Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Dobro je bilo....dobro:clap
Dobra postavka,prštalo u odbrani baš kako treba...
Analiza pojedinaca sada uopšte nije bitna/potrebna.
Sjajna utakmica,dosta energije isparilo,dosta ljubavi se osetilo sa tribina ...ma bravo :clap
Utisak večeri je svakako Bertans...njegove trice i mehanika radovanja na kome bi mu svaki klinac iz vrtića pozavideo
6500 ljudi? po ABA!?
Po mom ličnom mišljenju preko 7000 ljudi bilo...Pa pobogu oko mene na zapadu su i stepenice bile pune.Južni deo krcat -dve glave po sedišu ,a oni gurbetima sa zadrom prebrojali 7h :puke ali dobro to i nije toliko bitno važno je da smo se vratili
Evo nekih poteza:
http://www.youtube.com/watch?v=PT-tvNyw8qI
http://www.youtube.com/watch?v=ELU76UIevnc
http://www.youtube.com/watch?v=KoYTc7kwLCY
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Lepo vece u Pioniru, sve karte su rasprodate (ja kad sam stigao oko pola 5 ispred hale sam cuo tapkarose kako zavaljuju karte za lepe pare).
Nadam se da smo veceras dobili centra u Gagicu i Milutinovu, Musli nista nije napredovao ove sezone.
Gordic isto u velikom grcu.
Raduje solidna partija Vestermana i par bravura Bogdanovica.
Inace Misa objasnio na poluvremenu, koliko je to pozitivan lik, sigurno jedna od najvecih legendi naseg SD!

P.S. jel zna neko ko su oni Kinezi u zutim jaknama iz partera, da nisu dosli da uloze u klub neku kintu? :D

Neki kosarkaski klub koji je ovde na usavrsavanju treniraju u hali Pinki u Zemunu
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
@Maestro

U pravu si. Nego sam ja samo konstatovao da ne bih voleo da u poslednjem kolu protiv Solnoka imamo imperativ pobede, tj da nam ta utakmica odlucuje za F4 u slucaju poraza protiv MZT-a. Hocu da dodjem u Pionir, sednem i gledam bez nervoze i tenzije bar jednu utakmicu ove sezone.:D
 

Chicharito

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
105
Reaction score
3
Нико да спомене Владу Јовановића. :D:
 

mr Kiza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
444
Reaction score
16
Ovo veceras vec na nesto lici, jos kada bi se malo razigrali i Musli i Gordic, bilo bi jos bolje.
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Bravo momci,najzad da uzivam u utakmici i dobroj igri,i prilicno sigurnoj pobedi:Dovo ce biti titula predosecam:D
 

Chicharito

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
105
Reaction score
3
Не знам за Крагујевац,баш ми је драго што сам видео човека. Што рече један малопре ''Био је лош али је узео неке трофеје'' :D
 

dule

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
111
Reaction score
1
Gagić sa poludistance može da donese neku raznovrsnost u napadu, ako bi bio iole konstantan. Vezao je nekoliko solidnih partija, trenutno nam je prvi centar.

Žo dobar, borben, prilično mi se sviđa kako igra. Ali previše razmišlja kad treba da puca trojku, a taj njegov dobar šut za tri sa pozicija 4 i 5 nam treba kao hleb naš nasušni. Mogli bi da ga koristimo u nekoj pik en pop igri ko lajonsi Daču Mijatovića.:D

Gordić pored toga što ne može ništa da nam iskreira ima i manjak samopouzdanja. Gledam par napada posle petljanja nekog na 3-4 sekunde do kraja napada napravimo dobar pik, probije ostane sam na 5-6 metara samo da naskoči i puca, on odigrava neke sulude povratne, iz jedne takve je Bertans dao trojku ali nije bilo rezonski. Ili ima čisto polaganje on odigrava povratnu.

Bogdan solidan, ali nikako da veže par takvih partija, u jednoj nagovesti šta može a onda se u sledećoj raspadne. Odlični prodori, videlo se da mu je baš bilo drago kad je rešio ono na kraju 3. četvrtine.

Luče, Dragan, Bertans:respect

Гагић доста добар вечерас, а неке његове реакције после коша су биле екстра.

Ne slažem se sa ovim, pomalo džibersko mi je bilo njegovo ponašanje i radovanje kad je kao svirao violinu ili šta već... Isto protiv Olimpije, promašio zicer, Dule ga vadi iz igre on kreće da se ponaša totalno neartikulisano na klupi, ne mogu ljudi oko njega da ga obuzdaju. Ne treba nam Štimac ili Petard Popović, mora da se koriguje tu malo, dres Partizana nalaže dostojanstveno ponašanje.

Važna pobeda, nadam se punom Pioniru i protiv Solnoka u poslednjem kolu.
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
P.S. jel zna neko ko su oni Kinezi u zutim jaknama iz partera, da nisu dosli da uloze u klub neku kintu? :D
Ma došli da zavaljaju neku robu ili one jakne za 500 dinala :buhaha

Ček mater im jebem em nam promeniše vreme odigravanja utakmice protiv MZTa em neće biti prenosa na Areni 1? Mislim šta koj kurac. Treba da se pobunimo pod obavezno.
 

Cober

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
291
Reaction score
7
Cestitke momcima na sigurnoj pobjedi nad najprijatnijim iznenadjenjem ABA Lige Igokeom (koju inace posle Partizana najvise gotivim).
Svi su bili dobri i nevolim izdvajat nikog pojedinca.
Ali moram pohvaliti Gagica,Bertansa,Lovrenja,Gordona. Dobar je bio i Gordic jer Vesterman je i dalje u kanalu.
Sve ide po planu (da ne ureknem) ja vjerujem dace pehari ostati u nasim vitrinama.:napred Partizan
Pekarski:respect
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Cekajte ja ne kapiram. MI ako dobijemo obe utakmice do kraja, sta nas briga hoce li cigani pustiti buducnost i radnicki? Mi smo bolju i od radnickog i od buducnsti...ili ja gresim i ne gleda se medjusobni skor? :confused
Naravno da se gleda međusobni skor...gde smo mi bolji i od Radničkog, i od Budućnosti, a i u trouglu mi - Radnički - Budućnost (ovi poslednji su najlošiji u trouglu, a lošiji su u međusobnim duelima i protiv nas i protiv Radničkog)...

Sa 2-0 do kraja ne samo da smo sigurni za F4, nego smo sigurno 3. na tabeli.

Problem je u tome što, po sadašnjem stanju stvari, sa 1-1 nismo sigurni za F4.

Ako Radnički u četvrtak popuši u Splitu, onda nam i 1-1 do kraja garantuje F4, samo što onda možemo do kraja sa tim bilansom da budemo i 3. i 4.

Institucija svakako ide na 2-0, nema kalkulacija, takav bilans bi značio 3. mesto, a onda neka se 2. pripremi na polufinale protiv nas. Ende.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Што прија ово кад те пусте да победиш у недељу увече, па ти сваки викенд некако исти.
Него Империја озбиљно кренула да узвраћа ударце, па сад ко нас је чиме задужио нека види шта ће.
Јако добра партија у којој се нарочито показао вазда критиковани Гагић одличном ролом и напред и назад.
Сада ћемо видети на делу колико је тачна она стара да ништа не успева тако добро као успех.
Парни ваљак се враћа у будућност ма како се "добронамернима" учинило да ће заглавити у прошлости коју би што пре да забораве.
Најгоре од свега је што изгледа да је убацио у брзину више, па ко заглави под њим завршиће као асфалт.
А од асфалта биће пут, којим обично и идемо тамо где једино и припадамо.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Pobeda za meraka... Ostale su još četiri do kraja i onda CRTA svima!

Utisak dana pored pobede difinitvno naš Pionir pun ko oko... Mnogo je to značilo momcima.

Idemo dalje... Red je da narednog vikenda konačno vidimo da li su nam naši Makedonci samo pričali priče ili će Partizanu u Skoplju uistinu biti kao kod kuće.

Napred Partizan! :D:
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Naravno da se gleda međusobni skor...gde smo mi bolji i od Radničkog, i od Budućnosti, a i u trouglu mi - Radnički - Budućnost (ovi poslednji su najlošiji u trouglu, a lošiji su u međusobnim duelima i protiv nas i protiv Radničkog)...

pa to. mi svakako idemo na 2-0 pa cigani neka biraju koga ce da puste, jebe nam se.
Nego me nervira sto se svuda na trenutnim tabela stavljaju i radnicki i buducnost ispred nas. Cak i na nasem zvanicnom sajtu kao i na sajtu lige pa me to sve malo zbunilo!
 

Unkrauter

Grobar
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
418
Reaction score
75
Локација
Budva
Čestitke našim momcima i stručnom štabu. Sve je već rečeno, nema se tu šta više dodati.

@Maestro
Mene strašno nervira ovo potenciranje koš razlike na pomenutim tabelama. Čak niko i ne spominje međusobni skor ekipa sa istim brojem bodova. Evo danas u prenosu naše utakmice onaj kralj izjavio da će fmp i Igokea deliti 1. mesto iako ih ovi dva puta dobili. Mislim da i to nije slučajno, mada ne razumem čemu to kad su pravila jasna. Nego, ko ih j...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Nego me nervira sto se svuda na trenutnim tabela stavljaju i radnicki i buducnost ispred nas. Cak i na nasem zvanicnom sajtu kao i na sajtu lige pa me to sve malo zbunilo!
Pa oficijelno je uvek tako...stalno se stavlja po koš razlici, dok liga skroz ne završi, dok se ne odigraju bukvalno sve utakmice, a tek posle se gleda po međusobnim duelima (jer su logično tek tad odigrane sve međusobne, svako protiv svakog :D)...

Ali, vi imate vašeg "pionirka", pa zato samo za vas tabela (gornji deo, zaključno sa Cedevitom koja još ima teoretskih šansi za F4) već sad isključivo prema međusobnim susretima relevantnih ekipa: :D

.......................................MEĐUSOBNI DUELI:

1. Igokea..........18-6.......2-0 fmp
2. fmp..............17-6.......0-2 Igo, 0-1 Bud (-9), Rad 1-0 (+14)
3. Partizan.......15-9.......1-1 Rad (+9), 2-0 Bud, 1-1 Oli (+2), 2-0 Ced
4. Radnički.........15-9.......0-1 fmp (-14), 1-1 Par (-9), 1-1 Bud (+13), 0-2 Oli, 1-1 Ced (-10)
5. Budućnost......15-9.......1-0 fmp (+9), 0-2 Par, 1-1 Rad (-13), 0-1 Oli (-3), 0-2 Ced
6. Olimpija..........13-11.....2-0 Rad, 1-1 Par (-2), 1-0 Bud (+3), 0-2 Ced
7. Cedevita.........12-11.....0-2 Par, 1-1 Rad (+10), 2-0 Bud, 2-0 Oli

Kod ovih ekipa fali još samo jedan jedini međusobni susret, Budućnost - Olimpija u poslednjem 26. kolu.

Nisam gore stavljao međusobne nas i mutanta jer mutanta teoretski mi ne možemo prestići, to mogu samo Radnički ili Budućnost...teoretski...u praksi su tu šanse gotovo nikakve...
 
Последња измена од уредника:

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.813
Cestitke svima na vecerasnjem izdanju, a moze i bolje, kao sto rece Dule. Ono sto rece Laki, koliko jedna utakmica koja se konacno zavrsi u nasu korist promijeni stvari. Mnogo smo opustenije igrali, a opet agresivno kao inace. Poeni sa niskog posta - konacno.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Hm, necu preterano da komentarisem, ali samo da kazem da mi se pojavio onaj dobro poznati "unutrasnji mir" opet dok gledam Partizan. Taj unutrasnji mir se manifestuje i izjedanju nokata i svemu sto mi dodje pod prste, cupanjem nekih dlaka sa tela, ne dao Bog da imam neku krastu da cupam, ali i u dobokoj veru u pobedu.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
konacno stigoh kuci...
ocekivao sam ovako rutinsku pobedu iako je igokea ozbiljna ekipa.
raduje me povratak gordona, kontrola skoka, dobra odbrana.
misa tumbas na poluvremenu zakuvao, kralj je mnogo ga gotivim.
moram malo da skrenem sa teme.
posle utakmice svratim u malu slaviju kad tamo raca petrovic sa nekim drustvom.
svi piju alkohol, samo on sokic.
mislim se u sebi svaka cast brate na karakteru, mnogi bi se poneli drugacije.
poseban pozdrav za ekipu iz brckog.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top