Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Slažem se Jasmina, ono je baš bilo nisko prema momku koji je na svakoj utakmici ginuo i davao 200% za naš dres. Iako neko misli da je on loš igrač( ja mislim da je solidan i da dosta nedostataka nadoknadi ogromnom borbenošću) ono svakako nije bilo u redu. Sve derbije pokidao realno.
Puna podrška Šćekiću, nadam se da ostaje kod nas.
sta su uradili Scekicu?
pustite klipove, na njima bi smo i mi delovali skoro kao profi...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.815
Локација
Žrnov
moguće i ova govna iz uparve da hoće da ga prodaju po svaku cenu, a on neće da ide, a pošto ne mogu da organizuju da mu nalupaju šamare kao Lazaru Markoviću, opredelili se za druge metode... nije nerealan scenario, znajući s kim imamo posla.

5df9661c0d8f74fb5b95fc1aa1f9458bc70edf7f.jpg



0MMM7604.JPG

ovaj apostrof je inače višak, retardi nepismeni, ali bitno da je ćirilicom..
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Кад смо већ код писмености, није само апостроф у питању, и ово "ТУМБО" је проблематично...
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.754
Reaction score
19.307
Локација
Nickname
Parole prave patriJotske, vratimo cigane da smrde u hali, oterajmo izrode srpskog naroda iz kluba...
Samo kad grobarstvo nije osramoćeno i izgubljeno na duži period od vas istih, sve ćemo ostalo lako.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.867
Reaction score
10.905
Нема везе то са управом, пошто ни једни ни други не добијају ни цвоњка од исте, већ има са мазањем очију. Да они који воде главну реч нису на буџету РС, рекао бих да се ради само о глупости, али наравно да није тако.

Прворођени се Бриселским споразумом обавезао да не блокира учлањење Косова* у међународне институције, па отуд Косово* у МОК-у, UEFA-и итд. Мислим, јесте да понашање власти у ЦГ према Србији и Србима више подсећа на НДХ него на неку нормалну државу, али за то су криви пајтоси Мило и Вучко, а не Шћекић и Јанковић.

Председник Србије је најзаслужнији за то што Косово* учествује у спорЦким такмичењима, тако да би он требало да се нађе на транспарентима, а не Тумба и остали који нису из моралних разлога одбили да играју, већ да не би попили батине од Вучићевих сплавара.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Da popravim malo: "Човек који се издаје за председника Србије је најзаслужнији за то што Косово више није Косово*."

Opet da kažem, potpuno je idiotski očekivati od profesionalaca (fudbalera) da vode diplomatiju, kad to ne rade ni oni kojima bi to trebalo da bude posao. I opet, svanulo bi nam bez najvernijih i najorganizovanijih.
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Uprava pravi tim kao da je cilj ostanak u ligi. Nama trebaju 3-4 dooobra,proverena pojacanja a ovo sto se radi je tragedija. Ne znam samo kako to prolazi,da li je moguce da nema ko da kaze stop?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.526
Локација
Beograd
Децо (и одрасли), са организованих трибина, шта се ви уопште мешате у то са киме ће да игра репрезентација Црне Горе и ко ће да игра или не игра за њу?

Имате репрезентацију Србије коју је Звездан Терзић обукао у црвено-беле звездашке боје, али видим да вам то уопште не смета, па се онда бавите њоме, ако вам је већ репрезентативни фудбал у главама док бодрите Партизан кад игра против ове црвено-беле државне меизимице и стоглаве аждаје...
А бодрите га тако да стварате несносну мешавину звукова која не смета противнику али зато смета обичним навијачима, а и не помаже нешто нарочито Партизану...

Па јел ви навијате за Партизан или решавате међудржавне проблеме и проблеме признавања или непризнавања окупираних територија као засебних држава? И решавате ко ће за кога у којој утакмици да игра?
Косово остављам за друге теме, али не будите лицемери: политика политичарима, рат ратницима, а спорт оставите спортистима...
Немојте преко спорта да решавате државна питања!

ФИФА и УЕФА су примиле Косово у своје окриље, али то не значи да је Косово самостална држава, и шта бисте ви, да Партизан не игра Европу а репрезентација своје утакмице...или да их игра само док не налети на Косово? А онда да их не игра? Лицемерно.
Или-или. Ако имате став онда станите иза њега. Или-или.

Дакле, да ИСТУПИМО из свих међунардоних спортских организација?
А тај став онда води гашењу клуба или репрезентације. И шта бисмо онда постигли? Да Косово игра свуда, а ми да не играмо нигде?
И то би користило Србима, Србији? Ћирилици?

Не будите као лицемерни ,,цигани,, који ,,бојкотују,, АБУ али зато не бојкотују Евролигу...
Не будите као лицемерни ,,цигани,, квази православци и квази бранитељи ћирилице, Србије и Срба - шта то има да се брани на стадиону, у хали?!
НИКАД НИШТА није одбрањено у хали и на стадиону, али су зато тамо често направљена неке штетна срања.

Партизан је ИЗНАДнационалан, иако има свој град и своју државу (и настанка и ову у којој је сад)...
Уосталом већина великих клубова се креће у том правцу, па не само клубова него и репрезентација...

Свакако да су сада навијачи Партизана већином Срби, а фудбалери већином држављани Србије (уосталом такво је правило за домаћа такмичења), али свима би нам било боље када би правила ФСС-а дозвољавала да имамо више странаца у тиму, уместо да смо принуђени да играмо по принципу дај шта даш, само да је ,,домаћи,,...
А сви најбољи ,,домаћи,, или већ у иностранству или одлазе са 19 година тамо...

Нек опрости модерација на (не само мом) извесном ,,скретању,, са теме, али мислим да је било врло битно да се на теми која је доста посећена изрази и став да навијачи Партизана треба превасходно да се баве Партизаном а не државно-међунационалним проблемима, а и став да има нас који Шћекићу не кажемо ,,опроштајно,, здраво, јербо је човек одиграо утакмицу за своју репрезентацију...
То што се тиче Партизана и његових фудбалера, а евентуалну полемику играти или не играти са некима, можемо да наставимо на некој другој теми...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
nek kazu zdravo vucicu, pi*ka im materina profiterska !

ps eno izgleda da nema vise podele bodova al je ostavljen onaj idiotski treci krug play off/out, tako da cemo kad se prvenstvo zavrsi imati znatno vise zaostajanje sa ciganima nego ovih godina
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.815
Локација
Žrnov
A Oatojic jos uvek nije potpisao novi ugovor
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361

Takodje !!! Iako nisam odusevljen njegovim igrackim umecem, mada je u finalu Kupa briljirao, protiv sam osude Scekica. Kad tad docicemo u situaciju i da Srbija bude u nekoj grupi sa tzv. Kosovom, sta onda da radimo ? U svakom slucaju cemo mi losije proci, bicemo drakonski kaznjeni. Ja sam pre za to da igramo i da ih oderemo, ponizimo sto mozemo vise, to je za njih veca kazna !!!
To je sport, mnogo veci problem su politicari koji uopste i razgovaraju sa kriminalcima i teroristima sa Kosova, pustimo Scekica da igra fudbal.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.740
Reaction score
11.333
Локација
.
Ma nije problem u Šćekićevom umeću, skandalozno je vređati bilo kod Partizanovog igrača zbog toga što je igrao za svoju zemlju protiv izmišljene države koju je ta njegova država priznala. Jel to ultra srbstvo iznad Partizana? Jeste kurac. Koliko su šuplje obe priče najbolje govori to kad se pišu grafiti i izbacuju parole "Partizan iznad svega" pa onda sutra ipak nije iznad ovakvog srbstva.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.313
Reaction score
3.943
Локација
Kobasicarija "Venac".
moguće i ova govna iz uparve da hoće da ga prodaju po svaku cenu, a on neće da ide, a pošto ne mogu da organizuju da mu nalupaju šamare kao Lazaru Markoviću, opredelili se za druge metode... nije nerealan scenario, znajući s kim imamo posla.

5df9661c0d8f74fb5b95fc1aa1f9458bc70edf7f.jpg



0MMM7604.JPG

ovaj apostrof je inače višak, retardi nepismeni, ali bitno da je ćirilicom..
ne pratim kosarku, tako da ovo tek sad videh.
sve vam mrtvo na kamari jebem! olosi askalijski!
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
protiv sam osude Scekica. Kad tad docicemo u situaciju i da Srbija bude u nekoj grupi sa tzv. Kosovom, sta onda da radimo ?
Takodje sam protiv osude Scekica, a sto se tice tvog pitanja, iskreno cisto sumnjam da ce postojat "tzv. Kosovo" za 2-3 godine, tako da treba bojkotovat separatiste ako se idje sretnemo. Crna Gora nije bila u mogucnosti za tako nesto, na zalost svih nas.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.815
Локација
Žrnov
znači, ako nam, mislim Partizanu, u nekim kvalifikacijama uleti neki tim sa tzv. Kosova, klub i igrači treba da bojkotuju i da nas UEFA kazni i suspenduje? i to s punim pravom, jer Srbija je kao država potpisala da neće sprečavati Kosovo (namerno bez tzv. jer toga nema u sporazumu koji smo potpisali) da pristupi međunarodnim organzacijama.

ali šta ima veze što smo potpisali, u Srbiji i ovako svaki ugovor je samo papir, pa nećemo ga se valjda držati kao pijan plota....
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Moje misljenje i odgovor je apsolutno da, po cijenu suspenzije ne treba igrat sa njima jer bi tim pokazali da priznajemo Kosovo i Metohiju u momentu kada preko 10 drzava povlaci priznanje, zato ne treba brukat nas klub, a kad bi se donijela neka odluka o suspenziji, to ne bi to trajalo vjecno nego par godina eventualno. Kad bi drzava Srbija potpisala priznanje onda vec ne bi imali izbora. Cast i bruka zive dovijeka.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.815
Локација
Žrnov
pa što si onda protiv osude šćekića? ne razumem...
ti misliš da kada državni zvaničnici srbije, dakle predstavnici države srbije, moraju da traže saglasnost od vlasti u prištini da udju na teritoriju kosova, i to svaki put i rade, jer im ne dozvole da pređu granicu ako to ne urade, da to nije priznanje države kosovo?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top