Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Mislim da je mogao kod Sava igrati. Povrede su ga sprijecile. Govorim to zbog toga sto ga odlikuje brzina a to Savo i trazi.

Savudin ga je gledao i na treninzima i jasno stavio do znanja da Musa ne poseduje nista, ozim brzine. Kakvi su ovi drugi sto nemaju ni to - to je pakao, ali ocigledno da nije hteo alibi igraca u tom nekom sistemu koji zamisljaju. Da je do "trenera" tipa cigan, Milinko, Kiza, Bata i mozda Tomic, ovaj bi bio projektovan za prvi tim bez obzira kakav mu je ucinak...
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
De Liht potpisao za Juventus, ne znam da li to ima veze sa navodnim interesovanjem za Pavlovica, vjerovatno da ima...
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
Mene ovo sa Asanom podseca na pre neku godinu kada je bilo price da stize Markinjos isto na pozajmicu, pa smo cekali Arape, pa nerade Arapi neko vreme zbog verskog praznika i td. Samo su nas navijace ljudi iz kluba prevodili zedne preko vode i na kraju nista, prodje prelazni rok.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Društvo, jasno je ko dan, nema odlaska Rikarda i Pavlovića, nema živog novca za zaostale plate i pojačanja. Samo što sad Savo treba da kaže, ok, onda ih ubacujem u tim, a vi se snalazite za krilo i još jednog veznjaka, ili odoh.
Mene najviše brine da Savo ne pokupi ekipu i ode kad vidi da nema ništa od lažne priče da je on trener i sportski direktor, takozvani manager.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Fenomen je kako brzo navijaci Partizana uspevaju da zaborave neke stvari.
Sad je u trendu da se idolizuje Savo. Te on trazi pojacanja, uprava mu ne da. On ima ekstra strucni stab, najednom igraci mogu da trce dve utakmice. On ne da da se igraju njegovim imenom. Zna sta radi. Nije budala, nece sam sebi da upropasti trenersku karijeru. I jos mnogo toga. Kao da postoji trener na svetu koji hoce sebi da upropasti karijeru.

Savo nije u poziciji i ne moze da ucenjuje bilo koga i postavlja bilo kakve uslove. Savo je trener pocetnik. Savo je pljunuo sam na sebe kad se uhvatio u kolo sa ljudima koje je malo pre toga najstrasnije nacrnio. Savo je oportunista.
Ni pre nego sto je dosao u Partizan nije bio ni priblizno cist. Jos u igrackoj karijeri su se nazirali obrisi dziberluka, a i kasnije je dobio nadimak koji je bio u skladu sa njegovim ponasanjem.

Uvek sam branio struku koja u nemogucim uslovima radi u nasem klubu. Naredjalo se svakakvih ljudi u sportskom sektoru, ali bi se cesto pogodilo da neki od njih rade strasno dobar posao i dobre rezultate koje smo postizali vise dugujemo njima nego ijednoj upravi godinama unazad.
Medjutim, za Sava sam siguran da je isti kao i oni koji mu sefuju. Nije on profil coveka koji ce da lupi sakom o sto, savijao je toliko puta kicmu pred svakakvim ljudima da to mogu sa sigurnoscu da kazem.
Mozda ljudi oko njega, njegov strucni stab i ko vec sve, znaju svoj posao i imaju karakter. U njegov ne verujem niti cu verovati, sem ako delima i rezultatima pokaze drugacije. U ovom trenutku on je meni prilicno blizu nivoa nenadjebivog trija VVV.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
Nisu oni nikome poslali ponudu.

Tu priču proturaju samo preko novinara, jer su svjesni da neće nikoga dovesti, pa da kasnije imaju "pokriće", kako su se eto trudili da dovedu nekoga, ali su oni izabrali bolju ponudu i promijenili smjer, a zapravo nisu ni poslali ponudu jer nemaju šta ni da pošalju.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ma da bre, uprava citala forum.. “vidi zamrlo ovo nesto na radio milevi, aj da razmrdamo to, sta kazu, kreativni dm/cm - Bibras, ajmo.. halo mozzartsport..”

Bilo bi lepo da dodje.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Jos u igrackoj karijeri su se nazirali obrisi dziberluka, a i kasnije je dobio nadimak koji je bio u skladu sa njegovim ponasanjem.

Da se razumemo, Savo nije trener a da li će nešto postići sa ovim timom zavisi od mnogo faktora. Ja bih lično voleo da bude najuspešniji, ne zbog njega već zbog Partizana. Zabole me za njega ali ovo quote-ovano je malo beobrazno. Ne sećam se da je bio džiber dok je igrao a i taj nadimak, ako mislimo na isti, su mu prvenstveno zadenuli cigani dok je igrao i nosio reprezentaciju a onda mu je poslat ODJEB sa naše tribine kad je hteo da se kandiduje za predsednika kluba.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ako nekom ludom srecom, do kraja prelaznog roka u timu budemo imali Bibras Natka i Takumu Asana, vjerovali ili ne, ovaj transfer period ce se ispostaviti itekako uspjesan po Partizan
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Bibras bi def bio dobra prica,iskustvo,mirnoca,dobar prekid.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Ako nekom ludom srecom, do kraja prelaznog roka u timu budemo imali Bibras Natka i Takumu Asana, vjerovali ili ne, ovaj transfer period ce se ispostaviti itekako uspjesan po Partizan
И да дођу њих двојица опет остајемо са Ивановићем на левом крилу.Једино ако би се експериментисало да Сума или Асано иду на лево крило
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Asano je poluspic isto kao i Suma, mora neko na levo krilo. Slazem se ako bi dosli i Asano i Natko da bi bili ozbiljniji konkurentniji ali levo krilo isto mora stranac kvalitet. Mada sve je ovo dzabe pustili su buvu da se kao interesuju a jedino mi i Rad ej mi i Rad imamo blokadu registrovanja igraca za ligu.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Izgleda da je upravu Partizana sve "bliza" zacrtanoj prodaji Rikarda za 6000000 e

Deo teksta iz zurnal ciganlije :

Наводно, репрезентативац Зеленортских Острва уговорио је већ милионску плату са Ал Шаржом, међутум, Арапи још нису прецизирали обештећење са освајачем Купа Србије. Признаћете, 2,5 или 3 милиона евра мала је сума за првог стрелца црно-белих, центарфора кадрог да погађа у серији...
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Vređanje članova ili sportista zbog nacionalnosti ili veroispovesti
Nadam se da nećemo dovesti nikakvog izraelca* u naš klub.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ovakav autogol kao ova uprava nije znao da postigne ni onaj Obradovic sto nam dodje onomad iz Rusije na stoperu. Sami sebi skacu u stomak sa procjenama o najvecem transferu nekog stranca iz Srbije, do cifre od 2.5m. Jos se Savo zaletio sa takvom istom izjavom za navodnu prodaju Pavlovica. Stvarno su amateri nevidjenih razmjera. Sto se tice navodne ponude za Natkha, zar oni stvarno misle da neko ozbiljan vjeruje u to? Da kapiten reprezentacije Izraela, i prije svega tata mata za sredinu terena, sto se kaze prava ona osmica na sredini, dodje u klub koji daje 2 plate godisnje? Narucen tekst posle one jucerasnje sprdnje od Skupstine i protesta agenata sa Juga, koji ce se po svemu sudeci nastaviti koliko u Indjiji pa i protiv Skota. Prosto nepostenoj vrsti ljudi kao sto su ovi, VVV se ne da nista, ne mogu da dobiju nijednu zvanicnu ponudu za garnizon igraca (Zakaric, Nikolic, Rikardo, Pavlovic, Zdjelar, oba Miletica, Scekic, Suma, Ozegovic, Tosic, Djerlek, Valijente, Ivanovic, sve je to na prodaju) kako bi makar malo vazduha uzeli, posto se duze vremena dave. Sanse su minimalne da nam padne opet ekipa kao sto je Besiktas, znaci zrijeb ce po svemu sudeci biti korektan, ali kako i crmu se nadati kad opet nemamo napadaca, sa klincem od 18god na najosjetljivijem mjestu - Pavlovic se ne ulazi u grupno takmicenje, preveliki rizik i za njega i za tim. U najboljim danima ovog kluba nismo mogli da prismrdimo igracima kao sto su Natkho, Asano, Kavaljaro, Maras. Znam jedno, posto nas neki osrednji tim istambura, oni ima da postanu bivsi preko noci. Izgleda im to jos niko nije rekao, zajedno sa Savom, of cours.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top