Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ПАОК

vac13zmaj

Početnik
Учлањен(а)
20.04.2008
Порука
164
Reaction score
1
Локација
Skopje
Bilo bi extra da sutra Paok dobije gance,realno i moze,nek bude 1-0 :)
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
dajte neki link sjutra da ne gledamo onaj prokleti fudbal na rts, ali sjutra nego napisah da ne zaboravim :D
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.884
Reaction score
11.025
Друмо, дај инфо из прве руке. Осећам да ти се испред носа дешавају ова срања у Солуну :D
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Уобичајно. Испред универзитета студентарија се млати са полицијом, радници кукају за бенифицијама , генерални штрајк ништа живо не ради осим мене .Донели закон о забрани коришђења сузавца али га полиција не поштује тренутно. По новом се враћа стари добри водени топ и онај пепер спреј који се не шири толико ваздухом. Све у свему уобичајни дан у Грчкој. :D

Јбт, у Атини троје мртвих. Биће срања жешћег.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.884
Reaction score
11.025
Пази само да не закачиш неки пендрек на путу до куће изморен од посла :D
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Отказан меч . Највероватније се игра у недељу. Још јуче отказан Аек -Арис због генералног штрајка радника на олимпијском стадиону.

Едит : Меч се игра сутра у исто време.
 
Последња измена:

Gerila

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
64
Reaction score
0
Jeste evo sad sam i ja proverio prvo igraju aek i aris a onda paok i olimpiakos Paok bi ovde eventualnom pobedom dosao na korak od Lige Sampiona....
 

dado PFC

Grobar
Учлањен(а)
09.05.2008
Порука
212
Reaction score
2
Локација
Нови Београд
Oce li se utakmica sigurno igrati sutra? posto sam video na vestima da je opet bio haos cak su i neki ljudi izginuli......znam da ovo u grckoj postaje uobicajno ali da li ce se sve smiriti toliko da vec sutra moze da se igra utakmica "visokog rizika"
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
За сад игра се данас. Олимпијакос је још увек у Солуну . Овде је мирно ,данас штрајкују апотекари и банкари , до сад нису били нешто посебно насилни али никад се не зна. :D
 

Dr.Hofmann

Guest
Očigledno onaj juče spominjani "ventil" kod vas ne pomaže, nije mi samo jasno (ma jasno mi je kenjam), kako je samo dopušteno da se dođe do tolikog rasula u državi, pa u grčkoj svake godine obavezno 2 velika sranja na ulicama, ne poznajm najbolje situaciju samo ono što čujem sa medija.

A što se tiče prvenstva ako Paok ako bog da zauzme tu drugu poziciju onda ide u kvalifikacije za ligu šampiona jeli tako?
Jer gerila spomenu da bi pobedom nad ciganima došao na korak do lige šampiona , mislim da je i on mislio na kvalifikacije, jer ako s ene varam ipak grkča nema toliki koeficijent da bi i drugoplasirani tim iz prvenstva išao direktno u Lš?
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
10 година је Грчка фалсификовала извештаје које је слала у Еу уз помоћ једне брокерске куће. Тренутно је на гласању закон који ће штитити све посланике уназад десет година од сваке кривичне одговорности за све везано о екомомији.

Паок ако узме друго место иде у квалификације за ЛШ.

Утакмица је поново отказана ,највероватније за недељу . Олимпијакос се вратио у Атину , можда се прво одигра Оли -Паок на накнадно Паок- Оли.
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Последња измена:

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Џукац је анархиста од рођења(или је убачен елемент од стране ултра-десничара ака хриси авги). :DЗа разлику од оних наших срамота, домаћих анархиста ,овај нема проблем да удари на корњаче. Плус је законом заштићен, ако га повреде морају да га излече па да га врате на исто место одакле су га покупили. Није наиван мали, за разлику од грка он се за своја права изборио ,ово учествовање му дође само оно реда ради.:buhaha
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
:buhaha
ма кад сам ја био у атини прича ми водич не смијеш да их удариш али они тебе смију да уједу, а ако их удариш кривично дјело си извршио и мораш да платиш, ја се ту усро(јер ионако имам фобију од пашчади а да није моје) и гледам их онако сва дебела како ће за врат да ми скоче :buhahaизвињавам се за офф
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Не знам ко живи у њима али знам да оне знају да пређу улицу на пешачком кад се упали зелено(или доње светло) за разлику од албанаца. :D
 
Top