Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Želimir „Željko“ Obradović

  • Зачетник теме zive
  • Датум покретања

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.513
Reaction score
29.287
Локација
Novi Sad
У 500-тој утакмици коју је Жељко водио у модерном добу @EuroLeague , извојевана је победа у величанственој атмосфери пред 20.058 гледалаца.

Ево како је то изгледало на паркету!

 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.087
Локација
Академија

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Jebo li vam pas mater. Crki majci svi. Pu.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Jebo li vam pas mater. Crki majci svi. Pu.
Поред оваквих ,,Гробара" цигани нам нису потребни...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Jebo li vam pas mater. Crki majci svi. Pu.
Nije mi jasno zašto je "novinar" prepričavao tok knoferencije umesto da stavi snimak tog dela pa onda čitaoci mogu sami da zaključe o namerama, kontekstu i ponašanju svih strana..

Oh, wait... onda autor splačine od teksta Gojsko Sisa Vlaović ne bi mogao da spinuje kako je novinarka ugrožena ...
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.513
Reaction score
29.287
Локација
Novi Sad
Срамотан је начин на који ”новинари” у Србији пишу о Жељку Обрадовићу.

Господин који је потписао овај текст, ако хоће да буде веран ”професији” треба да дође на следећу конференцију за медије @PartizanBC и да на лицу места види Раду и Рајка и како изгледа ”измишљање” питања.

 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.369
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Срамотан је начин на који ”новинари” у Србији пишу о Жељку Обрадовићу.

Господин који је потписао овај текст, ако хоће да буде веран ”професији” треба да дође на следећу конференцију за медије @PartizanBC и да на лицу места види Раду и Рајка и како изгледа ”измишљање” питања.

“Kasnije je postao sjajan trener i tim pozivom se i dalje veoma uspešno bavi. Preporodio je “crno-bele” otkako vodi klub i kao navijač sam mu na tome neizmerno zahvalan”
Čiji navijač?
Kolko su odvratni ovi smećari, sledeći put treba da odgovori na radina imbecilna pitanja sa da i ne.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.328
Reaction score
37.510
Debili nisu ni svesni koliko je Željko fin prema njima i pored činjenice da su pitanja dobrim delom zlonamerna i instruisana. Zamislite samo da on jednom upali ka novinarima onaj čuveni "fen", a iskreno mi nije jasno zašto nije do sada. Što bi Rada ili Rajko bili bolji ili veći od jednog Datomea ili Mehmetoglua, pa i Alekse u skorije vreme? :D
 
Top