Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Uživanje je bilo ovo gledati večeras :)
Šteta što nije bilo publike.

Po starom, dobrom običaju, ajmo sad malo euforija, prije nego što nas opet "spuca" depresija, pa opet euforija, i sve tako :)
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.014
Reaction score
26.082
Локација
ante portas
Jako je teško igrati protiv ovakvih ekipa kao što je Venecija i prelomiti ih na psihološkom planu. Jer oni igraju isto od prvog do poslednjeg minuta dal vodili dal gubili. Ne odustaju. Zato je ova pobeda mnogo važna za nas. Pokazali smo karakter i strpljenje. Ima mnogo toga da se nauči od ove ekipe Venecije,a to je njihov odnos prema igri.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.659
Локација
Beograd
Био сам на послу па нисам гледао утакмицу, и онда после уђох у кладионицу да видим да ли можда утакмица још увек траје, кад оно, имам шта и да видим, ми дали већ 90 кошева, водимо великом разликом...мој осећај најбоље је већ описао колега са Форума:

Puno mi je srce zbog ove pobede.
Mnogo toga je oduzeto većini ovih momaka, nadam se da ce se ove godine to vratiti.
Hvala vam crno beli!

:šal
Гази, мељи, рециклирај, освајамо све!
:šal
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Jako je teško igrati protiv ovakvih ekipa kao što je Venecija i prelomiti ih na psihološkom planu. Jer oni igraju isto od prvog do poslednjeg minuta dal vodili dal gubili. Ne odustaju. Zato je ova pobeda mnogo važna za nas. Pokazali smo karakter i strpljenje. Ima mnogo toga da se nauči od ove ekipe Venecije,a to je njihov odnos prema igri.
Pre smo mi pobedili sebe na psiholoskom planu, nego li Veneciju..

Probijena je ta neka barijera..
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
401
Reaction score
1.510
Bravo crno-beli, tako je bre!
Čim sam video da se naši bacaju za lopte znao sam da dobijamo, naravno, ne samo na osnovu toga ali čim je borba živa onda je to to.
Zar nismo mogli ovako protiv Huventuda bar da sačuvamo prednost a da ne pričam protiv Borca, joj bre!
Neko napisa da je ovim momcima nešto oduzeto, to me progoni i uvek padne na pamet posle svake pobede, uzeli bi sve ili u najgorem slučaju jedan od dva bitna trofeja.
Vratiće se nego šta će.
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Da li postoji opcija samobanovanja ?
Mnogo bi trebali malo da se makar posture,Ono kao Kad se dete upiskis,za izreceno prethodnih dana...
Cestitke Japancu,momcima...Gazi bre...
Gledacu ih ja :napred-partizan:
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Ovih dana sam dosta kritikovao (na drugom forumu) Scepu i igru. Ovo veceras sam ocekivao (reakciju, ne pobedu sa ovoliko razlikom, to i nije toliko bitno).
Bitno ce biti protiv Bud, kako ce tu izgledati igra, i odbrana i napad, posto su oni dobra ekipa (i Venecija je, ali skroz drugacija igra)

Mi smo mocna ekipa atletski. Ali ne moze i ne sme da se igra odbrana kako smo je igrali u prve dve, pogotovo da se menjuju principi kako branimo (pnr i preuzimanja) a da je to suprotno od prosle sezone, jer se pokazalo da to ova ekipa super radi.
Za napad je prosle sezone bio tu AT, da uspostavi hijerahiju, podelu uloga i minuta, ko sta kad radi, protok lopte, i kako je ovo njegova ekipa tu bi se tesko prilagodio i neki trener viseg ranga a ne Scepa. Po meni bolje da je izvrsio neke promene u ekipi, mislim ja gotivim ekipu koja je ostala od prosle, samo mislim da je trebalo izvrsiti neke promene, pre svega dovesti neku izrazeniju individualnost, rutinu da resava i pomaze Scepi.

Mozli mora sto pre da se vrati fizicki na svoj nivo, trebaju nam ona njegova energija, skok i trcanje. Iako je bilo ocekivano da padne u odnosu na proslu ipak se vidi da se ugojio i da nije na nivou.
 

VukPP94

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
30
Reaction score
90
Локација
Humska 1
Ja ne znam da li je danas Venecija bila baš slaba ili smo mi bili predobri.Danas ofanzivni skokovi,defanziva, energija.Ova danas igra baš podseća na Trinkijerijev Partizan.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
sve cestitke momcima na pobedi...zbog prve dve utakmice i prvog poluvremena ove mislio sam da cemo opet zeznuti i izgubiti,ali sjajna odbrana u drugom poluvremenu i rason tomas su bili dovoljni za ubedljivu pobedu..
jedno pitanje za kolege da li vam deluje kao da je tomas smrsao,izgubio na masi....delovao mi je nesto jace prosle godine
 

The Partisan

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
51
Reaction score
147
Локација
always too far
Kako prija 22 razlike! Odličan ritam u trećoj i ozbiljan pristup do kraja. Nismo im dali ni pedalj terena da pokušaju neki Huventud manevar. Daleko sam od forumskih eksperata, ali jako mi se dopala kontrola skoka. Dobra tranzicija. Provalili smo šta prolazi u napadu, i toga smo se i držali. Deluje da je Vlado lepo delio minute, nismo imali petorke koje se traže i gube minute. Nadam se da će od Borca ispasti korisna lekcija. Predstojeći ciklus Budućnost-Kazanj će više otkriti. Nadam se da će nas lansirati!
 

Ivy_starr

Početnik
Учлањен(а)
22.12.2019
Порука
4
Reaction score
16
Локација
Atreia
Честитке тиму, Влади, стручном штабу и свима који воле Партизан (па и реалним Гробарима :D )! Неко спомену горе да му Томас делује мршавије, слажем се. Но, штагод да се десило са њим, битно је да је позитивно. :) Надам се да ће ова победа дати момцима ветар у леђа и да ће наставити где су стали.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.659
Локација
Beograd
Честитке тиму, Влади, стручном штабу и свима који воле Партизан (па и реалним Гробарима :D )! Неко спомену горе да му Томас делује мршавије, слажем се. Но, штагод да се десило са њим, битно је да је позитивно. :) Надам се да ће ова победа дати момцима ветар у леђа и да ће наставити где су стали.
Раша је мршавији а Мозли дебљи, а то му дође онај космички закон о одржању масе и енергије, не може ништа да се изгуби, може само негде да се ,,преточи,, - а укупан збир увек остаје исти, то јест Партизан ће све пред собом да ,,слисти,,! :D
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.547
Reaction score
3.854
Локација
Beograd
Vrlo bitna je i razlika tako da kada se gubi nek se gubi jedva, a kada se dobija nek bude ovako.

Veliki pomak u odnosu na prve 2 utakmice. Scepa kao da je citao komentare pa je primenio neke stvari zamerane. Tj. bolje receno uvideo je da mora nesto da se menja.

Cekaju nas naredne teske utakmice. Idemo korak po korak.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top