Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

КУП ЈЕ НАШ!

Статус
Затворена за писање одговора.

markmilos

Početnik
Учлањен(а)
27.12.2007
Порука
160
Reaction score
2
Ljudi, jel se igra na stadionu Radnickog??? I koliko tu ima mesta?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Au sto ce biti veselo :D jos ako ih nasi klinci tu narokaju...zar nesto lepse da pozelimo? :)
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Odlicno! Kol'ko sam samo srecan sto smo izvukli sindjelic! I mi juznjaci da imamo lepu priliku da gledamo Partizan...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Ne znam za vas ali meni ovaj zreb izgleda kao da je namseten...mora da je Tole umesao svoje prste :buhaha
Bas je zreb ispao odlican...da odnesemo malo spektakla na jug a i da se nasa deca igraju sa ciganima malo.... :pickaciganska
 

Ilija the King

Početnik
Учлањен(а)
08.06.2008
Порука
89
Reaction score
6
Локација
jug
Ljudi, jel se igra na stadionu Radnickog??? I koliko tu ima mesta?

Da, igra se na Radnickom, posto je njihov stadion obicna livada, mada ni stadion Radnickog nije u bas diFnom stanju... Kapacitet je maksimalno smanjen posto su 2 strane stadiona pred raspadom
Moja licna procena je oko 5000 ali vrlo moguce da sam mnoogo pogresio (neko ce vec da me ispravi onda, i da da tacnu informaciju)
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Bio sam na radnickovom stadionu i Grobari su tada bili na malom delu severa, pored zapadne tribine jer je preostao deo severa nikakav, tj. ograda slomljena... tako da tamo nisu mogli. Na juznoj tribini su bile nislije, tj Meraklije... zanima me, da li ce Grobari na jugu da budu protiv sindjelica, ili ce juznu tribinu zauzeti domacini (mada sindjelic i nema organizovanu navijacku grupu, tako da cisto sumnjam)...
 
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
215
Reaction score
0
Локација
Nag's head
Јел' читате ви претходне постове, пре него што поставите исто питање 10 пута?!
На страници 11 сам написао колико је капацитет, где би требало да нас сместе, које трибине су ЈОШ у функцији и тд. и тд...
:banghead :banghead :banghead
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.543
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
ovo je verovatno pitanje za Je-Ne-A , ako u finalu igramo sa ciganima jel se igra i tada na 2 dobijene ili 1 a zreb odluci domacina ?


definitivno na 2 nemaju sta da traze protiv nas
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Jbt, već ste u finale stigli...i to protiv cigana...a mi ni četvrtfinale nismo prošli...

Ali hajde: Ako bi smo bili u finalu protiv cigana (finale je ostalo 1 utakmica, kao i ranijih godina), žreb bi odlučio ko je domaćin. Ali, ko se seti kad smo mi poslednji put igrali igrali neku kup utakmicu (da je jedna jedina, ne mora biti u finalu!) protiv cigana a da smo bili domaćini - taj će istovremeno morati da odradi jedan :banghead zato što je to bilo JAAAAAKO, JAAAAKO davno...nekim "čudom ili slučajem" se takve utakmice uvek igraju u rupčagi...

Ako se ne varam, poslednji put smo jednu eliminacionu (= kup) utakmicu protiv ciganije igrali na JNA još u prvoj polovini 80-ih godina (i pukli 0:2)...od tad nikada više nije takve utakmice bilo na JNA, a bilo je jedno 7-8 puta u rupčagi...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.216
Reaction score
33.538
Локација
vaginamandibularia
taj rad. samo, ne zovi je rupčagom, nema kapacitet od 1000 0000.

Dobar nam je žreb, bolje nego sa Slobodom, a drago mi je što će Teleoptik na đenovljane. To je bar garant da im se neće skloniti sa terena, ko npr Sloboda pre koju nedelju.

Mi moramo da prođemo, jači smo x puta, ali ne treba srati previše zbog timoka..
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ne samo zbog Timoka...i zbog BSK ali onog iz Batajnice :banghead...i zbog kragujevačkog Radničkog (ne pamtim više da li tada drugoligaša ili trećeligaša) i to kad su već igrali kod nas Milko, Vokri i Katanec, kad smo imali strašan tim...još dosta puta smo pojeli veliko govno u kupu od autsajdera, pogotovo u onom periodu od 1957. do 1989. kada 32 godine nismo uzeli kup (koji je u to vreme imao mnogo veću vrednost nego danas)...sećam se i Galenike iz tog doba (tadašnji drugoligaš), drknula nas 2:0 i to na JNA...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ako se ne varam, poslednji put smo jednu eliminacionu (= kup) utakmicu protiv ciganije igrali na JNA još u prvoj polovini 80-ih godina (i pukli 0:2)...od tad nikada više nije takve utakmice bilo na JNA, a bilo je jedno 7-8 puta u rupčagi...

Ne znam zašto, ali meni rupa mnogo odgovara u poslednje vreme. Ako oni kojim slučajem prođu Teleoptik i doguraju do finala protiv nas, uopšte me neće interesovati gde se igra. OK, bilo bi lepše i komotnije da je kod nas u hramu, ali ako ne bude sigurno neću čupati kose s glave.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
ako je neko iz Nisha i zna, neka kaze kako ce se u Nishu dolaziti do karata protiv Sindje... naravno, pretpostavljam da o tome jos uvek niko nema pojma ali eto.. da pitam, pa ako neko zna, ili barem pretpostavlja nesto neka odgovori..
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Beše i 1:4 protiv Železnika na JNA isto bilo u kupu?
 

Зека Булевар

Милка Цанић
Учлањен(а)
15.04.2007
Порука
763
Reaction score
3
Локација
Fiume, Istria
Зар нисмо 1992. играли двомеч са циганима у финалу ? Један на ЈНА други у рупи ?
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
ako je neko iz Nisha i zna, neka kaze kako ce se u Nishu dolaziti do karata protiv Sindje... naravno, pretpostavljam da o tome jos uvek niko nema pojma ali eto.. da pitam, pa ako neko zna, ili barem pretpostavlja nesto neka odgovori..

Ko zna brate. Te karte i ako ih bude bice razrabljene od strane ko zna koga, kao sto uvek bude :banghead. A ne bi me cudilo i da stave cenu 600 dinara! Ipak cesto se upada bez karata, bar je tako bilo u proslosti!
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Ko zna brate. Te karte i ako ih bude bice razrabljene od strane ko zna koga, kao sto uvek bude :banghead. A ne bi me cudilo i da stave cenu 600 dinara! Ipak cesto se upada bez karata, bar je tako bilo u proslosti!

pa da i to sto kazes.. isto je i za kup radivoja koraca.. ja sam iz nisa i ovde je sa kartama uvek opsti haos.. kad ovi slepci nece da renoviraju stadion pa da lepo stane 10-ak hiljada ljudi i da ima karata..a posto (kao i vecina drugih ljudi) nemam finansijske uslove da odem na neku utakmicu u BG ili sl. ovako nesto mi dodje kao nova godina, hehe, samo sto ocigledno necu ni doci do karte... :S
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ovo nije tema o kartama!!! Lock do utakmice u kupu!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top