Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ПАОК

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Bravo braco nasa na pobedi... Samo napred!!
 

myrdred

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
636
Reaction score
301
Nije, i oni su dobili juce. PAOK i cigani imaju po 7 bodova, aris 3, aek 2. U srijedu igramo u Solunu sa njima, u nedelju u pireji
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Имају исти број бодова. Оли, Паок по 7, Арис ,Аек по 3. У среду имамо шансу да одемо на 10 против Олија.


едит

Био је,стим да су они који су куповали за 7,8 ушли и на 4 па није могло да се прође. 4 је већ од 20 мин била отворених капија па је могао да уђе ко је хтео. Срећа те је дувао ветар иначе би нас погушили сузавцем колико су га бацали.
 
Последња измена:

Grobar_95

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
362
Reaction score
9
Локација
Podgorica
Pa PAOK ne moze da je uzme vise ovo je sad playoff Pao je uzeo titulu.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Sve cestitke solunskoj braci...U sredu se resava mnogo toga...
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Kakva kradja na mecu ciganijakos-aek , pri rezultatu 2:1 ponisten cist gol Aek-a. Steta za to, a inace gledao sam njihov mec, ne igraju neki dobar fudbal trenutno, tako da PAOK ima sanse protiv njih.
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
а погледај ко је попио песнају. ни мање ни више него љигави Зоран Радовић. сећам се ове утакмице.
 

Dr.Hofmann

Guest
Evo kad je već Danijel postavio ovu bakljadu sa Tumbe, jedno pitanje za Druma , pošto je u Solunu i znaće da kaže najbolje.

Dali je u Grčkoj situacija sledeća, da policija dozvoljava masovnu pirotehniku na stadionu, jer očigledno je da se pali na veliko?
Moja neka predpostavka je da policija dopušta da se ljudi na stadionu izduvaju, da nebi imali sranja na ulicama kojih je u grčkoj mnogo u poslednjim godinama.
Jer kad su već zabranili gostovanja vodećim grupama, mislim da na ovaj način(puštanjem masovne pirotehnike) malo puštaju da se ventil izduva na domaćem terenu, evo neka Drum kaže dali je moje mišljenje pogrešno?
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Хоф, није ту само до полиције. Све док Мат( за разбијање демонстрација искључиво) није протеран са стадиона ,поготово са четворке увек је било срања. Како их је Загоракис одјебао тако се и ситуација смирила. Неки договор управа -навијачи је да на терен не сме ништа да се баци, казне за бакљаде плаћа клуб али су за узврат све сезонске откупљене и атмосфера је увек добра. Полиција углавном не јури за бакље али прошле године су два момка одлежала 8 месеци за њих. А искрено, Солун пун места где можеш да купиш пиротехнику,плус је Турска близу,плус је Солун лука. А за вентил си мање више у праву јер је увек боље све свести на фудбал .
 

Dr.Hofmann

Guest
Pa dobro odprilike sam i razmišljao da je tako nešto po sredi, da je postignut neki kompromis ili dogovor između kluba i navijača što se baklji tiče.
Eto kao što sam kažeš nema višena stadionu te predpostavljam specijalne jedinice MAT ( nešto poput naše Žandarmerije), pa se drugačije stvari odvijaju.
Ma jasno mi je da je u Lučkom gradu najmanji problem doći do pirotehnike (brodska signalana raketa), ali i da ste daleko od mora nabavili bi je bez brige samo kad se hoće.
Dobro kažeš dvojica su u zatvoru zalegla na 8 meseci, ali to je u komparaciji sa količinom pirotehnike koja se pali po grčkoj nikakv srazmer, znači ipak da je tu i sama vlast Grčke rekla pustite ih nek pale na stadionu( eto nek postignu dogovor sa upravom da se ne baca na teren i nek uprava snosi kazne),a za uzvrat ćemo dobiti manje sranja naulicama ipak će taj čuveni "ventil" da odradi bar jedan deo posla.

Jer bez ičijeg podcenjivanja, teško da bi se toliko baklji palilo da ti neko stalno jaše za vratom sa određenim rigoroznim zakonom i kaznama em zatvorskim , em novčanim.
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Био је и овде донешен закон о навијачима. Чувени Орфанов закон, било је ту протеста на моторима улицама Солуна . Овде је ЕУ , анархисти су поприлично јаки и свака прилика се користи за обрачун са полицијом тако да полиција избегава да чачка ако баш не мора директно навијаче.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.262
Reaction score
33.982
Локација
vaginamandibularia
Kakva kradja na mecu ciganijakos-aek , pri rezultatu 2:1 ponisten cist gol Aek-a. Steta za to, a inace gledao sam njihov mec, ne igraju neki dobar fudbal trenutno, tako da PAOK ima sanse protiv njih.

Jebiga, gol potpuno regularan, kontakt sa golmanom nije postojao, al nije kriv glavni već pomoćni sudija, pička neka slepačka. Mada je onaj penal za aek u rangu yveydinih...

Sutra kad gavrose oderu braća Paokare, pa mi nastavimo u petak u istom maniru :D Ima prenos na Areni.
 
Top