Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Takooooo je!! Na kraju ispade tijesno ali ipak po meni rutinska pobjeda. Vodili smo cijelu utakmicu i napravili veliki brejk. Bez potrebe se ušlo u egal na kraju ali to sad nije ni bitno..
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Glavno da smo dobili. Nije da sam nesto pretjerano mogao vidjeti zbog linka pa nek komentarisu oni koji su uspjeli gledati :D.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Jaramaz i Tomas pun pogodak! Malo jurimo u napadu i nije još sve leglo, ali fanatizam u odbrani je predivno videti!

BRAVO TRINKI, BRAVO MOMCI!

Analiza nekom drugom prilikom. Bitna pobeda!

Ozdravi Zagore!
 

napadaj

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2018
Порука
517
Reaction score
2.415
Локација
Srbija
Ovaj Tomas kupi sve lopte, stiže da blokira... Moraju ostali da ga prate.

Bravo, Partizane!
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
793
Локација
Vojvodina
Prva takmičarska...a živci kao strune zategnuti.
Leb te jebo...celu utakmicu vodimo i mučimo se da je mirno privedemo kraju,a na kraju horor sa slobodnim bacanjima.
Idemo dalje ,nek se spremi sledeća mušterija
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Brine me jako Volden, decko je doveden kao neko ko ima poene u rukama a njega nema. Takodje je postalo jasno da Birca i Parahuski ne smeju da igraju zajedno, em ne igraju odbranu em ni jedan ne gradi kos kako treba. Svaki put su se vracali kad bi njih dvojica bila na parketu ili Jankovic umesto belorusa
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.236
Bravo momci morali smo ranije ovo resiti, ali nasu seriju nema kraja gaziiiii dalje.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Bitna pobjeda u borbi za 1/2 mjesto u grupi.. Kad pobjedis u Evropi u gostima sa 41% šuta iz igre i 56% sa bacanja sve se zaboravlja.. Ovo ce biti sve bolje i bolje.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Neizvesno samo na kraju. Partizan ce uglavnom da rutinira ove utakmice koje smo prethodnih sezona lagano gubili. Za mene ocekivana pobeda,steta sto necemo jos 20ak dana biti u prilici da ih gledamo uzivo u Areni.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Bravo momci! Pise se pobeda i to je najbitnije bez obzira sto igra nije bila na nekom visokom nivou. Prva utakmica pa je to i normalno bice ovo super kad odmaknu malo utakmice. Moram da priznam da mi Parahovski nekako izgubljeno deluje na terenu, kao da mu nije jasna situacija sta treba da radi ali kao sto rekoh pocetak je navicice se. Idemo dalje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top