Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

139. Večiti Derbi

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.103
Reaction score
15.878
Локација
Храм фудбала
Ма можемо ми да причамо шта хоћемо,али цигани су највећи верници па они три године посте и не мисле да престану.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
139derbi-045sc.jpg


Karanje cigana u pravom smislu te reci... :D
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Eto sta je profesionalizam bre i igranje u jakim ligama....sve se shvata veoma ozbiljno.... :D

Posle ove pobede mislim da ce doci jos bolji rezultati tj. ubedjen sam da je ostala iza nas ona losa forma pa se nadam da ce sad biti u usponu....nema razloga da ne bude tako....
 

desolator5

Početnik
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
9
Reaction score
0
Jel ima neko klip da okaci sa SOS kanala ? Kadu daje izjavju : Ja igrao derbi, ja igrao tri derbi. Svaki put oni imali srece :))))))
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
IMALA je Crvena zvezda najljućeg rivala serviranog na tacni, za prekid trogodišnje crne serije od sedam mečeva bez pobede protiv Partizana i beg na velikih plus šest bodova na tabeli. Sad nema ni jedno ni drugo, već crno-belima ponovo gleda u leđa i treći put za devet meseci vraća ih u život svojim slabostima
novosti.rs


:puke

Аха,они нас враћају у живот пичка ли вам материна!!!
ПАТИТЕ ГОВНАРИ!!!:kur
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
"Новости" доста објективно и коректно пишу о Партизану. Међутим, када је о дербију реч, очигледно је да је новинар који је написао извештај исти онај који прати звезду, извесни С. Илијоски. Толико се налупетао при оцењивању играча да на основу тога могу само да закључим да је тотално необјективан или да нема везе са фудбалом.

По њему, Клео је добио оцену 5.5 као и Миловановић у тиму черге :buhaha, Крстајић 6.5 а Саша Илић 6.

Тако да његове импресије о враћању у живот и то по трећи пут немају везе са мозгом.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
ал стварно је срамота да се пишу овакве небулозе бре!
били су говнима ди гуше(и сад су!)прије годину дана,ал почели да штелују мечеве дошли на прво мјесто и зинула им гузица да буду шампиони!а прије тога молили Бога да се не угасе!И сад они нас враћају у живот!спрдња!
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Прочитајте његов извештај са 137. дербија (кад им је Клео завукао у рупи за победу 2-1) и неће вам бити јасно да ли је човек извештавао са утакмице или са партије рулета у оближњој коцкарници :banghead

П.С. Но ко је гледао пренос последњег назови дербија на Првој, првенственој, јединственој и најсрпрскијој телевизији могао је да ужива и у много горим стварима. Соса и онај коментатор су се 84 минута "надали", "нажалост, гледали слабу звезду" и просипали сличне идиотлуке. Што је много, много је.


ЕДИТ: Да не испадне да измишљам у вези са коцкарским извештајем... http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.html:258266-Slatka-osveta---Gabrijela-Klea
 
Последња измена:

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Čitam Novosti redovno, i taj novinar Ilijoski je jedan isfrustrirani ciganski kreten.
Njegove projekcije,iz zaključka "vraćanja Parizana iz mrtvih",jasno pokazuje svakom normalnom da je navijački napisao,jer nema veze sa činjenicama

Istina je da je sportski deo Novosti prilično ok,ali ne treba zaboraviti i onog kretena Preradovića,koji je imao bljuvotine o Duletu.

Meni je poseban utisak današnjih novosti Petkovićev komentar "iz stručnog ugla", da nije gledao lošiji derbi.I sada da nije bilo Skoblara sinoć na sosu, možda bi se i zamislio.
Samo se pitam sa kakvim je naočarima Skoblar došao iz Francuske,kada vidi drugačije od Petka? Ili je Petkova navijačka pripadnost u pitanju,ili se nudi ciganima.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ilijoski je jedno najobičnije cigansko govedo. Dugo je izveštavao sa utakmica plave drolje sa Karaburme, nemam pojma da li to i danas radi, ali znam da je govedo htelo da svrši od sreće kad smo 3 kola pre kraja sezone 2007/08 (one sezone kad smo se klali sa ciganima do zadnjeg kola i Kruševca) primili gol na početku utakmice, kad je plava drolja povela sa 1:0...mi bi tim porazom 99% izgubili bitku za titulu...skakalo je govedo gore nego neki najokoreliji cigan na tribinama, a pritom je govedo bilo na Karaburmi na poslu...Onda su brzopotezno Joveta (ili beše Bambi?), Mo i Dijara metnuli 3 komada, a govedo je tonulo sve dublje u stolici, htelo je da umre...

A senilni Petko (tj. Šestko)...dajte ljudi, pa ko njega još uzima za ozbiljno...

Joška Skoblar je juče pojasnio kako se i sa velikim brojem godina na grbači može rasuđivati zdravo i pametno...
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
НИСМО Ј*БАЛИ ШАХТЈОР,АРСЕНАЛ И БРАГУ, АЛИ ЗАТО ЈЕСМО КОМШИНИЦУ ДРАГУ! :ziveli
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.278
Reaction score
34.155
Локација
vaginamandibularia
"Новости" доста објективно и коректно пишу о Партизану. Међутим, када је о дербију реч, очигледно је да је новинар који је написао извештај исти онај који прати звезду, извесни С. Илијоски. Толико се налупетао при оцењивању играча да на основу тога могу само да закључим да је тотално необјективан или да нема везе са фудбалом.

По њему, Клео је добио оцену 5.5 као и Миловановић у тиму черге :buhaha, Крстајић 6.5 а Саша Илић 6.

Тако да његове импресије о враћању у живот и то по трећи пут немају везе са мозгом.

Jel to onaj isti milovanović što iz voleja pogađa istok :D

Cigani su imali svojevremeno jednu atipično inteligentnu poruku za njih. Kupuju se na trafici, a nisu novine - kurir, alo, itd.. Samo su listovi bili drugi
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Jel ima neko klip da okaci sa SOS kanala ? Kadu daje izjavju : Ja igrao derbi, ja igrao tri derbi. Svaki put oni imali srece :))))))
xaxax ne zezaj ? :D e ovo bih stvarno voleo da cujem....ajd kacite to :D

Ajde se ti malo smiri i ne izbacuj postove bez ikakvog smisla! Poslednja opomena!

WebCrew edit
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Sad citam na jednom ciganskom sportskom sajtu da zajednica superligasa planira da kazni Stojkovica zbog one majice! :puke
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top