Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

КУП ЈЕ НАШ!

Статус
Затворена за писање одговора.

Cyx

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
323
Reaction score
2
Овде су се многи наложили као мала деца да ћемо са Станојевићем добити инстант причу из КК. У ствари, било је питање тренутка када ће се овако нешто десити. Можете сви да ме мрзите али мислим да је ово одлично што се десило сада, да изгубимо минимално и да то апсолутно ништа не значи обзиром да смо прошли на гол разлику. Једна огромна шамарчина Станојевићевој причи о "брзом Партизану" као и на његово стално освртање на оно што "навијач Партизана жели да његов тим напада свих 90+ минута". Али јеботе стичем утисак да би неки овде били задовољнији да смо изгубили са 3-0 али да смо играли нападачки, сатрли их од игре и шутирали 200 пута.

Сад мало о утакмици. Играли јесмо као пи*ке, превише простора остављали циганима али убедљиво најгори утисак ми је да су наши играчи уместо у лопту све време гледали у цигане?! Као да не желе да играју фудбал и сви до једног хоће само да осујете напад противника. Тако нисмо играли ни против Арсенала.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
ma ljudi koji vam je djavo? hahah
1. izgubili smo, jbg, pa ne moze niko ni u jednom sportu da zaredja desetine utakmica bez poraza.. uostalom i nismo izgubili, prosli smo dalje..

2. pa mi smo bre danas ponizili cigane toliko da je to neverovatno, pokazali smo da smo klasa iznad njih! ej bre, oni su sa 90. minutnom totalnom ofanzivom i posedom lopte 60-ak posto (iskreno ne znam tacno koliko je bio posed na kraju, ali verujem da je bilo tu negde) stvorili SAMO 3 SANSE za gol.. hahah,a mi stvorili 2 sanse iz prakticno 2 napada.. hehe, tu se videla klasa bre! nisu mogli da prdnu bre danas! mi smo se svesno branili svih 90 minuta, i pokazali da smo 100 puta bolji od cigojnera! 90 minuta napadaju i stvore samo 3 sanse - to je sve sto je bitno! u stvari, pa oni su stvorili mozda samo jednu priliku, sve ostalo su bila glupava ubacivanja lopte, to moze svako!

e sad, to sto je meni, kao i svima ovde, subjektivno krivo sto smo se ipak odlucili na defanzivu, to je druga prica..ali jbg, nekad je bitno proci dalje, ovako ili onako!
 

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
Ja ne znam sta se zapelo za te njegove izjave??? Sta, on je obavezan da uvek prica istinu? Svi mi mozda mislimo da nismo zasluzili da prodjemo, ali poenta je da smo prosli! Dali smo vise golova, iskoristili nase sanse, cao, zdravo, ne bih vas vise zadrzavao!

>Mislim na Stanojeviceve izjave, da ne bude zabune<
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Ni mi se nećemo braniti, iako možemo da igramo na više načina. Ako ne damo gol na Marakani onda ne treba ni da prođemo dalje – istakao je trener crno-belih Aleksandar Stanojević. Ovo je izjavio ,ako cemo vec da baratamo istinom.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Ne verujem da bilo koji tim na svetu moze najveceg rivala u ligi da glatko pobedi 3 puta zaredom u mesec dana. Usli smo u finale, sledeci korak je obezbedjivanje titule.

Ajmo Crno-Beli !

Taj rad.Dajte ljudi ohladite se malo.Ja shvatam da smo svi zaboravili kako je to ne pobjediti rome na svakoj utakmici,znam da smo se navukli na ovo polno opstenje sa kuckom kao na drogu,ali mi smo u JEBENOM FINALU.I ja sam mislio svasta da napisem o Stanojevoj postavci igre,nasoj nezainteresovanoj igri,ali sam odustao,ne vidim svrhu,jer covjek je ispunio misiju,izbacio gance,a igra nam nije bila ni na 50% mogucnosti.Jednostavno,trenutno smo u losem momentu,a to ne moze da se preokrene u jednoj utakmici,to je proces.Prvi cilj ove polusezone je ispunjen,a igra moze da bude samo bolja,nikako gora od ovoga.Sada kada krene medijska masinerija koja ce vas ubjedjivati da smo mi ispali iz Kupa,ne treba i mi sami sebi da stvaramo tenziju.O igri ne bih previse,nista sto nismo vidjeli vec ove godine.Nisam ocekivao od nekih iskusnijih forumasa ovakvo pljuvanje ,bar bi oni trebali da znaju da je rano i nepotrebno sada donositi zakljucke.Od ljudi sa 50 ili manje postova ne ocekujem previse,ali Gazda...
 

srbaPFC

Početnik
Учлањен(а)
25.04.2009
Порука
95
Reaction score
1
Ej ljudi dosta smo bre pljuvali,za ovo danas zaista nema ni trunke opravdanja i jeste gorak ukus u ustima posle ovakvog prolaza dalje ali imajte bar malo mere....

E i malo pristojnosti pa mi imamo goste ovde :pickaciganska :kur :kur
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.431
Reaction score
40.823
Локација
Žrnov
Pa šta mislite, da napišemo peticiju i da kažemo: evo braćo, cigani, mi nismo zaslužili da prođemo, evo idite vi u finale. Nema veze što ni vi nemate veze sa fudbalom, ali, naš trener je rekao ako vam ne damo gol, ne treba da prođemo, i zato evo, braćo, idite vi.
 

mortician

Grobar
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
325
Reaction score
14
Локација
Лапово
Ево трчим. :pickaciganska
И још једном, нећете освојити титулу.:kur:kur:kur:kur

Kad si takav mudonja što Gazdi ne kažeš to isto,potpuno isto razmišlja kao i ja.
Poseti neku psihijatrisku ustanovu,red je bar moje godine da poštuješ,a i navijački staž,ali šta ja tebi pričam,pojma ti nemaš šta je ljubav,ti umeš samo da se kriješ iza forumskog nika,i vredjaš bez osnova...ponavljam,nisam jedini koji ima isto(slično) mišljenje(gazda,hejsel,ala-munja...maltene svi iskusni i prekaljeni),jer razmišljamo glavom,a ne kao ti.....nemam definiciju za tvoj sastav unutrašnjosti lobanje.
 

Cyx

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
323
Reaction score
2
Ja ne znam sta se zapelo za te njegove izjave??? Sta, on je obavezan da uvek prica istinu? Svi mi mozda mislimo da nismo zasluzili da prodjemo, ali poenta je da smo prosli! Dali smo vise golova, iskoristili nase sanse, cao, zdravo, ne bih vas vise zadrzavao!

>Mislim na Stanojeviceve izjave, da ne bude zabune<

Па запело се јер су често звучале баш како ми желимо да звуче и ту је поентирао. То што се понекад те изјаве косе са реалношћу, болеће ме бечка шницла ако освојимо титулу или дуплу круну. Баш као и сада, изгубили смо али смо избацили цигане и то је једино што ће се памтити.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Smorili ste sa prepucavanjem...Ne smem ni da zamislim šta bi tek bilo da smo nedaj Bože ispali
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
I tako, kad se covek malo smiri postaje ocigledno da je najvaznije da smo prosli i da je :pickaciganska pojela govno. Sve ostalo cemo mi navijaci brzo da zaboravimo, a neka se Sale i igraci pobrinu za igru. Ocigledno je da igra nije tamo gde treba da bude, ali smo i dalje u odlicnoj situaciji za oba trofeja.
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Igramo sve losije i losije, ne znam kada ce prestati ..mislim da su neki igraci mnogo bolje igrali kada su dosli kod nas ,Savic se totalno pogubio , lazevski u odbrani juri muve ,Ilic totalno van forme, ovi Ganci ne znaju gde biju , a Ilijev u prostor ne zna da utrci, Tomicu i Babovicu pod hitno kupiti po jednu loptu da je nose kuci posto vidim da im nije lako da se odvoje od nje...
Mislim da smo bez Moreire i Klea duplo ako ne i troduplo slabiji tim ...Ovde nas je samo sreca spaslia da prodjemo dalje...Stanojevic moze Tjega da urami i ljubi mu sliku svako jutro ...
Umesto danas totalna ofanziva mi ko p.... ,e zato ga i p.... u evropi zbog ovakog pristupa igri i utakmicama...Mislim da je vreme da jednom zasedne pravi ozbiljan trener u fotelju klubo dosta mi je vise amatera od Djukuca preko Jokanovica i sada Stanojevica ,ajmo jednog coveka sa vizijom koji moze da uradi nesto ,a ne ovi priuceni da se uce vise kod nas....
Za titulu cemo morati da se potrudimo,jer slanina ce se naostriti maksimalno ... bice tesko ...


Oziveli smo cigane, dadosmo im ihfuziju, samo da to i slaninarima ne uradimo...
 

banche1986

Grobar
Учлањен(а)
13.06.2010
Порука
535
Reaction score
13
I meni doslo da napisem nesto u ovoj temi ,ali to sto bi ja napisao ostavicu za sebe . . .

Jednostavno Stanojevicu smesan si .
 

Alex_PFC4EVER

Početnik
Учлањен(а)
25.12.2008
Порука
108
Reaction score
4
Локација
Srbija
Ljudi nemojte se nervirati. Nije dobro ni za srce ni za kosu. Jeste igra bila očajna, ali bitno je da smo mi u FINALU! Videćete sutra da će kad se malo smire strasti i ohladi glava ovo biti samo jedna utakmica koju će svi brzo zaboraviti, a pogotovo ako osvojimo kup (u šta iskreno verujem). Cigani su danas bili maksimalno napaljeni pa su opet jedva dali i taj jedan gol, dok su nasi bili pod ekstra pritiskom što zbog važnosti utakmice što zbog pada forme. Ali biće bolje, verujte u NAŠE.
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Нереално је победити звезду 4 пута у сезони, нису они Чукарички јеботе...
Играли смо ко пичке, слажем се са критикама. Забункерисали смо се тако да би нам и Јавор позавидео.
Психологија је учинила своје, играли смо као да буквално водимо са 2:0.



Надам се да ћемо извући поуке из овога.
Ушли смо у црну серију, упаљене су све црвене лампице.

АЛИ понављам, (као што сам већ на баскету рекао): Немојте да сечемо главе преко ноћи!
Очекују нас много битнији дуели са Спартаком и Војводином. Тиму је потребна подршка а не пљување.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Ej ljudi dosta smo bre pljuvali,za ovo danas zaista nema ni trunke opravdanja i jeste gorak ukus u ustima posle ovakvog prolaza dalje ali imajte bar malo mere....

E i malo pristojnosti pa mi imamo goste ovde :pickaciganska :kur :kur

Gost je pocascen kako dolikuje.Znao sam da vise na nasem forumu,ali da se neko uloguje i da lijeci mucenu dusicu...ccc,meni bi logovanje na neki slican gurbetski forum bilo identicno spavanju sa rodjenom sestrom,bukvalno.Ali,jbga izgleda nismo svi isti,treba razumjeti puste duse koje zalutaju ovamo da nadju srcu lek.Izvinjavam se moderaciji na trolovanju.TROLL OFF.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Цигани су нас деценијама добијали на сличну фору. Ми их одвалимо од игре они туц муц и извуку се.

Ако се наши дозову памети, овај пораз ће нам благо доћи ...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ја само да цитирам Је-Не-А: "Много се кења на фудбалском делу форума!" :D

Станите мало на лопту, разлога за незадовољство има поприлично, али то не значи да треба да се вређају тренер и играчи, нити да се представља као да је смак света.

Стојим и даље при томе да гурбети нису ништа посебно, мада јесу бољи 20-30 % него јесенас. Чудим се вама који кажете да су нас одучили од фудбала, надиграли...осим гола и акције када је Стојковић одбранио зицер, ништа показали нису. А то што су имали већи посед лопте - кривица је пре свега у нама.

Ушли смо дефанзивно у утакмицу. На тактици у првом делу не бих имао шта да замерим, иста као јесенас када смо победили. Проблем је био у томе што средњи ред (Илић и Томић) нису једну добру лопту дали ка шпицевима, што су били тотално неповезани и што је екипа у другом делу препустила савим иницијативу циганији.

Ми не умемо да се бранимо нити требамо тако да играмо. Ствари су јасне - препустиш ли средину ривалу, имаће више лопту у поседу и по логици већу вероватноћу да дају гол. Што су и урадили.

Ипак, заслужено смо прошли, резултат 2-1 у две текме све каже. Ко јебе цигане, само што не кукате јер они нису у финалу...

Иначе, цело пролеће бунаримо на Тејга, креација на нули, очигледно нам фале и Мо и Клео. Мада, данас немам шта да замерим ни Тејгу ни Адији.

Крле очајан данас, као и Илић. Похвале Стојковићу, Камари и Петровићу. Томићу, сморио си више, и ти и они који те трпе.

Да не смарам више - једино лепо данас је пролаз даље, али наставимо ли овако - неће да ваља. Све је до нас, идемо меч по меч а мртви се броје на крају. И даље сам сигуран да је титула наша, али зајебанције више НЕ СМЕ ДА БУДЕ!

П.С. Ова гамад комшијска (на челу са умоболним лукићем) која пушта преко разгласа "Јањичара" и гађа циглом голмана Партизана и напада играче по граду - нека нам се напуши курца свима редом. Кад већ држава не постоји па да говна одговарају за хушкање на насиље.

Цигани - подудлајте нам. :D
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Jebe mi se za kup, ali sa cigosima je danas bilo jako cupavo. Vratili smo ih u zivot nasom slabom igrom na prolece i utakmicom na Banjici. Ovo danas nije bilo po mom ukusu, ali i Murinjo se prosle godine sa Interom provukao kriminalnom igrom, protiv Reala cini mi se pa je prosao dalje. Licno vise volim kad se rezultat brani tako sto igramo na njihovoj polovini, kao Nemci. Ovakvom igrom smo pokusali u Evropi, svi znamo kako smo prosli. Mislim da je ovo bila dobra sansa da igramo dominantno na sredini, makar bez nekih sansi, ali da izadjemo bar iz kaznenog. Uglavnom, bolje i ovako neko da smo ispali, ali igra nam je kriminal. Vec pravimo Doktora od blata, on je bio 75% tima. Momci, dokazite da gresim i uzmite titulu!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top