Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Sreća da je zabranjeno pisati u toku tekme jer bih se ogrešio. Posle 1/4 pomislih da napišem "Odlično, baš kakvim nas i žele - da sa Burgom igramo egal"... Šta mislim sada?

Dpbro je da se ne može napisati javno sve ono što se misli... Bolje je tako. O'stojko hitno da uradi harakiri, malo je ako samo ode iz Partizana!!!
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.211
Reaction score
7.030
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
35 jebenih poena smo primili u drugoj četvrtini, 35!
Anđušić nas uništio jer ne znamo napraviti jak faul, jebeno ne verujem.
Podrška za igrače i kada izgube, ali ovako izgubiti od jednog Burža kući...
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
gubimo od pete ekipe u francuskoj 25 razlike u beogradu i oni bacaju alej up !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZAVRSITI SEZONU SA OMLADINCIMA POSLE OVOG PONIZENJA
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
sad kad izjavi da mu nista nije jasno sta se to desava
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.336
Локација
Kej Republika
Gospodin Čanak je imao Zadar. Pokazao obraz i čovek na vreme otišao.
Siguran sam da i Vlado ima sličan odnos prema klubu koji svi volimo.

Igrace treba da bude sramota, ovaj odnos zaslužuje ozbiljne sankcije!
Velika sramota!!!
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Za ovakav "boli me kurac" pristup bi mi Šćepanović leteo večeras.

Ovi nisu igrali dve nedelje, došli bez treninga, RAZBIŠE nas. Anđušić objasnio mnogima kako i šta. Jedina tri igrača koja si morao da skautiraš su ti dala preko 60 poena (Anđušić, Omić, Pelos).

Sudaramo se u napadu, ne zanima nas da pomažemo u odbrani, nema protoka lopte, nema izrađenih akcija, nema hijerarhije, samo divljanje, osim individualnog kvaliteta Pejdža i CMC ovo ništa ne valja.

Bruka i sramota! Mogu da tolerišem neznanje, ali ne i ovakvu ležernost! Partizan ne sme nikoga da potceni a upravo smo to uradili. i nek su nas razbili.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
jebote bog te jebo andjusic im prvi igrac igra im ovaj skart omic i oni nas rutiniraju, ljudi oni su nas rutinirali sa pola gasa.
Pa da je neko sa strane pitao ko nije trenirao 20 dana ovi u belom ili ovi u crnom, sramota S R A M O T A!
Pa gubili smo od Suputovog Bamberga(kad je imao 40 godina) 20 razlike pa se ovoliko ponizeno nisam osecao pa ovo je strasno.
Protiv vlade ni jedna losa rec do sada ali u picku materinu vise vlado ODLAZI
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
Ja da sam bio na trenerovom mestu obesio bi se onom kravatom. I sad kao neko ko nema pojma vas pitam ova ekipa koja nas je školovala večeras jel oni vrede nešto u evropskoj košarci. Ja sam imao utisak da igramo protiv Čikago Bulsa sa Đžordanom i Pipenom. Anđušić pretpostavljam prelazi u CSKA. I igrače i trenera je nadam se sramota. Za trideset godina praćenja ne pamtim puno ovakvih poraza. Bruka.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top