Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ŽKK Partizan

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Strašno.

Večna joj slava.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Da li zna neko gde su prostorije uprave zkk partizan?
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Привреда је клинички мртва, стога ћемо лагано да сведемо спорт на аматерски.... Још једном свака част и хвала девојкама и Марини на свему што су урадиле. :clap :respect
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Gazda prije neki dan rece da od ovog nema nista... Aj demantuj majke ti.
 

=G=

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
309
Reaction score
11
Локација
15000
Ima trenutno konferencija na sosu.... Svašta se može čuti... Marina kapu dole na rečima i iskrenosti...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Можда ћете рећи да сам заговорник теорије завере, али зар није мало чудно да у спортовима који су ''небитни'', или бар мање популарни, а Партизан је куд и камо имао примат, одједном се ти спортови, или клубови гасе, или своде на аматерски... Хокеј, женска кошарка... И ту ајде, и да признам можда грешим, можда то јесте само теорија завере, али једно је сигурно, држава баш у тим спортовима не види никакав интерес и не пада јој на памет да припомогне. Не могу прежалити како су нам ладно угасили хокеј, а сад још и кошаркашице, па то је дно дна!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Zato ce ovi iz vlade da se ponove novim automobilima, a i valja izdrzavati onoliku djecu u Svajcarskoj!

...a i mora za FMP nesto da ostane, jebiga.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Можда ћете рећи да сам заговорник теорије завере, али зар није мало чудно да у спортовима који су ''небитни'', или бар мање популарни, а Партизан је куд и камо имао примат, одједном се ти спортови, или клубови гасе, или своде на аматерски... Хокеј, женска кошарка... И ту ајде, и да признам можда грешим, можда то јесте само теорија завере, али једно је сигурно, држава баш у тим спортовима не види никакав интерес и не пада јој на памет да припомогне. Не могу прежалити како су нам ладно угасили хокеј, а сад још и кошаркашице, па то је дно дна!

I vaterpolo se ne smije zaboraviti! A Stoxane, ne znam da li si gledao Duleta kod Pantica? E pa ako jesi sjeti se sta je rekao. Da je Partizan u upola teskoj situaciji kao FK CZ, ne bismo postojali :banghead
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Partizan, a ni jedan naš drugi klub neće učestvovati ove sezone u Evrokupovima
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Jel može neko "plastično" da mi objasni situaciju sa ŽKK?

Pokrenut je taj projekat Partizan - reprezentacija, koliko ja znam u saradnji sa KSS, što znači da su oni obezbedili neke sponzore? Galenika je dugo bila glavni sponzor, doduše ne znam koliko para smo dobili od nje jer je fabrika prilično u raspadu. I šta je sad?? Marina je prvobitno rekla da su ona i 6 košarkašica na ulici, pretpostavljam da nema para za produžetak ugovora? Je mi imamo neku upravu?? Priča se kao da će klub prestati da postoji, jel imamo neki juniorski pogon da nastavimo u tom stilu?? Jel ima para uopšte za funkcionisanje, plaćanje hale, učešća u takmičenjima itd??

Sramota je uopšte što dolazi do toga da zbog neke siće se ne nastavi u ovom pravcu jer ova ekipa sa Marinom na čelu bi mogla mnogo u Evropi ove godine...
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Nevena Jovanović karijeru nastavlja u Pečuju u Mađarskoj.
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Saša Čađo ode u Rumuniju.
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Milica Dabović: Ne ostajem u Partizanu!

- Za sada ne znam, sigurno je da ne ostajem u Partizanu. Zapravo niko ne ostaje. Tamara Radočaj ide u Italiju, Nevena Jovanović u Mađarsku, a Saša Čađo u Rumuniju. Takođe, i ostale devojke traže angažman – kaže kapiten ženske reprezentacije i dodaje:

- Ja imam dosta ponuda, ali za sada mi nijedna nije toliko zanimljiva da je prihvatim. Videćemo. Kad budem znala gde ću, obavestiću javnost – poručila je Milica Dabović.
 
Top