Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
zugrobar;677053 а ово да чича игора не може нико да чува је објаснио Богдан неколико пута вечерас..[/QUOTE је написао(ла):
ma nisi me razumeo, ovo je covjeku treci mec u 7 dana ,ima 34 godine i da ladno 20poena sa slabim procentom.

Sam sam sebi dosadio sa ponavljanjem od pocetka sezone sda nemamo centra i pleja.
Nama fali zmaj na poziciji 1 i 2 sa sigurnim poenima, ako smijesne ekipe iz grcke mogu angazovati igrace sa prestiznih koledza sa poenima u rukam:confused
Ali dobro,selekcija je takva i kakva nije dorasla renomeu naseg tima i to je to.
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Nema tu krivice ni sudija ni Vujosevica, svako igrac svoj limit ima i pokazao ga je. Nadam se da su iz uprave skontali vec da ide vise ovako.. Mene je licno sramota ovog, da sam ovo pre par godina sanjao samo bi se slatko smejao. A docekao sam da su nas srozali na ovaj nivo. Jako mi je krivo i zao svega ovoga :(
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Далеко је исправније било да се рекло одмах на почетку - овом тиму не постављамо никакав императив, ми смо у процесу формирања екипе.

To je rečeno bar milion puta ove sezone. Samo se selektivno sluša. Sad baš protiv CSKA u poslednjem napadu Bogdan razmislja da li je u rangu Divčeve generacije, pa je zato promasaio za pobedu...ili je Muslio popio bananu od Dzavaja zbog toga.

Mora da se trenenira i pokazu muda, a priče kako smo gubitnička ekipa ili da je neko navukao pritisak nekome su alibi varijante. Znači samo trening, pa kad ubacis svaki dan po 1000 penala da vidis da li ce ti se desiti da sutnes 0/4 penale na utakmici.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
I ja pocinjem da verujem da je u pitanju fizicka sprema sto kaze Stojance, da ti posle onakve cetvrtine ipo i jace, kretanja, ubijanja ovih mutiranih smradova njihovom igrom u tranziciji i trcanjem i onda samo na 15 razlike stanes, uz naravno 6 i slovima sest vezanih promasenih penala(to ne sme da se desi rekreativcima a kamoli profesionalnim kosarkasima:pop) i kasnije teske ludorije da tako kazem blago da ne dobijem poene pre svega Muslija ali i Gagica koji nas je zakopao!

Vesterman nista, mali Bogdan konacno pokazao da u njemu itekako ima stofa i ulazi i sut i dribling, odlicno veceras i pored sjajnog Bertransa premalo.

Lucic mi je nedefinisan, pored gomile penala koje sve vise masi on meni izgleda iscedjeno, mrtvo umorno, kao da jedva igra?Ne znam mozda utisak vara ali tako mi deluje, jedan kapiten ima da bude pun energije i vodja i primer ostalima kad je gusto a ne da kad ga pogledaju vide polumrtvu osobu.

To je to, sad smo malo i navukli famozni kompleks od mandova ili kako se vec zove ta banda a kad se na to doda buljuk izgubljenih utakmica na jednu loptu samopouzdanje je trenutno NULA!!!

Danilovic je pogresio sa selekcijom ove godine i to je evidentno, ja sam to vec rekao nema sta da se krije, i te alibi price "mladi su, bice, "SLEDECA SEZONA""talentovaniji su od Divceve generacije jednostavno ne piju vodu!Ti si brajko Partizan a Partizan zna se sta je Institucija koja uvek ima obavezu da pobedjuje i da osvaja trofeje, sledeca sezona je sledeca sezona i to ce biti drugi tim evo videcete.Ovi nisu dorasli, njih vecina jedno 70% takvom pritisku i obavezi i to nam je to, ne treba igrace pljuvati oni igraju to sto igraju kriv je onaj koji je selektirao ekipu ako ima za nesto.

Sad cemo se boriti za F4, to ce posle ovoga biti isto teska borba ni raspored nam ne ide na ruku bice gusto.Idemo dalje, bacena sezona verovatno ali ako nas demantuju jos bolje, nismo mi Bogom dani da osvajamo trofeje rece PSD i u pravu je ove godine cemo ih tesko uzeti ali sta je tu je!
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Samo slep covek ne moze da vidi potencijal ekipe. A to sto svi mi ocekujemo da odmah dodju rezultati nije normalno to je bolest! Zamislite da vam je dete tokom celog skolovanja odlicno a onda padne dva tri ispita i vi da ga terate iz kuce? Ne znam vama,ali nije navijanje samo kad se osvaja pobedjuje. Budite ljudi,izdrzite jednu sezonu,dve pa ako posle svega toga ne bude nista od tima i ekipe. Onda slobodno raspalite po igracima,treneru,direktoru predsedniku sto su vas lagali. Pa setite se komentara za Stanojevica posle samroka,a ko sad ne bi voleo da izgubimo i od male mostanice ali samo da nam se on vrati.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Za mene vise dileme nema, ako dobijemo Cedevitu, pustimo Igokeu u Pioniru.

Nisam posten? Boli me kurac (da izvinu dame). Nije sve regularno? BAS me zabole kurac. Ne borimo se za srpsku kosarku? Za to me NAJVISE boli kurac, ionako smo klub Franje Tudjmana. Ako je Danilovic rekao da nije smak sveta da se ne igra Evroliga, onda da mu verujemo.

Ici na ogroman rizik, pustiti Igokeu a onda se na fajnal foru uz neko vrlo dobro poluvreme kao veceras, posrati po smrdonjama iz Stjepana Supanca.

E jesam kvaran, picka mi materina :D
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.432
Reaction score
11.899
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Uopšte ne znam da li ćemo mi dobiti utakmicu protiv limenkara ove sezone, ne znam ni da li ćemo se sa njima više sastajati uopšte ove sezone, jedino što znam je da Partizan igra bolje nego pre dva meseca i očekujem da se to i nastavi.

Realno i Bertans i Bogdanović i Vesterman igraju bolje nego na početku godine.

Ovom utakmicom smo mi došli na nivo na kojem igra FMP. Uveren sam da oni bolje ne mogu, a mi? Sigurno.

Stoga u hipotetičkom meču na F4 očekujem da ih iskidamo petnaestak razlike.

:napred Partizan
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Za mene vise dileme nema, ako dobijemo Cedevitu, pustimo Igokeu u Pioniru.

Nisam posten? Boli me kurac (da izvinu dame). Nije sve regularno? BAS me zabole kurac. Ne borimo se za srpsku kosarku? Za to me NAJVISE boli kurac, ionako smo klub Franje Tudjmana. Ako je Danilovic rekao da nije smak sveta da se ne igra Evroliga, onda da mu verujemo.

Ici na ogroman rizik, pustiti Igokeu a onda se na fajnal foru uz neko vrlo dobro poluvreme kao veceras, posrati po smrdonjama iz Stjepana Supanca.

E jesam kvaran, picka mi materina :D

Eh, to bi bilo sjajno, da ih nekako izjebemo da popuše za El , nek punku lovu mislim da i se tada možda i raspali za vjek vjekova
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Ja vjerujem da cemo i dogodine igrati EL i da cemo uzeti domacu titulu. Mi smo poceli da igramo, dosta smo napredovali i u uzlaznoj smo putanji. Nema sta da se zamjeri ovim momcima, vecini je ovo prva sezona ozbiljne kosarke i to su oni, sa svim svojim vrlinama i manama. Dosta osciliraju i to je normalno. Bogdan mora slobodnije da igra, i nadam se da je on igrac koji ce do kraja sezone da ima 10-tak poena u rukama. Ono sto me jako nervira u nasoj igri su ogromni padovi koncentracije, pojedini znaju da zaspu u odbrani, isto tako i u napadu. A situacije kad protivniku ostanu 3,4 sekunde do kraja napada i lopta sa strane, tu se ne smije skoro nikad primiti kos, a mi redovno tu odigramo opustenu odbranu, pustimo sut, ako se ne varam fmp je imao 4 od 4 veceras u takvim situacijama, i to 2 trojke. Sudije potpuno promjenili kriterijum nakon sto smo mi imali 15 razlike, kasnije nas je to dobro sasjeklo, faul Gagica u napadu i faul Vestermana kad se Savovic zakucao u njega sramotni. I da nije mozda ukinuto pravilo 3 sekunde u reketu? Morali bi nasi da ukazu sudijama na to, pogotovo protiv cigana, u jednom napadu Katic je proveo 9 sekundi u reketu, u jednom 7 sekundi, a u jos par situacija su se komotno mogle odsuditi 3 sekunde.

Katic i komentatori...

Napred Partizan!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ako mlad i talentovan tim ni zicer ne moze da dobije onda nije talentovan nego ga treba mijenjati. Kraj price.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Сад иде Олимпија кући,Цедевита гости,Игокеа кући,Мзт гости,Солнок кући очекује максимим један или два пораза.
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Pored toga što su igrači sami krivi za poraz, veliki deo krivice snosi Dule. Izvesti Bogdana baš kad je držao ekipu svojim poenima u 4/4 je za nepoverovati. Posle kad ga je vratio više to nije bilo to.

Nabrojao bih i 3 sudijske katastrofalne krađe. Prvo kada Samardžijski direktno podignutim laktovima pod košem udara Vestermana, a ovi sviraju faul Vestermanu. Zatim, Savovićev bodiček u bloku na Vestermanu, opet faul Vestermana. I najveća krađa peti faul Gagića koji drži raširene ruke i bukvalno samo stoji pod košem dok Lučić kuca, što se poništava i svira se faul u napadu Gagiću. Možda bi i da je suđeno sve kontra od ovoga izgubili, ali eto treba navesti ove važne momente.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Normalno da treba pustiti igokeu. Neću da me govna zovu kao sada što zvrči telefon jebem im familiju.

Ja kad vidim Muslijevo telo pomislim da shvatam što je on bio toliko potenciran, ali onda njegovo kretanje i energiju kada posmatram, shvatim koliko smo mi finansijski u autu kada smo njega promovisali u prvu peticu. Hej raško kada mu proda toliko puta okret u bekend stranu...

I stvarno se nadam da ako njega moramo da gledamo sledeće sezone, da ćemo onda poželeti bon voyage Nemanji. Stvarno igra na nivo Tomasa i ne donosi ništa. Da smo zadržali Miljenovića bilo bi itekako bolje, ali šta sad...
 

bojanp13

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
180
Reaction score
5
Ajd ljudi da se ne blamiramo sa opravdanjima. Koji kurac sudije,Katic,Covic... Iskljucivo nas nekvalitet I to ne igracki, psiholoski, kondicioni..odaberite sami. Sut moze da te ne ide, ali bacanja moras da ubacujes pa tacno igrao peti dan za redom. Ja i dalje ne verujem da sa ovakvim sutem nismo dobili tekmu. Kontre...., vo imja oca, pa to je nesto najnerealnije sto sam u zivotu video, mi ako nemamo situaciju 1,2,3 na 0 njihovih od kosa nema nista. Berta danas top class, Bogdan vise nego solidan, ako je Luca igrao pod temperaturom zaista se nije moglo ocekivati vise. Ajd da spomenemo i centre. Kad igras basket rekreativno, ili kakogod, cilj je dati kos....valjda. Ne mogu da verujem da nase cetvorke i petice ni ne gledaju ka kosu..., ima li ko upuceniji da zna, mozda im se brani da sutiraju sa distance? Sve u svemu, ovo se danas moralo dobiti...
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
daj da procitma je-ne-a pa da idem na spavanje, jedino me njegovi postovi smire posle ovakih meceva.
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Стојанче, па не тражи нико од тренера да оцрни сопствене играче, да их пљује по медијима, таман посла. Има начина да покаже да верује у њих и да им да подршку неким другим изјавама које нису толико бомбастичне и које вређају здрав разум. Управо је изјава о томе да су "генерација у рангу Дивчеве" натоварила на њих велики терет. Видимо целе сезоне у егал завршницама како су их наши стручњаци растеретили...

Од почетка се налазимо ни на небу ни на земљи, и цео тим као и сви који навијамо за Партизан. Разапети између сопствених могућности и императива да се уђе у Евролигу или буде у врху АБА лиге. Далеко је исправније било да се рекло одмах на почетку - овом тиму не постављамо никакав императив, ми смо у процесу формирања екипе.

Ипак мислим да су и сами челници клуба били у заблуди и да је повучен низ лоших потеза.

Толико од мене на овој теми.
Mislim da je Dule par puta pricao zbog cega poredjenje.
Ovo drugo -pa i sam si cuo koliko puta zbog cega je ,i kako doslo do podmladjivanja.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.808
Локација
Храм фудбала
Sve ono sto smo hvalili kod Katica dok je igrao kod nas sada pljujemo (trud,borba,zalaganje,zelja), ali postavlja se pitanje kako jedan takav igrac koji nema neku pretjeranu inteligenciju nas vec drugi put za redom siluje pod kosom.Da li je bre moguce da nam jedan Rasko Katic da dvadeset i kusur poena, pitanje za nase "centre" sta vi ustvari radite na terenu, ej bre vama jedan maloumni Katic prravi malu djecu, a vi ni da beknete. A prilikom svakog Muslijevog kontakta sa loptom mene hladan znoj oblije, takvo nesto mi je se jos dogadjalo samo sa Bakicem, ali na srecu on je na parketu provodio vremena shodno svom kvaliteti minut-dva, a ovaj bi trebalo da je nas prvi centar.
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
@jokics
Siluje nas Katic jer nemamo centre tipa Marica , Dzavaia itd I tu je problem . Nama centri dali zajedno 8 p, sve govori. A nekada kako su tukli nasi centri.
Mnogo sam ocekivao od ovog tima, jos pre sam rekao da cemo jako tesko izboriti f4. Da cemo se klati za to 4 mesto kao nekad za trofeje. Tuzno jednom recju reci.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top