Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.547
Reaction score
2.593
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Rutinski odradjeno, mada jel neko sumnjao u pobedu pitam se. Licno ja nisam jer ovi momci imaju karakter pobednika. Ekipa je skockana sjajno izuzev po meni 2 igraca jedan je Pejners (ne vezano za to sto je bio skoro solidan veceras) a drugi Bircevic i mislim da je bolje bilo da nije ni doveden a da se kalio u jakim utakmicama Marko Pecarski ali dobro valjda ce neka i nas srebrni Birca da nas iznenadi nekom dobrom partijom. Idemo po 6-0 u utorak.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.559
Локација
Novi Beograd
Bravo, momci, ulepšali ste nam dan, bravo! Ne želim da zvučim arogantno i pretenciozno, ali učinili ste da ekipa Limoža izgleda potpuno amaterski, da njihov trening kad im baciš lopte podseća na scenu kad kokoškama baciš malo kukuruza, pa se i oni bace na isti. Sad da "proširimo" vidike i da po istoj matrici počnemo da gazimo u Abi..
 

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301
Peta pobjeda na strani u ovoj sezoni EC+ABA i to kakva, svi koji su igrali su dali doprinos. Mozliju je falio 1 skok za dabl-dabl, ali jos i 3 blokade koje su mu upisali i jos poneku ukrali u statistici. Odlicna timska igra i odbrana u poslednje tri cetvrtine, jos smo im dali i cetvrtinu fore :)
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Pejdžić ko grom! Držao nas u prvom delu, igrao drugi deo isto ko zmaj!

Ne mogu da verujem koliko mi igramo "neprimetnu" košarku. Sve izgleda TEŠKO... Kretnja, šut, kao da vuku nekakav teret. U životu nisam gledao toliko nezgrapnu košarku a da se tekma završi sa 21+

Obično sve teče "kao mleko" kada dobijaš tolikom razlikom, nekada i na nivou atrakcije ume biti. Ali ne, ovo naše izgleda kao da KOPAJU kašičicom za kafu a opet POBEDAAAA!

Totalno netipično za igru pod obručima al je super dok se dobija. Partizanova košarka izgleda ko nemački fudbal, sa dosta trčanja, duel igre, tuče itd... Nema puno sjaja i "lako ćemo" al se igra "na rezultat". Čudna neka košarka u PM al mi srce PUNOOOO!!!
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.346
Reaction score
11.160
Локација
underground
Zavrsi se i ovaj kosmar od rasporeda,za koji ne verujem da je neka ekipa mimo NBA imala ikad.Skor od 7-2 bih odmah potpisao na nevidjeno.Mozda bi malo bolje bilo da su ta dva rasporedjena u oba takmicenja po jedan,ali da ne zakeram.Energija je ono,sto nas nosi,videlo se da taj umor je vise u glavi,jer posle poraza nas razdrma,i mi onda poderemo energijom,na kraju ovog mucnog rasporeda i to posle najduzeg putovanja.Idemo dalje,nadam se da necemo ovo platiti nekom povredom Voldena,i da ce biti ok.Sledi utakmica sa FMP2,koju bi ja kategorisao,kao prvu ove sezone koja mora,ali mora da se dobije,i nadam se da cemo tako i uci u tu utakmicu,a ne sa mislju,lako cemo sad,kad je ovo proslo.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Lepo vece i lepa pobeda, ali topla preporuka za gledanje Sport kluba sa hrvatskim komentatorom. Majstor prvo sjajno prenosi, razume kosarku a zvuci kao da je Grobar. Odusevljava ga Mouzli posebno... Pravo uzivanje posle onih sto hoce da piju zivu sodu kad Partizan da kos...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
Hvala momci za pobedu, još uvek mi malo muka u želucu od fudbala, ali...takav je život...
Napadaj, napadaj, Partizane napadaj! :D
Uzmi Trinki evro-titulu.
Melem na ranu kad već izgubiše fudbaleri, košarkašice, rukometaši...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Кошмар од утакмица се завршава после Будућности. Момцима свака част на побједи и да тако наставе и против фмп2 а на нама је 8000 навијача буде у лажном Пиониру.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.428
Reaction score
38.100
Primili 25 poena za 10 minuta i rekli: Dosta zajebancije! Na kraju smo bili fini, pustili smo ih da daju 35 za preostalih 30. :D
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Potez kola je bez dileme, Bircevic prodor i kucanje
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Ja sam odmah rekao da smo u ljubljanu izgubili zbog umora i ludog rasporeda. Daj nam dva dana extra odmora i odmah stoka naibija!
Bravo Trinki! Bravo momci! Bravo i tebi Sekač!
Bas mi je trebao ovaj melem...
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.720
Reaction score
23.271
Локација
Академија
Нама не треба играч "са 15 поена у рукама" него неки који не пегла одбрану. :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top