Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Treba nam sledeca, a ova... teraj dalje, iz poraza se mora uciti, a pametni ce mnogo i da nauce.
Sledeci mec sa njima je mec sezone za nas
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Dobili smo batine, klasicna seljacka tuca i zbog toga jebem mater sudijama! Docice ovi u beograd...
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Fantasticna odbrana Darusafake i treba im cestitati. Posteno, muski, nema sta. Ni mi nismo mnogo zaostajali u tom segmentu ali na kraju eto, odlucile su nijanse. Mogli smo pa i morali da ubacimo neke otvorene suteve koji su bili retkost ali eto...

Steta.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
793
Локација
Vojvodina
U potpunosti se slažem sa Stojančetom.
Reding treba da nam bude druga opcija posle Pejdža.I da,nenormalno nam je falio danas,da uđe u reket i poentira iz istog.Tu je mnogo,mnogo jači nego u šutu spolja.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.293
Reaction score
10.782
Локација
underground
Neprijatan,ali donekle i ocekivan poraz posle serije pobeda..Oni su sjajna defanzivna ekipa,plus odmorni,bez utakmice za vikend,i taj delic energije viska je na kraju presudio.Svojom agresivnoscu poremetili su nam organizaciju napada,ukrali mnogo lopti itd.Dobra stvar je sto je mala razlika,a losa sto sad moramo dobiti u Bolonji,ili nadati se kiksu virtusa,da bi bili prvi u grupi.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Očekivano, nažalost. U gostima protiv Turaka skoro nikad nismo imali dobre rezultate.
Žao mi je što Novica nije imao ozbiljnu ulogu. Ponovo loš ulazak u drugo poluvreme.
Raduje igra Mekadua i borbenost ekipe.

Zagore, glavu gore! Poraz je morao doći kad-tad.
Čestitke njima, dobra su ekipa, nema šta. Tvrda utakmica sa ritmom ispod 65 poena nam prosto ne odgovara. Daleko od toga da su bauk. 10-15 razlike za nas kući.

Nastavljamo dalje.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Platili smo danak jalo lose odigranoj trecoj cetvrtini, hala raspad, kosevi me mnogo podsecaju na prigradske, tvrdi i tresu se sami od sebe. Sudjenje prilicno domacinski.
Protivnik jako teska ekipa za probiti, deluju kao da imaju igraca vise na terenu, a opet smo bili na loptu od pobede.
Falio matori Reding, a po meni, i Novica je trebao da udje, da im baci koju fintu, iznudi faul, asistira.
Idemo dalje!
P.s. Ne osipajte drvlje i kamenje po Radetu. Ne budimo gurbeti.
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Šteta za ovo večeras, dobra odbrana i malo grublja igra, ali i na to moramo da se naviknemo, ne mogu ovi dva puta da ponove ovu odbranu protiv nas!
Ovaj poraz je i dobar kao opomena da ne poletimo previše (pogotovo jer je idealna koš razlika) spustimo se malo na zemlju i zgazimo sve utakmice do kraja.

Ajmo crno beli, gazi nema stajanja!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ok polako, nije ova utakmica sa Dackom na zivot i smrt. Bice dobro da pobjedimo ali ni ta pobjeda ne rjesava sve do kraja. Imamo mi posla i kod kuce u sledecim utakmicama. Veceras bi moglo da bude na mali broj poena, pa i ako izgubimo bice bas tjesno tako da cemo u Bg moci da popravimo medjusobni skor u nasu korist.

Nadovezao bi se na svoj post od juce. Nista se epohalno se nije promjenilo iako smo nazalost izgubili utakmicu. Imamo kod kuce zadatak da pobjedimo 2 utakmice i da odemo u sledecu fazu takmicenja. Razlika od 2 poena bi trebala da se nadoknadi u Bg. Nismo pruzili partiju kao u proslim utakmicama kad se pogledaju svi segmenti. Opet smo imali napad za pobjedu ali ovaj put nije usla. Nastavljamo dalje..

ps. Sto ja napisa ovo "veceras" juce, nemam pojma....
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.791
Локација
"preko bare"
Ne volim kada izgubimo, pa makar igrali ispred zgrade, ali ovo nije toliko strašan poraz. Pogotovo ako iz njega izvučemo pouke.

Ono što me posebno raduje je da smo odigrali veoma lošu ofanzivnu utakmicu, a opet smo bili na koš od pobjede. Dosta toga smo uspijevali da nadoknadimo dobrom odbranom. Biće to još bolje kako vrijeme prolazi i ekipa se uigrava.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.272
Reaction score
18.337
Локација
Kej Republika
Sledecu da ih otresemo sa +15 i teraj dalje.
Morala je i nasa odlicna serija da stane. Dosta gluposti danas, i opet tesan poraz.

P.S. Ovi sto se javljaju samo kad se izgubi, nek se malo sagnu, Zagor je povisok momak!
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Tražim oprost zbog dezinformisanosti, ali šta je bolje za nas u ostalim utakmica, konkretno Trento-Virtus?
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Ne treba prozivati Zagora,on nas je svojom serijom od 7 uzastopnih poena zadnja 2 minuta i vratio u život i smanjio itekako bitnu koš razliku.Što neko reče da je pogodio bio bi Bog.
Ma najmanje ga prozivam zbog suta.
Treba mu vodjenje lopte svesti na minimum.
Postoji legenda da je završio polukontru koju je ikada vukao kako treba.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Sad s posla, samo sam rezultat mogla da ispratim i to ne sve vreme, sudeći po postovima, bilo dosta gluposti, nerezonskih šuteva, poteza... Kao i svaki poraz, boli i ovaj, mada možda malo manje, nadam se onoj čuvenoj "vidimo se u Beogradu" pa kom' opanci, kom' obojci... Možda lekcija u pravi čas, ako smo pametni...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ne znam šta je Zagorac pogriješio. Imao je loptu, imao je priliku za šut, skočio je, šutao. Danas je promašio, upadala mu je prije i upašće sljedeći put. Jeste možda šutnuo van balansa i netipično za odlučujući šut, ali pitanje je da li bi neko bio u boljoj poziciji za otvoreni šut za 3. Nećemo opet o produžecima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top