Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Proći će nama sezona vadeći Zagorca iz kanala..
Ovo divljanje bi kod Duleta bilo kažnjeno svlačionicom.. Tomas popije klupu cijelo drugo dok se Zagorac i Birča ispucavaju.. Za Birču i ok, nijesmo svakako očekivali previše od njega..
Daj Tomasu da ispali 10 lopti za poluvrijeme da i njega onda izvadimo iz kanala..
I ne znam za vas ali mene zabolje što je Rade kulturan, načitan, pametan i sl. a zabolje me i što je Partizanovac.. Pa u Srbiji si ili Partizanovac ili cigan, nema treće..
Ja bih svakao povećao minutažu Trifi a smanjio Radetu, pa neka je zasluži. A teorijom velik brojeva odigrat će neku 15+ utakmicu i onda kreće svršavanje. Dobro je neko napisao, nama treba kontinuitet a ne 1 od 5 dobrih utakmica.
I priča o njegovoj odbrani je samo opravdanje divljanja.. Igra dobru odbranu ali ništa bolju od ostatka ekipe, pogotovo ne od Voldena, Jaramaza, Mozlija..
I da ne zaboravim, gotivim Zagorca kao i sve ostale iz ekipe i u dvorani ima maximalnu podršku, ali da se ne pravimo ludi barem na forumu.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
А јел размишљао ко о томе да Тринкијери жели од Загорца да узима што више шутева?
Нешто нисам примјетио да је Тринки био бијесан што овај шутира из свих позиција, а то потврђује и минутажа коју је Раде имао синоћ. А сви знамо да дебелом италијану мало треба да замјени играча због неке "ситне" грешке као и дебели претходник му :D

едит: коментатор на СК синоћ рече да и Томас има неку повреду, сад да ли је до тога или га Тринкијери преваспитава питање је.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
...Tomas popije klupu cijelo drugo dok se Zagorac i Birča ispucavaju.. Za Birču i ok...

Zasto se stalno po forumu provlaci ovo "za Bircu ok"?

Cime je on to zasluzio da igra juce 17 minuta i za to vrijeme da samo 3 poena i promasi 4 trojke?
Protiv Zadra 1/7 trojke, publika mu se sprda da sutira i dalje..
Protiv Darusafake tamo 0/3 za trojke, samo jedan poen.
Protiv Cedevite los, protiv Mornara se ispucavao isto koliko me sjecanje sluzi, Bolonji valjda nista nije ni dao...itd

Znaci ja ne znam sta ce nam u ekipi igrac koji nam samo steti u svakom segmentu igre?

Sta on to ima skriveno pa mi da ne vidimo ja ne znam? Sta je to Djordjevic vidjeo u njemu a sta tek Trinki?

Bolje dati sansu nekom nasem klincu iz omladinaca, vala losije od ovoga nebih ja odigrao sad da me puste na parket opet.

Zasto juce Mekadu samo 5 minuta? Zasto nije igrao vise?
Kaze Trinki na KZS sinoc Tomas mu se nije uklapao u koncepciju meca juce pa je zato onoliko malo igrao. Nebih rekao da je to razlog. Ali dobro..dok pobjedjujemo necemo sumnjati u Trinkija.

Sad cemo da vidimo kako se snalazimo protiv PG govana i protiv crvenih.
Za Bolonju se ne brinem koliko za ova dva meca.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.719
Ps. Ja ne znam cemu podrska Zagorcu? On je iz utakmice u utakmicu sve losiji i losiji. Da slazem se da je super momak, veliki grobar, igra srcem, vidi se i da je nacitan (daje lijepe kulturne intervjue), kulturan, itd... Ali decko je u kanalu samo takvom.

Jebem li ga, pročitaj još jednom šta si sam napisao, pa ako ti odgovor nije jasan, onda ništa. A na stranu što je u Istanbulu bio u tri najbolja igrača.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Невјероватно какве се ствари овдје пишу.
Ја мислим да Мозлија треба отјерати већ данас из Партизана.
Који ће нам ђаво центар који до сада има просјек поЈена у Аба лиЗи 5.2, у еврокупу је вјероватно и гори.
Па толико би моја покојна баба дала за 17 минута на терену. Још игра најближе кошу, само узмеш лопту и ставиш је да прође кроз обруч. А он то толико ријетко ради да вјероватно и сам заборави шта је његов задатак на терену.

ОМАЖ СТРУЧЊАЦИМА!!!
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.921
Ruku na srce Birca stvarno nije normalan, pandrlja kao da je Korver. Gde god da je, odapne je cim je primi. Jeste da mu je to ocigledno receno, a i namena mu je da siri. Ali shvatio je krajnje bukvalno :D.

Dobre strane brzina i tranzicija. Glupih faulova manje.

Nije Birca glavni problem ni izbliza.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Što se mene tiče, nek Birča šutira na kraju utakmice, ljudi nek se sprdaju (#itojedeoutakmice), ti nalazi mane, a Partizan neka nastavi da pobeđuje

Moze slazem se, nek nastavimo da pobjedjujemo i ja prezadovoljan :ziveli


@Jokic koja je poenta ovog tvog zadnjeg upisa?
Ovakve spin komentare politicara najvise mrzim. Ako nisi znao ovo je forum, mjesto dje razmijenjujemo misljenja. I normalno je da nemamo svi isto misljenje, da imamo onda forumi nebi ni postojali. Postojao bi samo izvestaj sa utakmice i kraj diskusije.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Рецимо да је поента мог уписа да се ни један играч не може гледати само кроз број датих кошева, и да се ту нема шта дискутовати.
У супротном би довели Пулена и уживали у његовом умијећу постизања кошева.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Ja ne opravdavam Birču ali je on u ovoj ekipi 12ti igrač, dok je Rade projektovan da bude 1 a igra kao 11ti.. Rade nije Kavaji Lenard defanzivno pa da mu i dozvoliš ispucavanje..
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
231
Reaction score
181
Imamo igrača za koga nisam siguran da li je lošiji u odbrani ili napadu...
Juče mu je +/- bio -11... a nije bio u igri zadnja četiri minuta kada je bilo gotovo i kada je razlika smanjena...a mi smo utakmicu dobili sa +12
To je po meni veći problem od Birče i Zagora ja razumem da ne ide u napadu ali želja u odbrani mora da postoji a ne samo reda radi podizanje ruke i ozbiljni problemi kod hvatanja lopte i kada je uhvatiš ogromna je šansa da ti je izbiju...
Iskreno me je strah utakmica kada će smeti igrati samo 4 stranca...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.774
Reaction score
55.486
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Birčin jedini kvalitet je praktično taj šut.
Meni je ovo mnogo bolje nego početak sezone kada uđe u igru i ne radi ništa ni ne šutira.
Koja je svrha njegovih minuta ako ne šutne?
Pri tome visok je ne, treba mu puno jedan pnp i on ima poziciju.
I jasno se vidi da mu Trinkijeri govori “šutni kad možeš” , malo je problem što mu je toliko to utuvio u glavu da nekad šutira stvarno iz loše pozicije, uhvati loptu maltene na zemlji i diže se na šut. Vidi se jasna namera Trinkijerija. On da igra i da ne šutira to je bacanje vremena. Isto kao i Pejdž prošle godine.
Ove godine isti problem ima i Volden, samo druga varijacija na temu, boji se da potroši loptu da ne upada u oči.
Juče njegov igrač pada u piku i on umesto da se bez razmišljanja zaleti na obruč ( može Gorda tu časove da mu drži :D ) , on staje s driblingom i daje Novici na pop. To je drugoligaška košarka. I on to mora da izbije iz glave i mora da troši lopte. Lepo je to što on timski izgleda odlično i što je očigledno poslušan, ali nije doveden samo zbog toga.
U svetlu toga Gordić i Zagorac siluju više nego što bi trebalo kad stane igra, neko mora...
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
Ja ne kapiram sta se to sa nama desava?! Celu utakmicu nekoliko likova psuju, pljuju, deru se na Zagorca... pomislio bi covek kada ih vidi da su neki pristojni ljudi... ali to je tako blizu a tako daleko. Decko se bori, izgara, igra odbranu, skace... jbg u kanalu je ali ne zasluzuje nista osim podrske... i vratice mu se, siguran sam a sto je najgore oni pljuvaci ce odmah poceti da se kunu u njega, odvratno mi je to... lepa atmosfera sinoc i drago mi je da hala kulira najvernije...
sledi paklena nedelja, bice jebeno...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Procitah sve upise i cast izuzetcima... al pomislih da smo ispali sinoc, 7 u ABA ligi, da nam je trener neznalica, a da je najveci problem sportskog drustva Rade Zagorac...

da se jebeno malo svi... dajte peru bozica na klupu pa da uzivamo....

a moze neko i od vas...

cast izuzetcima
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Objasnili su ljudi iznad, a i ja dva posta ispod ovog koji si citirao, doduše ne u detalje pošto sam mislio da si samo prevideo da će se napraviti trougao tri ekipe sa istim međusobnim skorom 2-2. Nisam shvatio da si tumačio pravilo na potpuno drugačiji način. :)

Najbitnije je da mi prođemo kao prvi, način i nije toliko važan, mada smo odavno apsolvirali da bi bilo lepo kada bi bilo manje stresno. Ali jbg, Partizan je to, tako nam je predodređeno. :D
Ok hvala i tebi i ostalim ljudima, sad videh poruku :) Bio sam u tripu da se racuna onako kako sam ja napisao. Nekako mi je to delovalo logicnije jer mi je bilo nebulozno da neko ko se trudio da ima bolju medjusobnu kos razliku od ostalih moze na kraju da ispadne grbav ako drugog krene sut i odvali treceg iz kruga nekim nenormalnim rezultatom.

Sto ti kazes najbitnije je da prodjemo kao prvi a ostali neka se poredjaju kako im je volja ne marimo za to. :D
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
i da se na temu Zagora upisem jos jednom.U prvoj cetvrtini Zagor je 50% siteva uputio u momentu kad nismo imali resenje ili pri isteku napada.Onaj bunar kad je popio 3 blokade se desio posle ali kao posledica tih promasaja.Tacno se vidi odsustvo Redinga i problem kreiranja akcije.Mozda gresim ali ja sam to tako video.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Procitah sve upise i cast izuzetcima... al pomislih da smo ispali sinoc, 7 u ABA ligi, da nam je trener neznalica, a da je najveci problem sportskog drustva Rade Zagorac...

da se jebeno malo svi... dajte peru bozica na klupu pa da uzivamo....

a moze neko i od vas...

cast izuzetcima
E sad si nam objasnio..
Nije najveći problem sportskog društva ali jeste problem košarkaškog kluba.. Rade ima mnogo više kredita i kod navijača i kod Trinkijerija od ostatka ekipe (izuzev Novice), a ja ne vidim po čemu je on to zaslužio. To što je načitan, pametan i kulturan me ne interesuje a i ni to što je Partizanovac jer nas ima bar 2-3 miliona..
Evo ti ironično prizivaš Peru i što je odgovor na to.. Evo recimo ja bih Duleta, Pekovića na 5, Novicu na 4 a Veselog na 3..
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Sa Radetom se ovde ponavlja situacija od prethodne sezone sa Vanjom Marinkovicem. Sto bi rekao Djole Balasevic "jedni ga hvale drugi zale treci kazu e moj brale".

Licno sam stava dok pobedjujemo nebitno mi je ko ce dati vise a ko manje poena. Ko ce izgubiti vise a ko manje lopti i ko ce imati od koga bolji procenat suta. Neka Rade ili bilo ko drugi ima 0/20 sut na utakmici sa 35 minuta na parketu ako pobedimo bicu zadovoljan jer je nas Partizan pobedio. Zivce ce mi pokidati tokom utakmice to stoji ali sve se to zaboravlja kada se oglasi sirena i pocne slaviti pobeda.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Nije najveći problem sportskog društva ali jeste problem košarkaškog kluba.. Rade ima mnogo više kredita i kod navijača i kod Trinkijerija od ostatka ekipe (izuzev Novice), a ja ne vidim po čemu je on to zalužio.

Ne treba ja i ti ni da vidimo. Konacno imamo trenera koji zna posao i vidi i on sigurno da Rade ima problem, pustimo ga da to rijesava onako kako misli da treba.

OK je konstatovati da covojek igra lose, iznijeti ktitiku i slicno, ali ovo vise nema smisla. 10 dana se prica i pise o Zagorcu...
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Ne treba ja i ti ni da vidimo. Konacno imamo trenera koji zna posao i vidi i on sigurno da Rade ima problem, pustimo ga da to rijesava onako kako misli da treba.

OK je konstatovati da covojek igra lose, iznijeti ktitiku i slicno, ali ovo vise nema smisla. 10 dana se prica i pise o Zagorcu...
Ma Rade u dvorani ima moju maximalnu podršku i imat će je dok god nosi dres Partizana.. U dvorani aplauz i podrška ali mislim da nije problem da se prokomemtariše na internetu/forumu.. I niko njega ne pljuje/vrijedja ili sl. ako se kaže da igra loše i sl..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top