Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Želimir „Željko“ Obradović

  • Зачетник теме zive
  • Датум покретања

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.637
Reaction score
5.432
Da su ga kritikovali sigurno jesu. Ne samo njega nego i celu ekipu. Ali da su mu davali ovakve komentare koje citamo ovde mozda i jesu ali to neki mizeran broj ljudi. Zasto? Jer je vec sledece sezone osvojio EL :)
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.569
Reaction score
3.388
Pa zato se i ovde kritikuje od mizernog broja ljudi, da bi dogodine osvojili EL.

Ljudi samo odradjuju svoj deo posla, sta ste im zapeli, Zeljko, pa Zeljko.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
@Čik
Verovatno nisu, ali on njih jeste definitivno. Uzeo im je naslovnu temu sa špice, doslovno istu pesmu li stavio. :D Emulira uzore...
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
@Čik
Pa to govori o tome kako je priča da je srpska publika košarkaški pismena, čist mit. Lika nije sramota da skače sebi u usta iz klipa u klip, a to narod ovde nit vidi nit ga boli uvo. Samo nek se nešto priča... Fakat je da je jedan od uzroka njegovog uspeha veliki deficit sličnih sadržaja. Dok oni koji nešto znaju neće da se eksponiraju, razni Paviji i Vlade Kuzmanovići kreirace sliku o košarci. .
 
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
53
Reaction score
215
Локација
Graveyard
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
364
Reaction score
2.433
Локација
Pozega
U danima kada su se hijene ponovo ustremile na naš Partizan, osećam obavezu da se još jednom zahvalim ovom čoveku na svemu što je uradio za naš voljeni klub. Samo zahvaljujući njemu i njegovom povratku na klupu Partizana ponovo smo vratili osmehe na lice i počeli da sanjamo najlepše snove. Ipak jedna stvar mi smeta u vezi našeg odnosa prema Željku. Nemamo nijednu pesmu posvećenu njemu, kako bi mu na taj način iskazali svu ljubav i zahvalnost koju osećamo. Onaj slogan o uzimanju Evrotitule mi nekako zvuči kao nametanje novih zahteva i novog dokazivanja. A ja samo želim da nam gospodin Željko Obradović ostane što duže na klupi jer samo njemu i mogu verovati u ovim teškim vremenima za naš klub. Molim one navijače koji imaju dara da se potrude i da napravimo jednu pravu navijačku pesmu koja će se pevati u znak zahvalnosti za sve što je ovaj čovek uradio za naš klub.
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
432
Reaction score
1.560
U danima kada su se hijene ponovo ustremile na naš Partizan, osećam obavezu da se još jednom zahvalim ovom čoveku na svemu što je uradio za naš voljeni klub. Samo zahvaljujući njemu i njegovom povratku na klupu Partizana ponovo smo vratili osmehe na lice i počeli da sanjamo najlepše snove. Ipak jedna stvar mi smeta u vezi našeg odnosa prema Željku. Nemamo nijednu pesmu posvećenu njemu, kako bi mu na taj način iskazali svu ljubav i zahvalnost koju osećamo. Onaj slogan o uzimanju Evrotitule mi nekako zvuči kao nametanje novih zahteva i novog dokazivanja. A ja samo želim da nam gospodin Željko Obradović ostane što duže na klupi jer samo njemu i mogu verovati u ovim teškim vremenima za naš klub. Molim one navijače koji imaju dara da se potrude i da napravimo jednu pravu navijačku pesmu koja će se pevati u znak zahvalnosti za sve što je ovaj čovek uradio za naš klub.
Meni je malo neverovatno da se nijednom ne pusti sa razglasa njegova omiljena " sve za ljubav , sve za Partizan "
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Top