Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

КУП ЈЕ НАШ!

Статус
Затворена за писање одговора.

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Sto se mene tice ,sutra se mora dobiti,ne postoje izgovori.Imamo priliku posle dugo vremena da u rupi podignemo trofej,za mene kao navijaca nema veceg motiva od toga.Tako bi moralo da bude i sa igracima,da budu motivisani najmanje kao igraci slaninice bez obzira sto se oni bore za tek treci trofej za 100 godina postojanja.Siguran sam da ce se braniti,zato treba biti koncentrisan,strpljiv i cvrsto do koske na sredini.Mora sve da puca! Ocekujem lolu i medu na sredini.Igramo dobro,kvalitetniji smo i to cemo sutra pokazati.A mi moramo da napunimo jug rupe do vrha,istoka i zapada.Nemojte da se brukamo u Partizanovom Beogradu.Zelim borbu,agresiju,dominaciju i da odradimo drolju2 kako dolikuje.NEMA ZAJEBAVANJA!NAPRED PARTIZAN!!!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.289
Reaction score
34.261
Локација
vaginamandibularia
4:3 za nas, ako nekog interesuje tačan rezultat. Od toga dva komada primamo u nadoknadi, i pojedini kenjaju sutradan na forumu zbog toga.
 

P3G

Početnik
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
80
Reaction score
2
Локација
Istoèna Tribina Hrama, Ulaz H
sve, sve -- ali: red sira, red slanine... piš živi...
dati stojektu traku za sutra bi bio redak haiku...
već se provodim... ;-)))
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Tole daje pehar a podiže ga novi kapiten (samo za ovu utakmicu) Stojković...:D
Ja najozbiljnije razmišljam da sutra u Stojkovićem dresu (sivi, original, sa znakom LŠ i onim "respect" na rukavima, u sredini "EPS", nazad normalno 88 i prezime) prošetam "Zapadom" rupčage, leba mi! Još sivo, paše sjajno uz farmerke, nije onaj drečavi golmanski. Jel se neko prijavljuje da me brani ako ih nagrne na mene njih više od 10? :)
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.289
Reaction score
34.261
Локација
vaginamandibularia
Ako si dovoljno mlad da nosiš farmerke, onda nisi dovoljno star da te branimo od par mađaroma
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Ja očekujem da bude baš jedan od ta dva rezultata.

Pa zar nismo. Ne znam šta si ti gledao, ali ja sam video da je bilo 2:2 i da je Tole posle našto smuljao i obrisao ona dva ciganska gola. Tole lopurdo, Tole lopurdo :D

Kup je naš!

Moj predlog jedne pesme, na melodiju paok ole:

TOLE OLE,OLE OLE OLE OLE TOLE OLE OLE OLE OLEOOOOO :buhaha

Kakvo bi zezanje bilo da se ovo zapeva. i onda mi smo lopovi najjači smo najjači :D
 

Гпб

Guest
Сутра сланину отрести као слину, узети тај бонус трофеј и потврдити доминацију на овим просторима и то на ''нашем највећем, најлепшем и све друго нај стадиону''*!

*Кад читам ове текстови који величају циганску рупу, учини ми се да је Тито жив, неодољиво ме подсећа на оно ''највећи син'' и остале глупости. Невероватно како се то слаже уз имиџ ултра-српског клуба који игра у тој рупи.
 

Nero

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
227
Reaction score
5
Локација
Sumadija
Samo da krenemo od pocetka da ih meljemo kao u drugom poluvremenu na prosloj utakmici protiv njih i nece biti problema.I sve ovo sto se desava oko finala,favorizovanje vojvodine od strane nekih medija i slavlja po novom sadu pre pobede ima da im se obije o glavu gore nego ciganima...
Grobari svi u rupu
http://www.youtube.com/watch?v=EWP2MOEHYSg&feature=youtu.be
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
978
Reaction score
312
Ajmo braco Grobari da pokazemo svima ko je prvi i poslednji osvajac kupa Srbije...

IDEMO!!!

PARTIZAN IZ INATA!!!!!!
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.601
Reaction score
3.444
Локација
JNA
Pre tacno 45 godina nismo uspeli da uzmemo najvredniji trofej,ali sam siguran da sutra uzimamo KUP Srbije...napred crno-beli,odigrajte kako umete i rezultat nece izostati...idemo po duplu krunu....
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ja mislim da sutra igramo rastereceno i da bi trebalo da ove madjare nakrpimo sa najmanje 3-4 komada u njihovoj mrezi. Iskreno, bicu ljut ako ne bude toliko..
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ja ovaj put nikako nemam loseg osecaja. Igracemo rastereceno jer smo prakticno vec sampioni. Dakle glavni cilj smo ostvarili i zna se naravno svaki tim koji igra rastereceno pruza dosta bolje partije nego inace a kamoli kada se to radi o najboljem klubu u Srbiji i na celom Balkanu!

Moja prognoza je 3:0.

Inace ona ideja da Stojke bude kapiten i da se njemu uruci pehar je genijalna ali nazalost to necemo doziviti, ne zbog pehara nego zbog kapitenske trake za Stojketa :)
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.358
Reaction score
6.707
Локација
Tamo gde si ti!
Ja najozbiljnije razmišljam da sutra u Stojkovićem dresu (sivi, original, sa znakom LŠ i onim "respect" na rukavima, u sredini "EPS", nazad normalno 88 i prezime) prošetam "Zapadom" rupčage, leba mi! Još sivo, paše sjajno uz farmerke, nije onaj drečavi golmanski. Jel se neko prijavljuje da me brani ako ih nagrne na mene njih više od 10? :)

Tu sam, jel treba od kola da krenem da te branim ili samo na tribini :D
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ma danas samo da bude Lolin dan, nesto mi se cini da ce on odluciti utakmicu, voli on da bije ove ciganske bliznakinje, i paziti na Necu da ga opet ne isprovocira onaj majmun celavi bradati. Od onog prvog derbija imam amajliju dovodim u stan komsiju iz Gane on navija za Tejga ja za Partizan do sad me nije izneverio nadam se da nece ni veceras :D
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ne znam što ste se vi svi nekako uzdigli, već pričate o dodeli trofeja, kao da ne igramo, već samo svi čekaju da primimo pehar. Ne verujem da niko nije spomenuo sastav ekipe danas, ko je suspendovan, ko povređen, sa kojim sastavom Vojvodina istrčava danas, ko sudi i ostale stvari karakteristične i bitne za jedan meč.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Samo da ih danas ne potcenimo, kao sto smo ocigledno uradili pre meca na nasem stadionu, i umalo da izgubimo titulu zbog toga!? Svidja mi se sto su oni uveliko u euforiji pred ovaj mec i sto ga dozivljavaju kao finale LS, a sto smo mi mirni i pustamo da ih da "kenjaju" po novinama. Od nasih ocekujem ostro da udju u mec, u meso, udri ih muski! Nadam se pobedi, po mogucnosti u regularnom toku, i na kraju Krle da podigne pehar!

AJMO CRNO-BELI OOooOOO!!!:napred Partizan
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Prvi derbi u NS nisam gledao sticajem okolnosti, nisam video ni golove mislim,
drugi jesam i mnogo smo igrali takticki nekako bljak kao napadacki sa tri napadaca ali nije bilo to to.

Sad su se stvari sredile,imamo igru povratili smo staru takticku prepredenost (citajte: Stanoje nece previse eksperimentisati) i igramo ono sto nam najbolje lezi,
u formi smo cak i Vukic je krenuo nadam se da moze protiv ozbiljnog protivnika da tako nastavi...

Cini mi se i da nasi igraci izgaraju od zelje da vrate protivniku milo za drago.

Kup je nas!
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Meni je najjače što sam negdje pročitao da vojvodina daje 2.500 dresova navijačima koji dođu na meč. Na taj način oni kupuju cigane da navijaju za njih.
Istu stvar sam čitao prije par godina kada je Katar platio Vijetnamce da navijaju za njihovu reprezentaciju.
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Ne mogu da se setim kad sam poslednju put bio na Zapadu rupčage, a sad su mi uzeli karte za isti...Imam neku mučninu kad pomislim gde se igra ovo finale...

Ali šta je tu je, moramo da ispratimo tim pa makar i sa Zapada rupe.

Ajde večeras da osvojimo prvi trofej ove godine u fudbalu, samo pametno i koncentrisano, verovatno ko da prvi gol - pobeđuje...


JeNeA - ako te diraju na Zapadu, ti samo viči Gigo...:D
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.536
Reaction score
1.404
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Srecno momcima veceras, svi k'o jedan do novog peharara!!! Moramo i ove da dobijemo posle duzeg vremena!!!

Crno bela dominacija mora da se nastavi!!!!!

Srecno!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top