Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

КУП ЈЕ НАШ!

Статус
Затворена за писање одговора.

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
^^

Sad je i onaj derbi od jesenas i naša pobeda nešto loše?
A jel dobro bilo kad smo ih nadigravali X godina, a oni nas na kvarnjaka dobijali? Jel tad bilo dobro?
Ovo jeste bilo loše večeras, ali bar sa ciganima zadnjih godina igramo jako pametno i takmičarski...tako da ne preterujte mnogo...
 
Последња измена:

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Plavi gleda utakmicu i sekira se, a razmišlja nešto ovako: "Ja mu postavih ovu igru, a on sa njom prođe Anderleht a sad i Zvezdu..."
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Pederski, jajarski, govnarski, ne mogu da pronadjem pravi epitet za nasu postavku i igru danas....Ponozinje, igra kao da smo Javor ili neki odvratni bunkeraski tim....Ne zasluzen prolaz!
 

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
Ma igrali smo koliko nam treba...
 

Дарко_90

Grobar
Учлањен(а)
17.07.2007
Порука
397
Reaction score
0
Локација
U opasnom drustvu...

VUGA

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
314
Reaction score
1
Sta hocete !? Jel ste trazili finale ? Evo vam finale !
NAPRED PARTIZAN !!
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Desilo se kao i obicno sta se desi kada se igra na 0-0... Pa zar protiv ovakve ciganije da se stekamo nazad bez pomisli da se krene napred iole ozbiljnije.... Kontam ja da je prolaz najbitniji ali ne sme ovako da se igra.
Ali u svakom slucaju nije ovo razlog za paniku i sve narikace koje se oprastaju od titule i kupa neka olade malo :D Posle ovoga mislim da nam vise antifudbal dugo vremena nece pasti na pamet...
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Kakvo crno finale oprace nas slanina sa ovakvom igrom za pe minuta
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
:buhaha:buhaha ču ovog mahera gol čist ofsajd. Savić ga fazon pustio da udje u gol
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Igrali smo katastrofalno,iskreno me je sramota ovakvog izdanja :puke
Gurbeti nisu više raspali kako većina priča,oni su trenutno vidljivo bolji nego zadnjih par sezona,ne kažem zbog ovog meča neko uopšte...prvi kup-derbi smo na SREĆU i individualni kvalitet Tejga dobili,po meni previsokom razlikom i to nas je odvelo u finale,kome se NE radujem,jer su oni ma koliko mi bilo teško da priznam zaslužili isto.

Bojim se za titulu :banghead
:pickaciganska
Не бој се, нећете освојити титулу.:kur
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Сад је више него очигледно да су комшије боље одрадиле и припреме и прелазни рок, бржи су од нас скоро на свим позицијама, имају боље техничаре...плашим се да ли ми уопште можемо боље, цело ово пролеће ми говори НЕ!
Чак сад мислим да чудо треба да се деси па да узмемо четврту титулу, велико чудо....
Јебо вас дубаји, да вас јебо.....
 

Dr.Hofmann

Guest
Sa ovakvim razmišljanjem i reakcijama koje čitam ovde na forumu, pokušavam da zamislim koliku bi mi prosečnu posetu na jugu imali da smo u govnima ko ciganija , verovatno 1500 nas budala a ostali bi kenjali iza tastature...

U redu je kritikovati i reći loše smo igrali, trener je pogrešio, on je svestan svoje odgovornosti , ali ovakve hvalospeve na račun cigan male teško da se mogu pročitati i na njihovom forumu, ne da mi niste jasni nego se grozim čitajući ove komentare ovde...
Utakmica u Subotici i kući sa Vojvodinom je ključna za osvajanje titule , verujem u ovu ekipu i mislim da ćemo osvojiti duplu krunu!!

Grobari sad je vreme da pokažemo ko smo i šta smo i od čega smo napravljeni, ostavite se budalaština..
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Ја задовољан пролазом,наравно да игра није онаква какву ми навијачи волимо,али шта да се ради.Ако је СС мислио да је најбоље да оваквом игром сигурно прођемо даље,онда има моју пуну подршку.А сада приче отрест ће нас сланина,побједит ће нас ови,они.АЛО СС је желео овакву игру,што не значи да ће у свим осталим утакмицама играти овако.НАПРЕД ПАРТИЗАН!
 

AlekGera

Početnik
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
51
Reaction score
0
Ovako smo pokazali da smo " velika " ekipa, znamo da igramo na rezultat.
Valjda !?
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Losa igra, los rezultat, losa taktika!? Ukratko ovo je analiza utakmice!?

Ovoliko kukavicki nisam video u zivotu da igra Partizan. Mi smo bre "barsa" za njih, a igramo bunker i cuvamo rezultat!?:roll: Stanojevicu zapamti: NIKAD VISE BUNKERSKU TAKTIKU, BUNARENJE I CUVANJE REZULTATA, NAROCITO PROTIV CIGANA!?
Pamet u glavu pred sledece duele.
Inace zadovoljan sam plasmanom u finalu, a sve ostalo cu pokusati da zaboravim sto pre!?
Pobedite u Subotici KAKO GOD ZNATE I UMETE!

P.S. Svi vi koji nazivate Stanojevica "picka" ili "trazite njegovu ostavku", smirite malo dozivljaje.:wink:
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Kako ste prsli skoro svi jbte, ocajno smo igrali to stoji, secam se ja devedesetih kad smo ih svaki derbi prali od igre, a oni dobiju il dodje X, naravno uzmu i titule, e tada sam ojacao i zato me ovo ich ne pogadja losa igra da i nista vise.. i a u pm mnogo ste se razmazili, pa i ja, voleo bih i ja da smo sa pobedom prosli ili Xom, al sta sad, da kukamo, da pljujemo?!
 

pendrek

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
11
Reaction score
0
Ne lozite se na ciganske price!!!! kakav kukavicka igra????!!!! bre !!!! to je pametna igra ne jurimo mi rezultat nego oni! dok smo i godinama lesili od fudbala na derbijima oni su fuserski pobedjivali! boli me kurac za taktiku i igru HOCU REZULTAT!!!!!! kako su oni uzeli kes u bari?????
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Kad je finale ? Jel odredjen datum ili tek treba? Jos jednom polako ljudi imamo u aprilu jos mnogo ali mnogo vaznijih utakmica od ove!!!
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
3 titule smo uzeli zato sto su oni bili raspad. ako nastave ovako ovo ce nam biti poslednja titula pa posle opet ko zna kad . Koliko smo bili dobri u prethodne 3 godine najbolje govore rezultati u evropi ,a koliko su oni bili losi najbolje govore igraci koji su kroz njih tim prodefilovali .
Sto se igre tice ziheraski na rezultat ,sto najvise mrzim ,ili ga igraj srcem ili nemoj da ga igras ,ok prosli smo ,ali sa ogavnim ukusom u ustima . Stanojevic forisira formacviju u kojoj igra po krilu ne postoji ,Savic kardinalno postavljen kod gola ,Krstajic star i spor nek se povuce na leto ,svaka mu cast za odigrano ,ali vreme je proslo . Ilic se trudi i sasvim je ok obzirom na godine i defanzivu ,Raca opet ponekad presporo razmislja,Adija nikako ne vredi 1 000 000 evra , Tomic je da te bog sacuva opet petlja mulja ,voleo bih da ga posalju u Veliku Mrtvaju mozda bi mogao nekog mrtvaca da dribla pored zivih ljudi se ocigledno ne moze .Scepovic mora da dobije vise prostora,a pre toga 2-3 samarcine da shvati gde je i spusti se malo sa oblaka ...Sve u svemu prosli smo ,ali nimako nisam zadovoljan perspektivom koju ne vidim ....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top