Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Kaznena ekspedicija protutnjala Zagrebom

Čast da dočeka i otvori sezonu u ABA ligi apsolutnog šampiona regiona imao je Zagreb. U skandalozno praznoj hali tzv Draženov dom (iako je cena karte bila 150 dinara) Partizan mt:s je dobro napadački otvorio, centarskom igrom naterao igrače Zagreba da ispune bonus. Zagreb je očekivano isteran iz reketa i sve im se svodilo na šut iz distance

Ostatak ovde http://partizan.net/srpski/?p=4428
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Preko svih ocekivanja,vrlo vazno za podizanje samopouzdanja,ono sto me je najvise obradovalo vrlo hrabra i efikasna igra mladjih na celu sa Andjusicem.Samo napred bez mnogo euforije,ali i s verom u svoje mogucnosti.Pekovic ocekivano.
 

Гпб

Guest
Толико се лепо осећам да ме је просто срамота. Ако се по јутру дан познаје... :)

p.s.
Алал курац људима који воде Партизан. Нека и они уживају што су створили зверски тим. Изградити такав однос са играчима, да они долазе код нас поред астрономских понуда је стварон доказ фер и поштеног понашања. Уживање је гледати играча Пековићевог калибра поново у Партизану!
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Svi mi ponekad seremo ili pljujemo po sudijama ili igracima, ali Pekovic se bukvalno ispovracao po delegatu.... i to na 30 razlike u Partizanovom domu( glupo je zvati ga i dalje Drazenov posle svih zbivanja)....sta li ceka nesrecne delegate kad budemo gubili
 

el comandante

Grobar
Учлањен(а)
22.12.2010
Порука
319
Reaction score
73
Локација
Sierra Maestra
fenomenalno,da ne kazem brutalno...
ja prezadovoljan,ne znam za vas.... pogotovo sto smo u prethodnih par sezona gubili prve utakmice i to kuci,delovali anemicno,neuigrano,dok je ovo danas cista suprotnost.... tacno se znalo sta se igra u svakoj akciji,tranzicija mnogo bolja,sevale su kontre kad kod je moglo,odbrana jaka,skok dobar....
kolika razlika naspram prosle sezone,koliko smo normalno igrali i kucali samo kad je to bilo najbolje resenje dok smo prosle samo jurili na obruc,igrali neku crnacku kosarku.... ne moramo da zakucamo ove sezone vise od par puta po utakmice kao danas,samo da igramo ovako raznoliko....
jos tu ce biti u rotaciji startna cetvorka,bogdan,kasnije i miljenovic....
kako je dragance krenuo prvi minut(zaspao na podbacivanju i odbila se lopta od njega,pa saplitanje i simon mu ubacio trojiku,pa izgubio loptu pa opet simon i to sve u prvom minutu),ja pomislio auu ovaj vec poceo,kad ono medjutim poludeo covek kao na kraju sezone....
djekic se trudio i korektno odradio,jos kad je zakucao iz one kontre nisam verovao sta gledam....
raduljica ce se tek pronaci u sistemu,one pripreme je igrao onako dobro jer je realno bio svez( igrao zbog nedostatka pekovica i izlaska iz povrede katica 30min) i jer je celu proslu sezonu igrao malo i tek se u zavrsnici na pozajmici malo razigrao.... ima problem malo u odbrani jer je pasivan u radu nogu ali sigurno ce to biti bolje....
koliko god da je rasko pokazao prosle sezone i da je ljudina i borac iako je izasao iz povrede skoro,ali razlika kad je u igri pekovic(jos nije fit i ima koje kilo viska) i on kao bas ogromna....
lucic vec zivotinja a ima bolji sut od veselog za tri klase,ulaz isto,moze da odigra i ledjima ispod kosa,skace,igra rezonski tacno sutne kad treba.... cakarevic ce verujem tek da se pronadje i kad dodje cetvorka luce ce igrati 25+min na trojici a verujem da cakarevic moze u prvoj sezoni da odrati solidno tih 15ak min jer je dobar u vise segmenata igre....
za andjusica ne znam sta pametno da kazem osim da ima zajebano mekanu ruku,nije on igrac za hemofarm nego za veci klub.... kad god sam gledao taj hemofarm a pogotovo protiv nas,samo on je pokazivao muda i zelju da se kida i ponekad borisov kad ga ide sut,tako da ako se pronadje u ovom sistemu igre a deluje da mu savrseno lezi,moze samo da sipa bez neke presije.... uopste na prvoj utakmici u gostina da budes ovako samouveren i pogadjas bez pritiska mi govori da moze biti bolji igrac od tripkovica-bez preterivanja......

i najjaci utisak mi je kad su stali u zonu,pomislio sam e sad ce da krene sut da nas jebe,opet mucenje,kad ono kecman dva puta za tri,drugo poluvreme nesretnici opet probali zonu andjusic tri puta zaredom spolja i dovidjenac prijatno....
 
Учлањен(а)
05.10.2010
Порука
266
Reaction score
0
Локација
Celarevo
Brutalno, naravno zadovoljan sam. Jedino sto ocekujem veci poenterski ucinak Lou-a tokom sezone !
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Treba reci konacno je pocelo :D
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
ДОМИНАЦИЈА ... :respect

одлична игра нашег КК ... само нека се овако настави ... оно што ме највише радује јесте то што ће овај тим наставити да напредује ... ко год буде играо против нас неће му бити ни мало лако ..
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Šteta što nije trajalo duže!Strašno sam se uželeo gledanja ovih ludaka! :D

Svaka čast za start!Fenomenalno!

Ko zna koliko bismo ih ustvari nakantali da Peković sinoć nije bio pijan! :D
Ja ono do sad nisam nikad video.Au kako čovek baci peglu po zapisničkom stolu! :D
 

Qaaph

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
644
Reaction score
47
Локација
Coruscant
Kako im se Pekovic ispovracao! Umro sam od smeha.
Ljudi, ovo je ekipa bez prve cetvorke. To je najbolje od svega. Postoji velika rezerva u ovoj ekipi. Cakarevic, Law, pa i Raduljica mogu mnogo vise.
 

AlekGera

Početnik
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
51
Reaction score
0
MISLIM DA JE U NAJAVI JEDAN DOBAR SEX !!!
DOMINACIJA !!!
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
О како је то било лепо, сигурно, озбиљно и на крају крајева лако. Истина нису хрвати показали неко посебно умеће, али тешко да су и могли да смисле неко решење за овакав Партизан. Ако се доминација на центарској позицији и очекивала, мени барем, ово издање на спољним позицијама, после прошлосезонских проблема, проузрокује лептириће у стомаку. А тек када са четири играча истрчимо контру, онда то већ подсећа на функционисање швајцарских ручних часовника.
Наравно не треба сада ни извлачити неке прејаке закључке, има ту да се још понешто наштелује и дотегне, али како год немогуће је избећи пријатну језу која наговештава нешто велико .

Браво момци и хвала за улепшан дан!:respect
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Šta čovjek da kaže osim kaznena ekspedicija. :)

:D:

EDIT: Sad ugledah naslov na partizan.net "Kaznena ekspedicija protutnjala Zagrebom".
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Mnogo dobro smo odigrali. Stvarno je tesko naci zamerku bilo gde. Cestitke Vladi i igracima na prvoj pobedi.

@Je-Ne-A, zar ne bi "Vlade", a ne "Vlado"?
 

Stefan91

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
188
Reaction score
79
Ne bude li nas u sredu uveče (20h) barem 5.000 protiv Heliosa - mi smo gola govna!

Ja nemam sezonsku, a nekoliko puta sam ga izduvao a hala je bila polu prazna,plasim se opet da ne bude slucaj u sredu,ali ja dolazim pa sta bude !
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Нисам прочитао претходне постове тако да праштајте ако нешто поновим што је већ речено
Нисам очекивао овако убедљиву победу не због разлике у квалитету колико у том, за нас типичном, "проблему отварања сезоне"
Исто тако, нисам очекивао да ће баш оволико инфериорно деловати њихова центарска линија, поготово у првом полувремену када ни Касун, који је по мени ок играч, није могао да се састави
Како ове громаде делују и у одбрани и у нападу, сунце ти...
Милосављевић је играч који када га крене шут онда га сере до краја и тако је неколико пута и прошле сезоне знао да бљесне и то му је највећи квалитет...
Нема константност, паничан је, доноси брзоплете одлуке, неспретан са лоптом али као и сви у ККП и он има своју улогу коју не треба потцењивати...мало више је он од обичног специјалца типа Паунић у репрезентацији
Анђушић...какву руку дечко има, одличан шутер...биће праштања још једне ружне прошлости...
Лоу делује овако на "први поглед" као пре свега добра особа, није препотентан, константно бодри саиграче, удара их по дупету :D, онда када је загрлио Владу док су се консултовали нешто за време слободних бацања и пажљиво га пратио...можда све ово изгледа смешно, али све су то детаљи који мени лично дају утисак да је он пре свега ок личност што је јако важно, а о играчким квалитетима не треба трошити речи
За Чакија је још рано рећи како се уклопио у систем...повреда, пропустио је велики део припрема...
Одлични смо, штета што смо толики баксузи са тим жребовима у ЕЛ али и даље остајем при ставу да Ефес и Армани неће наћи ту потребну хемију као један од важних предуслова за остваривање високих амбиција које су себи поставили и да би ту могла бити нека наша шанса, да заузмемо место једног од ова 2 клуба међу 4 у групи
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Mi nemamo sezonske, i jedan jedini put kada nismo našli kartu je bila poslednja utakmica, oproštaj Veselog...

Bili smo na skoro svim utakmicama iz naše lige i na dosta NLB lige uvek je bilo karata.....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top