Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ПАОК

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Lino je pre povrede bio odlican,sad je pristojan za predhodnih par utakmica kada je bio katastrofalan. Ivic pritka za paradajz se setio da potrci i da deli lopte ko sto zna. Navijanje bilo dobro, na trenutke je pevao ko je sta stigao ali jbg,jebali smo zelenog zeca. Kisa nam jebala majku ,odavno nisam onako pokisao. Sledeca je u cetrtak od 19 .30 sa Volosom.

U sredu je generalni strajk .

http://www.youtube.com/watch?v=5VV5HcqorI4&feature=player_embedded

Kisa ,kisa ...
 
Последња измена:

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
Po mojim kriterijumima ja bih volio lina kod nas pa neka je supalj i u glavu ako ce da igra onako kako sam ga ja gledao do sad...:)
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Zato ti Bokile studiras kod Mila. :D

Bez zajebancije,kad je dosao bio je odlican ali je podlozan dugim odsustvovanjem posle povreda ,trenutno se jos uvek vraca u formu.
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Pobeda Paoka od 2-1 na strani protiv Volosa. Sledeca je u nedelju protiv Aeka u Atini.
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Paok pukao od aeka 3-0 . Totalno rasulo , trener umobolan tako da je za ocekivati bilo. Sledeca je u sredu sa aekom u Solunu.
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Ni u Volosu nisu igrali bolje ali su bar pobedili. Evo ga Pao vodi tako da ce Paok veceras da zavrsi na trecem mestu.Videcemo u sredu,ako se budu vukli kao danas nece na dobro da izadje .

Povlacim rec....1-1 :D

2-1:buhaha
 
Последња измена:

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
1:0 u sledecem kolu bi dovelo PAOK u jako dobru poziciju...Volos kuci i gostovanje u Atini do kraja ostaju...
 

vac13zmaj

Početnik
Учлањен(а)
20.04.2008
Порука
164
Reaction score
1
Локација
Skopje
Sa obe dobijene kod kuce Paok je u odlicni polozaj,sa Volos kuci mislim da je sigurna pobeda,zato u sredu je kljucna utakmica kod kuce sa Aekom!
 
Учлањен(а)
24.08.2010
Порука
367
Reaction score
13
Локација
Zemun
Realno ako igra bude kao u zadnja 2 kola tesko ce to da bude,protiv Volosa jesu pobedili ali je po meni bilo traljavo ili mozda ja ocekujem vise od Paoka.Danas tuga,Aek nam bas ne lezi ove sezone,ali nadam se da ce uz punu Tumbu makar biti 1-0.Raspored je dobar,jos ako se rezultati poklope,eto brace opet u kvalifikacijama za LS :)
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Gledao sam tekmu PAOK-a protiv zutih,malo je reci da sam razocaran.Prenos je bio na Veetle-u.Celu utakmicu su bili skroz indolentni.
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
prelose juce i ove sezone je drao aek cini mi se 4:1 ne leze im nikako i tesko da ce sa ovakvom igrom da ista naprave, ali imaju realne sasne sa pobjedom da izguraju kvalifikacije, pao sam vec otpisao i ocekujem bod u atini.
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Фестивал пива и музике у организацији Паокара 27 -28 маја .

91709e289a4895815eb969d94809b8eaafisafestival2.jpg
 

Dr.Hofmann

Guest
Uf Drumo ovo će da bude veselo druženje, već te zamišljam kako se klatiš sa sve kriglom u ruci...
 
Top