Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Utakmica koja ce pokazati dosta. Koliko smo ozbiljni da pariramo jednoj jakoj ekipi u vaznom mecu. Moramo obratiti paznju na ulazak u mec, da ne dozvolimo da vec po tradiciji udjemo ocajno u mec i jurimo... imali smo srece pa smo igrali sa slabijim rivalima i kad smo jurili - stizali smo. Ali ovaj put mora to jako od samog starta, u odbrani da kidamo i ne dozvolimo im lake poene a u napadu sto pametnije i racionalnije da odigramo i bez gluposti (ispucavanja za tri i gubljenje lopti)... Treba nam i dobra koncetracija kad se izvode slobodna bacanja jer u teskim mecevima to moze da bude prevaga ako zavrsnica bude neizvesna... Takodje, da imamo sto vise razigranih igraca... Jasno je da ono govno cigansko treba da se zaustavi, makar koliko-toliko ali da se ne desi ne daj Boze da nas govno dobije sam. Nabrojao ja sad sve i svasta ali ako budemo ispostovali bar veci deo ovoga i naravno uz veliku podrsku sa tribina - mozemo dobiti ovu utakmicu makar i kosem razlike ali da dobijemo samo.

Ajmo crno-beli !!!
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Daj nam krv,daj nam znoj,
nek nas san sad bude tvoj,
samo hrabro vodi nas do pobede
:napred-partizan:
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Bio je to decembar 1996.. Partizan-Kinder.. dobili smo mislim 5-6 razlike..

na pocetku tekme papirici.. cuveni stari papirici!!! i ja i drugar imamo 14-15 godina i znamo da ce biti pa kod kuce iscepkamo jos gomilu novina (da pojacmo mi te papirice), i izlozimo jos 10tak ljudi iz kraja. Svi u Pionir sa velikim kesama punim sabijenih papirica, panduri i stariji nam se smeju na ulazu.. prilazi Cvija i kaze “cepkali su kuci papirice zbog Grobara zbog Partizana, mozete samo da im aplaudirate” i dobismo mi i taj aplauz..

kakve emocije me pucaju na to crno-belo detinjstvo..

Napred Partizan!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pre nekoliko dana sanjao sam večerašnju utakmicu i prve dve četvrtine u kojima smo gubili 11 razlike.. Prava noćna mora.

Nadam se da našima neće biti okov oko ruku puna arena, jer ovo je faktički prva utakmica ove sezone sa ovakvom euforijom svih nas navijača, a verujem i da su sami igrači uzbuđeni zbog današnje utakmice. Blagi favorit i pored našeg domaćeg terena mislim da je Virtus.
Za večerašnju utakmicu je ključna stvar da se zaustave i odseku iz igre Teodosić i Marković, a najviše ovaj prvi pomenuti. U našoj ekipi od svih očekujem da budu na potrebnom nivou. Očekujem od Raše, Markusa i Gordića da u poenterskom smislu doprinosu pobedi..

Kreni i sve pred sobom melji! :pfc:
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.157
Reaction score
3.673
Srecno nam prijatelji grobari veceras.

Prethodnih par utakmica u Evrokupu nije bilo rezultatski znacajno pa je zato tesko vidjeti u kakvoj smo tacno formi trenutno. Takodje, problem je sto smo prilicno rotirali poslednjih sedmica i sada nisam nacisto koji 12 docekuje Virtus. Licno me je malo zabolilo ono nema veze sto gubimo, bitan je da smo prosli i da isprobamo neke kombinacije. Kod Duleta nije bilo tako.

Uglavnom, ovo je najbitnija utakmica nakon onog gazenja cigana(ta pobjeda je dala smjer prvom djelu sezone). Protivnik, nikada jaca i veoma motivisan.
Ocekujem da Teodosica i Vimsa cuvamo ostro jer oni najvise doprinose poenterski. Jbg, cupo-cigo zna i da doda, a trenutno nemamo specijalistu kao Gagi ili Bozic. Nadam se da ce fulati.

Razliku od mnogih ovde, ja sam za tzv. umjereno jebanje keve. Malo jace zvizdanje nego ostalim igracima. A ako mu se vec pjeva, onda dok je na klupi da ne moze izdivljati i nek proguta. Ipak on ima svu slobodu tamo i moze sutirati koliko hoce.

Pored svega, optimista sam :)
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.687
Reaction score
23.005
Локација
Академија
Када је кренуо ово да уради мислио сам да ће то бити светогрђе, да ће промашити и погодити тек из другог-трећег пута и да онда то неће бити то. Међутим, када је погодио у том тренутку сам био сигуран да је Партизан нешто посебно и да је бити навијач Партизана привилегија и част. Хвала ти, Сале, за све. Али ово вечерас не желим да буде твоје вече. Нека ово буде вече када ће мој и твој, наш Партизан поново закорачити оним путем на којем си му ти утабао стазе те истанбулске ноћи.
Све што желим у овом тренутку, Партизане играј и победи!

 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
@El Grande
Raduje se i Sale....Verujem
OVE GODINE U TEL AVIVU
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Ја сам изашао и отишао кући. Не желим да будем део овога. Да се разумемо, желим победу...чујем да нам добро иде
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top