Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. aha... ok, hvala... :D

    aha... ok, hvala... :D
  2. može... daj samo IP servera :D

    može... daj samo IP servera :D
  3. ok... vidimo se onda sutra na CS-u... hehehe

    ok... vidimo se onda sutra na CS-u... hehehe
  4. ok... mogu ja uvek, tu sam... ;))) jel se igra na ovom IP-u 212.200.163.178:27026

    ok... mogu ja uvek, tu sam... ;))) jel se igra na ovom IP-u 212.200.163.178:27026
  5. Dragan Mance - njegova duša lebdi nad jugom

    И све док куца срце Гробарско, живеће Манце са нама и међу нама! Нека Ти је вечна слава... :cry::cry:
  6. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Fredi Haus u Lokomotivi iz Rostova Nekadašnji košarkaš Partizana Frederik Haus potpisao je jednogodišnji ugovor sa Lokomotivom iz Rostova. Haus je prošle sezone nastupao za špansku Pamesu, sa kojom je došao do četvrtfinala ULEB kupa. U drugom po važnosti evropskom takmičenju imao je...
  7. Stonoteniski klub Partizan

    Stonoteniseri Partizana u 2. krugu Stonoteniseri Partizana Unibros plasirali su se u drugi krug Kupa Evrope. ''Crno-beli'' su bez izgubljenog seta osvojili prvo mesto u devetoj grupi u kojoj su se još takmičili ruski predstavnik Lukovici , portugalski Deportivo i Aladža iz Bosne i...
  8. VК Partizan, PK Partizan

    извор: б92
  9. Hokejaški klub Partizan

    извор: б 92
  10. VК Partizan, PK Partizan

    Маму им јеб** циганску, снимак тек после одбојке :banghead
  11. VК Partizan, PK Partizan

    извор: Мондо
  12. Odbojkaški klub Partizan

    б92.нет/спорт
  13. PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    С. Стојановић, Б. Белин, Чолић, З. Чајковски, Стефановић, М. Јовановић, Валок, Веселиновић, Бобек, Атанацковић, Зебец. Тренер: Т. Погацник
  14. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    b92.net/sport
  15. VК Partizan, PK Partizan

    Изгубисмо 11:10! јбг идемо даље :napred Partizan
  16. Rukometni klub Partizan

    RTS 2 18:54 Rukomet, PS: Partizan – C. zvezda :ziveli
  17. Stonoteniski klub Partizan

    izvor: b92
  18. PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Tим из 83 или 84 године http://img2.imagetitan.com/img.php?image=7_img001.jpg 1970. година http://img2.imagetitan.com/img.php?image=7_img002.jpg Чувени тим из 1966. године http://img2.imagetitan.com/img.php?image=7_abcd0019.jpg
  19. VК Partizan, PK Partizan

    Ova bronza sija kao zlato! Računajući njihovu mladost i neigranje jakih tekmi ovo je sjajan uspeh! Za sve Grobare ovi momci su šampioni! :pfc: Volim Partizan
  20. Rukometni klub Partizan

    izvor: Danas
Top