Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.269
Reaction score
18.299
Локација
Kej Republika
Za promenu od prethodnih sezona dobili smo evropsko gostovanje, a da nista specijalno odigrali nismo.
Sta bi bilo da smo za 20%-30% bolje odigrali? Pa bilo bi 20 razlike.
Ekipa ima jos mnogo, mnogo lufta. Oktobar je tek. Samo nek idu uzlaznom putanjom.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Venecija tukla Tofaš, koji je delovao kao kratko ćebe zimi. Sledeće kolo da materijalizujemo pobede na strani.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Svaka čast momcima... Gordić igrač utakmice... Sad da otkinu Lokomotivu u Pioniru koji će da gori, sigurno!
Moja malenkost ih čeka u Areni.. Možda se usudim da dođem i u Pionir ali ne verujem... Živeo Partizan!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ono što mi se sviđa je očigledno odlična hemija u timu. Ubrzo nakon pobede Novica postavlja fotografiju na Instagramu nakon postignute trojke Lilarda protiv Oklahome za pobedu u seriji u plejofu NBA. Famozna fotografija na kojoj Lilard gleda mrtav hladan u zagrljaju igrača u kameru, samo što je fotošopirana Gordićeva faca umesto Lilardove. Slatko sam se nasmejao.

Screenshot_20191015-224413_Instagram.jpg

Jel ovaj dokumenat? :D
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.436
Kakva kurac Primorska mi smo ekipa evropska :ziveli

Mislim da bi više odgovaralo: mi smo banda evropska. :D

Bravo za pobedu. Dobili smo na terenu gde nismo nikada ranije. Idemo dalje. Nema mnogo vremena za slavlje kao što nije bilo ni za tugovanje. Sledeća utakmica je iza ćoška.

Edit:
Ne znam da li je iko primetio, ali na samom početku utakmice, prvi sekund, pali se grafika, rezultat 101-116. :D Dobili smo utakmicu, a nije ni počela.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Mislim da bi više odgovaralo: mi smo banda evropska. :D

Bravo za pobedu. Dobili smo na terenu gde nismo nikada ranije. Idemo dalje. Nema mnogo vremena za slavlje kao što nije bilo ni za tugovanje. Sledeća utakmica je iza ćoška.

Edit:
Ne znam da li je iko primetio, ali na samom početku utakmice, prvi sekund, pali se grafika, rezultat 101-116. :D Dobili smo utakmicu, a nije ni počela.
Pa to su fini ljudi, razumeju se u kosarku. Znali su unapred...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.355
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nabrojao si njegove greske, kao i nacin na koji igra gde carini loptu i vrti neke pikove do beskraja. Njegova mehanika suta je krajno losa, ali njegova lopta veceras je usla. Da nije on veceras povukao, mi bi izgubili.

Nije bilo kritike Woldena, Jaramaza, Zagora i ostalih vec, Gordica..
Ti ne shvataš šta ja kritikujem. Ne kritikujem preuzimanje odgovornosti, najstariji je pa je i logično. A ne mogu da gledam u pasulj kako bi drugi reagovali da su imali toliko loptu u rukama. Svi koje si naveo su grešili, ali nisu ni imali šanse da se isprave. Njega sam pohvalio za ono na početku utakmice kada nas je povezao i to je bilo dobro, ovo na kraju... ne bih se ponavljao.
Mislim i Pejdž je imao 70,80 posto šut za 3, ne možemo da znamo kako bi on reagovao na više lopti.
Niti on ima kvalitet više da bude ball hoger i da svaki se napad vrti oko njega, niti smo mi evročelendž tim da to možemo da dozvolimo...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ja razumem Stojanceta sta zeli da kaze u vezi Gordica i negde stvarno pretera u carinjenju lopte. Ali covek je u 3 kola evrokupa nas drugi strelac sa 32 poena i nas najbolji asistent sa 14 asistencija. Volden i Jaramaz dele drugo mesto sa 9 asistencija.

Jebiga citam ljudi pisu i ovde i po internetu kako je divljao a ko je trebao da preuzme odgovornost? Samo danas je imao vise od pola asistencija nego nas citav tim. Bilo kako bilo vazna je pobeda, imamo 3:0 i jos nemamo igru zadovoljavajucu ali polako ima vremena za napredak. Napredak u igri ce doci kad budemo vise vremena provodili u Beogradu. A danas smo pobedu ostvarili bez najboljeg igraca, Jaramaza, prvog centra i Novice.. I na sve to cekamo pojacanje koji treba da ima kljuceve tima.

Brine me samo sto smo plus 9 prokockali i sto nismo iskoristili tehnicku i loptu sa strane pa potom jos jedan napad.

Zeleo bih da pohvalim po meni znacajne faktore danas a to su Mozli, Gorda, Pejdz i Trinkijeri. Gorda je u prvoj cetvrtini pokrenuo Mozlija gde ga je nahranio loptama samo njemu ako se ne varam je u tom periodu podelio 3 asistencije. Pejdza za odlican sut za tri a Trinkijerija sto je dobijenom tehnickom izazvao reakciju nase ekipe.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Covjek kome se ja divim i kome ja skidam kapu je Bircevic. To je covjek koji je ovu igricu presao na nekom vecem nivou.

Ti si jedan brat. Kako si ti uspio da zajebes Djordjevica i Danilovica za reprezentaciju sada, pa kako si uspio Trinkija da zajebes (i dalje ga zajebavas, danas dobijas 16 minuta da igras). Ja se tebi decko divim, ti si ovu igricu zvanu kosarka i zvanu zivot razvalio.

Ti dobijas pare a sve radis pogresno i to tako radis godinama. Ja razumijem da to radis u kk crnokosi, ali ti jebes majku na svetskom prvenstvu bre i sada u najvecem klubu na Balkanu.

Ja se tebi divim. Ziv ti meni bio jos sto godina. I samo nastavi sa tim, jer ima milion ovaca. I dok su te ovce zive pa Vucic i ekipica imaju da vladaju do kraja svijeta.

Tvoju igru nema potrebe analizirati, jer nebi covjek jednu stvar imao da ti zamjeri. Samo nastavi ovako i ne brini nista.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Birčevićeva reakcija nakon postignute trojke mu daje debeo kredit. Inače, Jankovićevo spuštanje na četvorku može biti vrlo zanimljivo
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Svako od naših ima neki individualni kvalitet.
Pitanje je samo da li će mui trener dozvoliti da pravi matrakuke u napadu kako bi došao do izražaja.
Jbg Birčević ima takvu ulogu,trčkara i smesti se na liniju 6.75 ako dođe lopta ima dozvolu da opali ...i to je to.
Imam doživljaj da dosta naših igračaje u grču zbog neke uloge koje trebaju ispoštovati na terenu.
Ali zato odbranu trebaju da cepaju tu se bar ne moras da se ustručavaš...Dok se ovaj dzumbus sa napadom ne iskristališe moramo svakog protivnika spustiti ispod 70 poena.
Zato je Mozli po meni odigrao vrhunsku partiju
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Prvi put posle dugo vremena da me je neka ekipa Partizana podsetila na Duletove ekipe rezultat ispod 70 koseva i ludacka odbrana u kojoj svi ginu i igraju srcem.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.690
Reaction score
23.028
Локација
Академија
Важно је да се побеђује у овом делу сезоне, када екипа још није уиграна. Нарочито су важне ове победе у којима генерално нисмо блистали али смо ипак успели да останемо непоражени у ЕК након два гостовања. Не памтим када смо имали серију од три везане победе у Европи на самом старту. Свиђа ми се то што доста пажње посвећујемо одбрани, као некада под Дулетом. Волео бих само када би Парахоски био искоришћен онако како би га Дуле својевремено користио. Он јуче је јуче играо само 4 минута. Још увек не видим неке посебне акције за њега, као да се није добро снашао и да му Тринки још није дао неку већу улогу у нападачким опцијама које користимо.

Јуче смо играли без Новице и Томаса, а Јарамаз се није ни уписао иако је на досадашњим утакмицама увек био солидан. Чак је и његова минутажа била знатно мања него иначе. Добити Ритас у гостима са фактички осам играча, није мала ствар. Исконтролисали смо скок и то без Томаса као најбољег скакача. Како сезона одмиче бићемо све бољи, само да нас мимоиђу повреде.

Било би лепо да победимо Локомотиву кући у следећем колу, па да онда одемо у Лимож опуштено и покушамо да са 5/0 завршимо прву фазу играња по групама. Можда звучи нереално али је много реалније сада него што је било пре почетка ЕК.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top