivoustog koji je slavio dva dana.

Rutinirace nas.

Dok moj Partizan deli vazduh sa 60% glasaca onog govnara, nema nama 'leba ni u klikerima. Ruka otpala svakom navijacu Partizana koji glasa za njega. Sve krece i zavrsava tamo.

I boli me kurac dali ce nam pokloniti EL dogodine, ako i oni obitavaju u njoj sa duplo vecim budzetom.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.244
Reaction score
33.831
Локација
vaginamandibularia
Pa jedno je da gubis od Huventuda ili Lokomotive al kad te zatrpava ko god stigne i to 50% suteva stoje sami, pa to je ili mentalni defekt ili nivo bola u kurcu koji je za insineraciju. Da protivnici imaju Tomsona i Karija pa da kazes jebiga, ludaci sutiraju sa 11 m i to je to, ali nama bre ivanovic rupcaga zatrpava kos a ovi ga gledaju.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Podrska dok traje serija, sta drugo.

U ovom trenutku pretesko je zamisliti da ovo okrenemo, ali da ispratimo kako treba.

Meni nekako najtuznije sto mi se cini da je npr. Smailagaic bio bolji igrac u septembru nego sad. Da je Mur bio sa mnogo vise samopouzdanja tad nego sad. Da Glasa uopste nema, a igrao je jedan mjesec (decembar ako se ne varam) u transu. Da Dangubic nema ni specijalnu ulogu. Da smo bacili jos jednu godinu cekajuci Zagorca... bukvalno ni za sta... Da je Kuruks totalni promasena prica.

Nekako mnogo mnogo pojedinacnih promasaja za ukupni pogodak...

Da se nadamo cudu.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.459
Reaction score
2.231
Ovo je pocetak kraja sezone, posle Burse digao sam ruke od titule. Danas sam se ponadao ali i uvideo da nas Zeljko nije svemoguc fpak fale ozviljije igrace za titule.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
"Dali smo sve od sebe"
"Moramo bolje u sledećoj utakmici"
"Ovo je tek prva utakmica"
"Finale se igra na tri dobijene"
"Moramo da reagujemo"
"Skupićemo se i ući jako u sledeću utakmicu"

More svi u .....


Vrati platu Kevine!
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Željko, da li ti igrači vežbaju odbranu na treningu? Ovo je sramota. Sve dobro što smo uradili u prvom poluvremenu, prosuli smo u drugom za minut ipo. Smailagiću uručiti otkaz odmah, pa nek vežba izvođenje auta ispred splavova i klubova. Sudijama jebem sve pokvareno i pogano! Ej Kalinić postigne 3 poena, ali zato mi pravimo Dzordane od raznih Davidovca, Dobrića, Ivanovića... Mnogo igrača ovde ne zaslužuje dres Partizana, pre svega zbog svog niskog, preniskog košarkaškog IQ-a, da ne kažem nešto grublje. Terajte se u kurac i vi i vaša košarka!
Aj leba ti sta su ti sudije krive? Izgubili smo 14 razlike i to se vadis na sudije!? Jel ti gledas utakmicu ili onako opljujes sudjenje cisto reda radi? Drugo, pominjes Dobrica, Davidovca, Ivanovica u fazonu "razni"!? Pa prijatelju taj neki Dobric je lani bio MVP cini mi se finala ABA lige. Taj neki Davidovac redovno meceve za titulu igra odlicno. Taj neki Ivanovic je u Buducnosti redovno bio igrac odluke u vaznim utakmicama. Jel moguce da ti to ne znas ili uopste ne pratis kosarku? E to je ono sto nama fali, mi nemamo igrace koji imaju takvo iskustvo tu naviku da igraju finala i da osvajaju. S druge strane oni mogu da imaju luksuz da im Kalinic igra rezervisano u napadu, da gotovo ne sutira vec da pasom razbija nasu odbranu. Ali ajde, najlakse reci taj neki Dobric, jok prijatelju, finale ce da nam rijesi Aleksa i Smajli sa 0 trofeja...

U drugom mecu treba da damo 200%, to ako ne dobijemo ovo je gotovo. Nasa sansa je mladji tim pa mozda budemo nesto sveziji, mozda. I mozda njih uljuljka 14 razlike, mada ne vjerujem u to jer su preiskusan tim da bi se uspavali ali nikad se ne zna.
I da, Zeljko mora naspamovati tim, ne smije izgovor da bude motivacija, pa majku mu zasta smo pravili ovaj tim ako nismo za ive meceve. Nije problem izgubiti, pa i 3-0 da bude ali nemojte da mi pricate kako nismo zeljeli i bili motivisani. To je porazavajuce i ne mogu da shvatim.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Naš napad nekako providan.
Retko kad imamo prednost u piku.
Blokovi se lose postavljaju.
I onda imrovizujemo gde dosta izgubljenih lopti imamo.
Ja ne shvatam ovo preuzimanje bekova i centara u piku.
Promase bek nam skace sam pod kosem sa centrom ?!?!
Igrajte odbranu kakvo preuzimanje vise !!!
Borba bre !!!
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.491
Reaction score
13.457
Локација
tamo daleko...
Ne postoji ekipa koja zeli trofej, a da kao alibi kaze nije selektirana za odbranu. Mozda se trendovi igre menjaju, ali ja i dalje basket gledam kao igru gde sve ide iz dobre odbrane. I kada te nece sut, odbrana moze da okrene sve. Mi ne mozemo kontru da otvorimo, jer nista ne mozemo da odbranimo. Nemam snage da gledam reprizu, ali ovo sto pojedinci igraju u odbrani, poput Smailagica, to mi ne bi proslo na basketu 3 na 3. Jebao bih mater ortaku za tako nesto. Nerealno je koliko su trojki sutnuli sami kao duh.

Mi jesmo masili otvorene suteve, ali to opet nije alibi za onakvo ispadanje u odbrani. U 50% slucajeva nasi igraci nisu znali da li ce ispod bloka, da li ce iznad bloka, da li ce da preuzimaju, i naravno, ta sekunda je dovoljna za visak i da ti covek ostane sam.
Onda mi dodjemo u polje napada i oni zatvore sve. Prosto je mucno bilo gledati sta igramo u 3/4 i 4/4.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Ovde po upisima kao da smo igrali protiv Splita i ocekuju svi da ih izgazimo i to se nije desilo…

Ajde ljudi malo realnost, iz aviona se vidi da je zvezda bolji tim, igraju odbranu odlicno, imaju iskusne igrace, imaju bazu domacih igraca, dobre strance, dobrog trenera, igrali pred svojim navijacima i sad ovde pametovanje i prica kao da smo sad ne znam sta uradili… poraz 100% ocekivan…

Mi smo 19 minuta igrali odlicnu kosarku, imali priliku da se odlepimo ali Panter dva put, i Mur jedanput mase otvorene trojke, a mi primamo trojku u zadnjim sekundama poluvremena i to je to…

Mislim ne znam sta ste ocekivali, ali ako je suditi po upisima, mi smo ovo trebali da dobijemo 20 razlike… a igramo prvo finale posle 9 godina
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.007
Reaction score
11.827
Локација
JNA
Aj leba ti sta su ti sudije krive? Izgubili smo 14 razlike i to se vadis na sudije!? Jel ti gledas utakmicu ili onako opljujes sudjenje cisto reda radi? Drugo, pominjes Dobrica, Davidovca, Ivanovica u fazonu "razni"!? Pa prijatelju taj neki Dobric je lani bio MVP cini mi se finala ABA lige. Taj neki Davidovac redovno meceve za titulu igra odlicno. Taj neki Ivanovic je u Buducnosti redovno bio igrac odluke u vaznim utakmicama. Jel moguce da ti to ne znas ili uopste ne pratis kosarku? E to je ono sto nama fali, mi nemamo igrace koji imaju takvo iskustvo tu naviku da igraju finala i da osvajaju. S druge strane oni mogu da imaju luksuz da im Kalinic igra rezervisano u napadu, da gotovo ne sutira vec da pasom razbija nasu odbranu. Ali ajde, najlakse reci taj neki Dobric, jok prijatelju, finale ce da nam rijesi Aleksa i Smajli sa 0 trofeja...

U drugom mecu treba da damo 200%, to ako ne dobijemo ovo je gotovo. Nasa sansa je mladji tim pa mozda budemo nesto sveziji, mozda. I mozda njih uljuljka 14 razlike, mada ne vjerujem u to jer su preiskusan tim da bi se uspavali ali nikad se ne zna.
I da, Zeljko mora naspamovati tim, ne smije izgovor da bude motivacija, pa majku mu zasta smo pravili ovaj tim ako nismo za ive meceve. Nije problem izgubiti, pa i 3-0 da bude ali nemojte da mi pricate kako nismo zeljeli i bili motivisani. To je porazavajuce i ne mogu da shvatim.
Hoces da kazes da danas svaka 50/50 odluka nije bila za njih i da su seljacine i mesari Kalinic i Lazic nase saplitali i samo glavu sa ramena sto im nisu skinuli, a sudije su na to ostajale neme, dok je za njih faul sudjen samo ako ih preko pogledamo. Drugo, hoces da mi kazes da su Davidovac, Ivanovic i Dobric top igraci? Svaki jebeni put se protiv nas raspucaju, ovaj Dobric bi ves masinu danas ubacio... Pravimo igrace od njih i to je cinjenica.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Bili su bolji, jbg. Teska srca moram priznati. Djelovali su kao Bursa na stereoidima.

Nasi nedostaci: 1. Napad.
  • Potpuno nepovezana spoljasnja i vanjska linija. Samo jedno spustanje na LA-up koje je prekinuto faulom. Katastrofa. Ovo pali kod timova koji ispadaju u odbrani, ali mutirani nisu takvi.
  • Samo 8 asistencija. Ako dodamo da su vecina bila na sutu za 3P jos vise govori o neskladu.
  • Simptomaticno. Sut za 3P je bio veoma dobar. Ovo samo govori koliko je nasa igra bila losa.
  • Pomracenja uma. 2 Smajlijeva +2 Avram. Davanje zivih lopti. Dovoljno da isfrustiraju ostale i to se vidjelo se na Panteru.
  • Koncepcijski. Mi smo jaci na pozicijama 4. i 5. oni na 3. i 1. na 2 smo tu negdje. I sada meni nije jasno kako to da se lopta ne spusta u centar, vec se prilagodjavamo tako sto uvodimo indisponiranu 4-5 (Alen) da trci na Mitrovicem.
2. Odbrana.
  • Kasnjenje u odbrani. Nismo stizali loptu nikako, ali ovo je bio manji problem.
  • Ne izlazenje na igraca. Ovde je ocigledno problem da ne znamo da skupimo odbranu kada pukne prva linija. Ili ljudi nece da trce odbranu.
  • Ivanovic je odigrao vrhunski. Dobar je i bio i u Buducnosti i za njega nismo imali lijeka. Isto i ona trojka preko Trifunovica. Ovo se nije moglo odbraniti.
3. Debalans tima. Mi nismo tim. Igra PAnter nekoliko napad, pa onda Mur par napada. Moze i Aleksa kada ga krene. Tako predvidiv rezim.

Zakljucak, ovo bi bilo rasturanje da Panter nije imao seriju, i bez dobrog suta sa slobodnih i za 3P.

EDIT: Ovo se ne odnosi samo na ovu utakmicu. Ovo nas prati od pocetka sa par bljesak iz Novembra i Februara.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.770
Reaction score
19.399
Локација
Nickname
Ovde po upisima kao da smo igrali protiv Splita i ocekuju svi da ih izgazimo i to se nije desilo…

Ajde ljudi malo realnost, iz aviona se vidi da je zvezda bolji tim, igraju odbranu odlicno, imaju iskusne igrace, imaju bazu domacih igraca, dobre strance, dobrog trenera, igrali pred svojim navijacima i sad ovde pametovanje i prica kao da smo sad ne znam sta uradili… poraz 100% ocekivan…

Mi smo 19 minuta igrali odlicnu kosarku, imali priliku da se odlepimo ali Panter dva put, i Mur jedanput mase otvorene trojke, a mi primamo trojku u zadnjim sekundama poluvremena i to je to…

Mislim ne znam sta ste ocekivali, ali ako je suditi po upisima, mi smo ovo trebali da dobijemo 20 razlike… a igramo prvo finale posle 9 godina

Ništa, ajde da pauziramo svaku sezonu dok ne dovedemo Slukasa i Datomea pa tek onda krenemo da se ložimo.
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Hoces da kazes da danas svaka 50/50 odluka nije bila za njih i da su seljacine i mesari Kalinic i Lazic nase saplitali i samo glavu sa ramena sto im nisu skinuli, a sudije su na to ostajale neme, dok je za njih faul sudjen samo ako ih preko pogledamo. Drugo, hoces da mi kazes da su Davidovac, Ivanovic i Dobric top igraci?
Razlog poraza trazi u odnosu asistencija, a on je ako sam dobro video 24-8. Nisu oni top igraci ali su igraci koji imaju gomilu finala iza sebe i trofeja iz tih finala. Vec sam ti pomenuo Dobriceve partije iz proslog finala ABA lige. Ti njega ne smes ostaviti na sutu za 3. Davidovca isto. Mi imamo Pantera, Ledeja i ima da gatas dal ce Mur i Aleksa da budu u ritmu. S druge strane imas 6-7 igraca koji mogu da te zatrpaju, Kalinic, Volters, Holins, Dobric, Davidovac, Ivanovic.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top