Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.089
Reaction score
8.451
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Imas plus preko 10 ali ne mozes da se sastavis i zavrsis dobro neki napad i promasis 6 bacanja za redom i to pred samo poluvreme...to je prelomilo mec i tada je vec bilo jasno u kom pravcu ce dalje ici mec!!!

Polu mrtva ekipa od umora ti za 15 minuta ubaci 20 poena vise od tebe....nemaju tu sudije nikakve veze, sami smo krivi!
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Kurac final 4..eeeeeeeeee sta se dozive.
Ovo ni u najruznijim snovima nisam mogao da sanjam.
Boze ima li te:prekrsti
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.322
Reaction score
34.727
Локација
vaginamandibularia
Može da priča ko šta hoće, ali saboter iz fmp ovog gnezda nas uništava iz meča u meč. Dodati tu francuze, kriminalno izvođenje penala i alpske konjušare u narandžastom... Ne zaslužujemo ni f4 ni ikakvo evropsko takmičenje dogodine. Ovo je najbliže što ćemo ove sezone biti da savladamo fmp.
 

bronx

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
1.344
Reaction score
26
Локација
u drzavi u kojoj budale govore, fukare se bogate a
Marš u pičku materinu pičko jedna, jebem li ti sve po spisku da ti jebem izdajice uzmi onu medalju našu što je imaš i u šupak je sebi nabij...

Sramota šta smo ispustili, smiješan smo tim, rakočević nam već 4 utakmicu zaredom igra istu igru, uđi skroz do koša a onda vidi šta ćeš i mi i dalje kao slijepci ga puštamo da nam se ušeta pod obruč..

pritisak mi je 200/150 , i zbog čega, zbog kapitena koji jebeni slobodnjak ne može pogoditi u najbitnijem trenutku je li bre ??????????????
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.235
Reaction score
1.604
Lepo bi zaista bilo da se vise nikada ne proseravate dok traje mec i da ne malerisete ovu ekipu :pop

Ajde da sledece godine dovedemo cetvorku koja zna da zida i da pogodi za tri, ajde sledece sezone da pronadjemo centra tipa Braun pod kosem, da radi ono sto treba (znam da je tesko jer smo finansijski ograniceni ali dobar skauting moze dosta toga) i ovi mutanti nece imati nikakve sanse.

Svaka cast Bertansu :respect
Ostalima ne zameram nista, mladi su momci svaka im cast, nekako su izgoreli u zelji.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
843
Reaction score
3.785
Локација
#вчћпдр
Sa ovakvim slobodnim bacanjima nam ni 3 Bertansa ne pomazu... Jebi ga.
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Možete da branite da se kritikuju i da ih mi čekamo i čekamo, ali ovo je smešno, ovo je najgori i najpogubljeniji Partizan u ko zna koliko godina. Onako mašiti slobodna bacanja u nizu kada su cigani bili u nokdaunu i kada si mogao da rešiš utakmicu i imati onakav pad je ne neozbiljno nego tragično. Sramota!
 

LockePFC

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2008
Порука
597
Reaction score
4
Локација
U crno - belom svetu
Edine nadam se da citas ovaj forum-napusi se ti meni i svim grobarima. Da bog da prenosio snooker. Jebem li ti sve na svetu. Znam da necu dobiti poene zbog ovog posta je ovo sto je on uradio ...ma treba mu se jebati majka.

Nemoj da si sada toliko ljut na nekog tamo komentatora, utisaj TV. A bolje se nerviraj zbog ovih........... necu da dobijam poene, ali... Zbog njih se bolje nerviraj, jer ovakvi " kosarkasi " ne nose dres Partizana ! :banghead

Sto se tice Muslija samo, neko rece dosta se gradi, hvata lopte, zasto ga ljudi napadaju? Neka se taj sam pronadje i porazgovara prvo sa sobom, a onda i sa ostalima, koji mu mogu pomoci!

Nema potrebe komentarisati ovo, ove ili sta god :pop
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
I treba da izgubimo kad ne možemo da damo bacanja, vidi se napredak, ali još moramo da jedemo furuna leba da bi dobili ovakve tekme. I da Edine popuši mi kitu. I još nešto Berta svaka čast. I neke izmene mi nisu jasne, i ona 2 ne sudjena faula ccc, plače mi se jbte.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.116
Reaction score
15.999
Локација
Храм фудбала
Искористио бих прилику да се најебем мајки,сестара, и све женске родбине коментаторима са Арене, који на скандирање "јеби гробаре" каже "а послушајте сада Пионир", послушам вам ја све женско циганчине јебене.
Момци свака част, немојте само да падате ништа није готово.
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Sami smo krivi, niko drugi. Kad imaš 15 razlike ne možeš da se žališ na sudije ma koliko loše svirali. Jebena bacanja po ko zna koji put. Mislim 6 zaredom, pa jebemu mater bre!
Elem napuši mi se kurca smrdljivi nosonja, nabijem ga na kurac ja malo pa sto puta bio naš bivši košarkaš, koji smrdljivi udarci u Lučića sa leđa nekoliko puta. Prljavo govno cigansko otišao si tamo gde i treba da budeš. Smradino nosata :kur
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
govedo bosansko pri kraju: "slusajte atmosferu na tribinama" a mutanti vredjaju duleta, ust aga jebem govnjiva, mutirana
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Ma ljudi jeste li vi noramlni? Mars francuzi? Mars Gagicu?:pop Utakmica je izgubljena zbog penala i niceg drugog. Ja sam ponosan na igrace,izgarali su. Jbg ,nije ih htelo to bacanje.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.115
Reaction score
4.048
Локација
Београд
samo kod nas glavna tema posle utakmice može da bude komentator.. a mi imali +16 i upropastili sve, centri su nam smešni, totalno smešni, slobodna bacanja 14-26.. ja ne mogu da verujem da smo izgubili, ovo je već sramota.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.179
Reaction score
6.073
Локација
100 кураца
serem se Tijanicu po sred glavudze odvratne, pa onda i svim ciganima govnarima koji obitavaju u ovoj usranoj zemlji!!!! mlad tim i oscilacije 15 razlike ispustiti olako..da ne pisem nesto gore, glava je jos vruca..IDEMO DALJE GLAVU GORE!!!!!!!
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Pa lepo rece Stojance brat ...Katicu napusi se ti meni kurcine
majku ti cigansku jebem!
 

Commando

Grobar
Учлањен(а)
03.11.2007
Порука
237
Reaction score
215
Локација
Gde god ti da igras
Ponovo nedostatak iskustva, zaista se primecuje da nemamo igraca koji bi stao na loptu.. O slobodnim bacanjima ne treba trositi reci. Sve u svemu jako lose izdanje u drugom poluvremenu.
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
У Партизану су играли кошаркаши који су били светске звезде, врхунски репрезентативни играчи, добри клупски играчи и по неки који је случајно ту залутао. Али оваква гомила неинтелигентних пањева, не да никад није играла за Партизан, већ су у широком луку заобилазили и халу спортова и пионир јер је кошарка превише компликован спорт за коефицијент интелигенције који тежи ка 80.
 
Последња измена од уредника:

ledeno miran

Početnik
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
82
Reaction score
5
...da li je sad jasno kako stoje stvari?????
A naravno, NARAVNO, da Partizan ima moju podrsku, i uvek ce, posebno KK.
Raska od blata da pravimo, ALI ON NAMA NIJE BIO POTREBAN, a Gagica, i posebno Muslija da poklonimo bilo kome, BEZ OBESTECENJA.
O Milisavu necu, ne zelim da govorim, ON KIDA!!!!!
Lucic? Lucic, u ovom proseku on je malo bolji od tog proseka, i nista vise.
O zalaganju sve najbolje, mi zelimo, ali mi ne mozemo.
I najvaznije, mi ne mozemo da stojimo, da disemo, kondicioni trener, ako ga imamo??????
0!!!!!!!
Sta sada? Nista, sutra je novi dan, ali istina o igrackom kadru je valjda sada jasna!?
Svima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top