Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

139. Večiti Derbi

Статус
Затворена за писање одговора.

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Evo da i ja čestitam na ovoj veoma važnoj pobjedi. Svima nama, igračima i naravno treneru. Nadam se da nam se vratio stari Moreira, odigrao je veoma dobro, kao i mladi Miljković. I nadam se da nam se vratilo raspoloženje posle onih kikseva, tj. samopouzdanje. Sad nam treba više nego ikad.
Dokazali smo da smo najjači. Ili smo možda dokazali koliko su cigani jadni i nemoćni. Čini mi se da je više ovo drugo. Oni nisu pokazali ama baš ništa-nemoć.
Mi smo ''pokazali'' Raću koji samo dribla :) Da je brži mogao bi u napadu da igra (ozbiljan sam) Mada može on mnogo ofanzivnije da igra. Dobro se snalazi sa loptom u nogama, ali kao sto već rekoh, previše je spor. Svaka čast i za Saleta koji me oduševljava, odakle mu ovolika snaga? :)
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.673
Reaction score
5.636
Kada vec pominjete novine...Meni je najjaci utisak jutros iz danasnjih novina(citao zurnal i sport) jednoglasna ocena da je Stojkovic provocirao ,a posto toga nema na netu,moracu da vam "prepricam"-

U zurnalu se na vise mesta onako opsirno bave Stojketom.Tacnije posvetili su mu celu jednu stranu:"krenuo je ka tunelu i pred vec tada poluprazne severne tribine. Skocio je u zagrljaj svom treneru AS i isprovocirao deelije ",...,dalje se nastavlja,kada su ga ovi pogodili "on je podigao ruke i misicima gestikulirao koliko je jak. I ko zna sta bi mu jos palo na pamet da ga pripadnici zandarmerije nisu uvukli u tunel." i na kraju teksta se kaze "i da je dolio ulje na fudbalsku vatru u Srbiji ."

Plus ovaj tekst za koji ja nemam komentar - http://www.zurnal.rs/2010/10/24/crveni-karton-bezumlje-nije-opravdanje/index.html . Nema sta,pravi "apsolutni lider sportske stampe" :puke

A "prvi sportski list na balkanu " jos gori,ako i moze gore:
"... i kada se cinilo da sve biti besprekorno okoncano ,VS je zapalio strasti. Prilikom izlaska sa terena golman Partizana je u setnji pored zapadne tribine sa koje su na njegov racun konstatno (jebiga,tako pise -primedba moja ) skandirane uvrede i pretnje ,napravio prilicno glup i provokativan potez. ...Odlucio je da odgovori zapadnoj tribini ,pokazujuci na grb Partizana i natezuci (da li se ovako kaze ?-moja druga primedba) misic. Covek zbog cije bezbednosti je stalo pola Beograda,nije znao da da uzvrati na tu paznju . Brzo su ga opkolili pripadnici MUP(zar ne fali -a nepismeno piskaralo,treca primedba,necu vise ) pokusavajuci da ga zastite ,ali najratoborniji navijaci sa zapada i severa su prosto poludeli posle ovakvog poteza golmana crno-belih.Sa tribina su poleteli komadi stolica i ko zna kavi predmeti.Jedan deo stolice je pogodio VS u predelu rebara.

I finale za kraj : Na ovaj nacin reprezentativni golman je doveo direktno opasnost redare , policajce , fotoreportere i tri tacke na kraju. Pa koga jos majke ti ga bezobrazne?Na koga se odnose te tri tacke,verovatno je mislio na neduzne navijace koji su ga gadjali . Sto bi rekla ona baba iz onog klipa "covek cita mnogo knjiga" ,ovo je da se covek zakrsti cudom.
A ovog bezmozgovica(lepo rece sam za sebe,izgleda) i da ne pominjem.
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/tvPressing/story/138135/Bezmozgović.html
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
@ Magnifico

А у тој работи би им се комотно могао придружити и Сарић из Журнала са својим филоСофским коментаром. :banghead Вала Стојковићу, метнуо си им изненађујуће добро!
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.259
Reaction score
2.991
DA vidite vi dnasnj PRESS i njihov ,,opis,, derbija i situacije oko Stojketove majice...Citam i i psujem im sve zivo...

EDIT:Ali novnari,ma njih 94 posto su stvarno govna!

MA on je nama pokazao majicu,GROBARIMA na jugu,nama je ono bilo upuceno,i o cemu onda da pricamo...

A ovaj rrrrr iz presa je pravi GENIJE bez MOZGA!
 
Последња измена:

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
E a sto se tripujete oko bivseg Foxa, sada prva srpska, ne znam sta vam je tu cudno, pa cigani su potpisali ugovor sa njima, ja sam se zacudio kad su i Djanija intervjuisali, ocekivao sam u najmanju ruku da Gurovic bude komentator :)
Ono je nista, onaj babic i komentator, mislio sam da ce mnogo gore da bude s obzirom da su s njima udarili paraf oko prenosa.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Mamu im jebem cigansku u pičku.
Onaj fini cigančić Sarić dočepao se funkcije i odmah pokazao pravo lice kurvinsko.
Da li je tako pisao za Gurovića kada je gadjao flašom navijače, i kada je pljuvao sve okolo?

A ovaj moron iz velikog brata me ništa ne čudi.On je inače debilčina,a sledeći put kada mu vidim rodbinu kako prose u kraju, da ljudi glasaju za njihovog Saleta da ga ne izbace iz velikog govneta. :buhaha,napušiću ih najjače. Govna smrdljiva.
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Smradovi jedni ,mozete samo da ga pusite.Javio se veceras i narkoman Binic,lazni patriota Savic.....Oni su nasli da komentarisu i seru po Stojkovicu.Pa gde ste bili mamu vam jebem posle Djenove? Verovatno u nekoj rupi ,gde vam je i mesto.A posebno se najebem najvecem smradu iz velikog govneta.Kreten jedan ruzni......Nemoj bre niko da kupuje tu usranu novinu i treba ih napusiti porukama.
 

srbaPFC

Početnik
Учлањен(а)
25.04.2009
Порука
95
Reaction score
1
Ne znam da li ste slusali radio Fokus jutros,njihov novinar,ako moze tako da se nazove cuveni Dejan Andjus prosto je pozivao na linc Stojkovica.Toliku kolicinu mrznje prema nekom protivnickom igracu i to javno u etar,do sada nigde nisam cuo.

Ovaj ih poraz bas boli.Sada posle svih mogucih procitanih foruma i odgledanih na desetine klipova,mogu da kazem mirne duse,svaka cast Stojkovicu na ovom potezu.Udario ih je bas onako kako treba.

Klub treba da stane skroz u zastitu svog igraca.On nije nikoga na terenu izazivao i provocirao,pa ni ja na jugu nism video sta pise na majci,a kamoli neko od cigana ili sta ti ja znam koga.Cuo sam od matorog da se ni na tv-u nije videlo sta pise.Prema tome to je jasna poruka,ja cak mislim javnosti,a potom i grobarima.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Stojke ih je ubo tamo gde najviše boli,pa sada cvile i arlauču pičketine.

Klub obavezno da stane u zaštitu Stojkovića, i da im se dobrano najebe keve.
In Djuru we trust:D
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
I sta sad mrzeces Djanija, zato sto je ono reko za Lukica?
Da je klempavi autentican Srbin, price iz aviona i te fore?!
I ja sam psovao Djanija kad je to reko, al kad bolje razmislim, u tome vidim razliku izmedju nas i njih, nismo iskompleksirani ko oni, opushteno sve.
Da me ne shvatite pogresno, ja klempavog debila umobolnog, kompleskashkog ne podnosim, al da pljujem Djanija zbog toga necu..
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
@Vladimir
Ko je sta rekao za Djanija?! Citam poruke, i nikako da vidim da je neko nesto za njega rekao...
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
e ljudi izvinte, ja sam onda lose izvalio, skapirao sam da je ''veliko govno'' '' veliki brat'', a on je tamo 'uchestvovao' izvinte josh jednom..
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Pa i jeste "veliki brat", ali nije mislio na Djanija, vec na ovog majmuna od novinara A.Jovanovica...:wink:
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
aaaa izvinte, ja sam prebacio vidim Sale se spominje, a ja sam Djanija pre toga spominjao, pa sam svashta pomislio, pa bolje da mi nisi reko o kome prichate sad sam se otreznio iz mesta znachi, jbt ta jbn ljiga, je na mojoj top listi ubedljivo druga, jbg traktordzija je prvi, tih brate, gde mi njega spomenu, otrezni me u mestu :D shto je najgore sad mi krenulo, pa mi mozak odbrojava sve kretene kompleksashke, sad mi sve ide na traci, nema sanse da zakuntam ja do 5ice :buhaha
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Zvezda: Stojković je pokazao ko je!

Aktuelno rukovodstvo i bivši fudbaleri Crvene zvezde zgroženi su potezom Vladimira Stojkovića, koji se posle trijumfa Partizana na „Marakani" odrekao bivšeg kluba, pošto je nosio majicu sa natpisom: „Oprostite mi moju ružnu prošlost"!


Iako ne žele o tome javno da govore, odgovorni u Crvenoj zvezdi su kivni na Stojkovića i zbog činjenice da na ogradi najvećeg srpskog stadiona nije bio okačen nijedan transparent uvredljive sadržine upućen nekadašnjem ljubimcu „Delija". Inače, Vladimir Stojković je odigrao samo 28 utakmica za seniorski tim Crvene zvezde, što ga čini epizodistom u bogatoj istoriji crveno-belih. Međutim, na „Marakani" ne mogu da shvate zašto se Stojković odrekao bivših predsednika i trenera (Džajić, Stojković, Zenga, Filipović, Jovin), koji su imali veliki udeo u njegovoj karijeri.
- Takav potez ne zaslužuje komentar. To govori o ličnosti koja je uradila tako nešto, tačnije o njegovim moralnim kvalitetima - preneo je razmišljanje čelnih ljudi Crvene zvezde portparol kluba Marko Nikolovski.

Delije same odustale od uvredljivih koreografija
Navijači Crvene zvezde na sopstvenu inicijativu odustali su od uvredljive koreografije na račun Vladimira Stojkovića i članova njegove porodice, saznaje Preš! Naime, na sastanku sa čelnicima kluba „Delije" su čvrsto obećale da neće napraviti nijedan incident, i da će „iskulirati" i prisustvo nekadašnjeg ljubimca.
- Istina je da je nekoliko dana pred derbi najuže rukovodstvo Crvene zvezde imalo sastanak sa navijačima. Oni su tada čvrsto obećali da će derbi proteći bez najmanjeg incidenta, odnosno da su u tom cilju rešili da odustanu od koreografije posvećene Stojkoviću. Osetili su da nije trenutak za tako nešto - kaže naš izvor blizak dešavanjima na „Marakani".


Savić: Nezreo potez

Jedna od ikona Crvene zvezde Dušan Savić smatra da Stojković mora da bude svestan svog poteza, te da će sigurno snositi posledice.
- On se poneo nezrelo, tačnije, dokazao je da nezrela ličnost. Izabrao je pogrešan put, želeo je da se dodvori „svojim" navijačima neprirodnim putem. Ružno se ponašao, nadam se samo da je svestan da će i dalje biti pod pritiskom, da će se o njemu pričati svašta i da će sasvim sigurno snositi posledice - bez okolišanja rekao je Savić.

Međutim, Dragiša Binić je otvoreno rekao da disciplinski organi Zajednice superligaša moraju da kazne Vladimira Stojkovića, jer je on majicom i gestikulacijama posle utakmice iziritirao 20.000 qudi na „Marakani". On tvrdi da Stojkoviću nikada neće oprostiti činjenicu da se odrekao kluba i ljudi koji su mu pomogli da napravi karijeru u inostranstvu.

Binić: Odvratno, ogavno...

- Uradio je nešto odvratno, ogavno, ne znam kako bih to nazvao. Ne znam samo šta je hteo da postigne onom majicom, osim da dolije ulje na vatru, da isprovocira ljude. Morate da mi pomognete, jer ne znam šta Stojković smatra pod ružnom prošlošću. Da li se to on odrekao kluba koji mu je omogućio da brani za reprezentaciju i zaradi ogroman novac? Da li je to njegova ružna prošlost? Ili se možda odrekao stručnjaka koji su ga trenirali u mlađim kategorijama, imali strpljenja da od njega naprave golmana? Razočarao me je, to ne liči na ozbiljnog sportistu. Razočaran sam i ponavljam: on je sav novac u životu zaradio zahvaljujući Crvenoj zvezdi - istakao je u razgovoru za Preš Dragiša Binić.
On je dodao da Stojkovićeva majica samo pukom slučajnošću nije izazvala nemile scene, ali da bi golman Partizana morao da bude drakonski kažnjen.
- Ako Savez ili Zajednica superligaša ne kazne Stojkovića, onda ne znam koga će. On je primer lošeg vladanja - jasan je Binić.



Sreca vi se ne pitate,musavci jedni,sad vas sve boli.Pa svi mi gresimo i kad tad izadjemo na pravi put,njemu se put osvetlio kad je dosao u pravu porodicu.Decko je shvatio gde je toplina njegovog doma.A da sad se setih pa vi ste cergari a oni i nemaju dom,vasa kuca je putujuca od kontejnera do kontejnera.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Sad citam na jednom ciganskom sportskom sajtu da zajednica superligasa planira da kazni Stojkovica zbog one majice! :puke

Zajednica superligaša, kako to gordo zvuči...:puke Napuše se sve Žuće, Babarogići i svi ostali tamo Stojkovićeve kurčine - na slamčicu, ali samo ako im pre toga ovaj da pismenu dozvolu!

Stojke bi ladno trebalo da izađe u javnost i da im kaže, svim govnarima:

"Koji vam je kurac slepci jedni? Ja tražim bre oproštaj od navijača ovog divnog kluba za onu jednu ipo ružnu reč koju sam rekao o njemu pre 6 godina! Toliko je ovo veliki klub da mi ta jedna ipo reč izrečena davno ne da mira, da sam morao sebi da olakšam savest tražeći oproštaj! Zar mislite slepci jedni da ću u trenutku svoje velike lične pobede i satisfakcije misliti na neke druge sitne klubove i duše u ovoj zemlji, a ne na ovaj klub i na njegove navijače??? Tražim sad ja izvinjenje od svih vas!!!"

...Dokazali smo da smo najjači. Ili smo možda dokazali koliko su cigani jadni i nemoćni. Čini mi se da je više ovo drugo. Oni nisu pokazali ama baš ništa-nemoć...

Otkad je ono beše počeo "pogani Partizan" da traži doping kontrolu pre derbija?
Otkad ono beše derbije ne sude lopurde poput jeknića, filipovića i sličnih?
E, upravo od tad su oni jadni i nemoćni...

---------------------

Ali najjače je bez dileme kad najveći džiber u srpskom fudbalu i njegovoj istoriji, najveća džiberčina koju majka rađa, jedan "dragiša centriši" nekome govori o sportskom ponašanju...:banghead :puke Kuku....

Kako ih boli onako uteran im do balčaka, joj kako ih boli...

Nego ja i dalje čekam saopštenje sopoćanina...
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top