Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Želimir „Željko“ Obradović

  • Зачетник теме zive
  • Датум покретања

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.094
Reaction score
4.083
Локација
Beograd
Zamerio se on i onom izjavom posle osvajanja ABA lige kada je rekao između ostalog pomogla je i država i hvala im, ali kao državni klub koji na najbolji način reprezentuke Srbiju to je i normalno.

Posle je firer rekao, u fazonu zahvalili se, eto kad su se setili nisu morali ni sada da kažu.

Može da priča ko šta hoće, ali Željko je spasao svoj, naš Partizan ne samo na terenu, već podjednako i van njega, jer je on najveća faca evropske košarke i na njega ne mogu da vrše bilo kakav pritisak niti bilo šta.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.344
Локација
Brèko, BIH
ove pičke iz mondoa , ne pišu kad je reprezentacija u pitanju , o Atini 95. i 98,, Atlanti 96 i Španiji 97. kad je najveći trener osvajjo medalje sa reprezentacijom , već se uhvatili teških trenutaka za Željka. Nek pišu o mrči i reponji i o njihovim (ne)uspesima....A da oni nemaju ni jednu medalju , niti evropski trofej kao treneri.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
340
Reaction score
1.776
Локација
Панчево
ove pičke iz mondoa , ne pišu kad je reprezentacija u pitanju , o Atini 95. i 98,, Atlanti 96 i Španiji 97. kad je najveći trener osvajjo medalje sa reprezentacijom , već se uhvatili teških trenutaka za Željka. Nek pišu o mrči i reponji i o njihovim (ne)uspesima....A da oni nemaju ni jednu medalju , niti evropski trofej kao treneri.
Ovaj poraz je i meni pao najteže. Plakao sam kao kiša tad. I to je jedini put da sam plakao zbog sportskog poraza.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Žoc polako dobija stomak... Valjda zaštitni znak trenera Partizana :D Još malo pa su svi uslovi za F4 ispunjeni :ziveli

Šteta zbog ovog kuštravog dečaka na slici, samo malo da se pomerio pa da se lepo vidi... Fotku ponoviti, žao mi deteta... :D
 
Top