Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Jos jednom se pokazalo da bolje igramo pod pritiskom, i zato ocekujem bar 15ak razlike protiv Solnoka... Cim se stvori atmosfera moranja ili nekakav pritisak pred utakmicu, bilo da je utakmica koja nam spasava F4, gradski derbi ili nam dolazi neki Evroligas, mi odigramo maksimalno... Tako je bilo protiv Barselone, Besiktasa, CSKA, protiv limenkara u kupu, pa posle i u Jadranskoj ligi, protiv Cedevite za goli zivot, protiv Igokee, protiv Radnickog obe, u Podgorici kad su bili oni neredi odigrali smo najbolju utakmicu ove sezone, cak ne znam da li smo podbacili u nekoj utakmici oko koje se dizala prasina. Dok smo maksimalno kiksirali ove "unapred dobijene" (izmedju ostalog i Bamberg kuci)... Tako da, ne sumnjam za izdanje na fajnal foru, ko god da je protivnik.
Sve te utakmice dokazuju da mozemo, i da "deca" bolje igraju kad su motivisana, kad sazru i to im postane rutina imacemo tim za najvise domete...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Eto, Petar je i onima najneupućenijima pojasnio i na primeru njegovog doživljaja iz skopske hale (vrlo realan opis, čuo sam jako slične stvari od njih 10-ak, među kojima tu ima i ljudi iz KK) zašto je KK Partizan I-N-S-T-I-T-U-C-I-J-A. Naše sportsko društvo ima 2 institucije koje prevazilaze granice Srbije, Balkana, pa i jugoistočne Evrope - to su naš VK i naš KK. Interesantno je da je u obe ove naše evropske, pa i svetske institucije (sigurno i svetske ako se uzmu u obzir imena igrača i trenera koji su stvarali te institucije) vrlo slične situacije ove sezone - veliko podmlađivanje podmlađivanje, hrabra borba, mutanti kao protivnici i to potpomognuti ciganskom državom...

Ova ciganska država je bukvalno napala SPORTSKE INSTITUCIJE, ono najvrednije što postoji u njoj tako jadnoj i bednoj. Popušiće kurac kao što ga puši već decenijama na svim frontovima...sorry za off.
 
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
636
Reaction score
5
Локација
Kumanovo
Evo posle par dana da i ja napisem nesto,jer sam i ja bio na utakmici,i to u "kopu",sa mojom grupom iz Kumanova i bracu iz Vranja...
Da me neki ne shvate pogresno,ali,nije sve tako kao sto je Petar objasnio...bar 10% se ne slazem sa njim..Mozda procentualno zanemarljivo,ali veoma bitno..
Sve je to uredu,kazem opet,sve stoji sto je Petar objasnio,sve je ostalo bilo fer i korektno,prijateljski za razliku od par stvari koje je naveo...Samo neznam dali je cuo sta su skandirali i sta su gestikulirali kad se hala ispraznila,kad smo ostali samo mi i oni,pa sve dok nisu izasli...
Nije da sad nesto da ja zelim da stvaram neku zabunu,SVE je bilo uglavnom OK tokom utakmice,ali iza kamera je malo bila situacija drugacija.. Zelim da kazem samo da ako se prica nesto,nek se kaze do kraja kako je bilo...
Ne bi zelio da se sad razvlaci ovde na forumu sta je i kako je bilo,samo sam hteo da se zna "nesto" sto nije navedeno

Takodje jedan dobar i svakako gest za pohvalu je ispisana parola R.I.P HARD.od strane Grobara:respect
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Potpuno je nebitno, irelevantno ako te bilo gde u regionu, u ABA ligi, neko vređa , viče ti svašta...sport, rivalstvo, "ujedanje" protivnika sa tribina, to je skroz normalno...neko te "ujeda" ako si neki faktor, ako si jak i moćan, ako te se poštuje, ako si neko i nešto...a ako si niko i ništa onda te niko ni ne primećuje...

Relevantno i bitno je ovo: Nas i u Zadru dođe da gleda 7.500 ljudi, a i u Skoplju zvanično 7.000 ljudi (a ustvari 8.000 ili i više) ne zato što nas se voli ili ne voli, nego zato što smo mi INSTITUCIJA koja se poštuje.

Ili recimo Kragujevac...nisu naši navijači tek tako razvili tamo onaj transparent "vi dolazite samo kad vam gostuje Partizan, a mi uvek dolazimo samo zbog Partizana" (ili transparent jako slične sadržine, nebitno)...

Ja i to u Skoplju ("vežbanje huliganstva pred Grobarima-idolima", ili radovanje igrača MZT-a kao da su osvojili Evroligu) posmatram samo kao još jedan način da se iskaže poštovanje prema instituciji. Ljudi, to je to, verujte mi.

Koji vam je kurac, ukucajte na "youtube"-u samo jedan petocifreni broj, ukucajte "22.567" tamo na "search" i "kašće vam se samo"...
 
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
636
Reaction score
5
Локација
Kumanovo
Tacno,ovo potpisujem : (vežbanje huliganstva pred Grobarima-idolima", ili radovanje igrača MZT-a kao da su osvojili Evroligu),to je ipak dokaz koliki smo mi klub...
Sve je to normalno,ne smeta mi,sta me briga,neka peva ko sta hoce,samo hocu da se "zna" da je bilo i toga.
Za vreme utakmice,niko nije navijao protiv mzt-a ili protiv Partizana,nije bilo uvreda (osim ono sto je Petar naveo,onaj mali transparent,koji je ubrzo skinut,i mala provokacija nekog dole),nije bilo niceg sto bi moglo da se navede kao nesportsko...
Bas me zato i cudi,verovatno su cuvali za kraj ono nepristojno..
Da se razumemo,ja nisam ocekivao da nas gadjaju cvecem i da nam se klanjaju,pogotovo nas i susednog Kumanova..ali bili su tu momci Grobari iz Skoplja (svaka im cast),bili su Vranjanci...Svi smo mi Grobari
 
Последња измена:

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Potpuno je nebitno, irelevantno ako te bilo gde u regionu, u ABA ligi, neko vređa , viče ti svašta...sport, rivalstvo, "ujedanje" protivnika sa tribina, to je skroz normalno...neko te "ujeda" ako si neki faktor, ako si jak i moćan, ako te se poštuje, ako si neko i nešto...a ako si niko i ništa onda te niko ni ne primećuje...

Relevantno i bitno je ovo: Nas i u Zadru dođe da gleda 7.500 ljudi, a i u Skoplju zvanično 7.000 ljudi (a ustvari 8.000 ili i više) ne zato što nas se voli ili ne voli, nego zato što smo mi INSTITUCIJA koja se poštuje.

Ili recimo Kragujevac...nisu naši navijači tek tako razvili tamo onaj transparent "vi dolazite samo kad vam gostuje Partizan, a mi uvek dolazimo samo zbog Partizana" (ili transparent jako slične sadržine, nebitno)...

Ja i to u Skoplju ("vežbanje huliganstva pred Grobarima-idolima", ili radovanje igrača MZT-a kao da su osvojili Evroligu) posmatram samo kao još jedan način da se iskaže poštovanje prema instituciji. Ljudi, to je to, verujte mi.

Koji vam je kurac, ukucajte na "youtube"-u samo jedan petocifreni broj, ukucajte "22.567" tamo na "search" i "kašće vam se samo"...

Poptpuno se slažem sa ovim i isto sam razmišljao kada sam video koliko ljudi ima i koja je atmosfera u Skoplju.
 

Chicharito

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
105
Reaction score
3
Ili recimo Kragujevac...nisu naši navijači tek tako razvili tamo onaj transparent "vi dolazite samo kad vam gostuje Partizan, a mi uvek dolazimo samo zbog Partizana" (ili transparent jako slične sadržine, nebitno)...

312393_593186970697996_365850835_n.jpg


Верујем да си на ово мислио. :ziveli
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Upravo na taj transparent sam mislio! Gađa u centar, skroz...
A to "vi ste ovde samo zbog nas" se odnosi kako na KKP, tako i na njegove navijače...i jedni i drugi predstavljaju to "nas"...
Ovaj transparent ima snagu najjače šamarčine zviznute kompleksašima.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Očekujem pobedu od 20 razlike minumum. Isprskati ih ko nerotkinju.

Nema od toga ništa burazeru! Pobediti hoćemo, jer jednostavno moramo, ali biće to mnogo zajebana utakmica. Nemamo mi tim da možemo bilo kome da pretimo. Pobogu, ove sezone smo izgubili skoro protiv svakog rivala u ABA, od jednog dva puta. Izgubili smo od 5 poslednjeplasiranih ekipa. To sve govori. Ponavljam, očekujem pobedu, ali to je sve. Doduše više od toga i ne treba.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.107
Reaction score
270
Ček, ako budemo treći, jel nam to garantuje kvalifikacije u slučaju da četvrti ne bude šampion?
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Pošto teorija ne postoji da Radnički ide u EL, mislim da mi imamo obezbeđene kvalifikacije, pa čak i da izgubimo na F4 i budemo 4. mesto. Isto kao što će Olimpija ili Cedevita ići u kvalifikacije...
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.107
Reaction score
270
Zašto nema teoriej da ide Radnički?

Pisano je vec o tome u temi Kosarka u Srbiji i regionu, ako neko bude voljan da ti odgovori, odgovorice ti u toj temi.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Potpuno je nebitno, irelevantno ako te bilo gde u regionu, u ABA ligi, neko vređa , viče ti svašta...sport, rivalstvo, "ujedanje" protivnika sa tribina, to je skroz normalno...

a normalno je i kad oponašaju ( mada mislim da je to manje oponašanje, to samo izbija prava priroda:D) majmune kad naš igrač zakuca, jel da?;gaah
poslušajte na 2:20 do kraja utakmice kad Gordon zakuca, dobro se čuje.. a i na 0:38 do kraja, na bacanjima..
kao što se čulo i kod ovih Ugara jesenas, sve Evropska gospoda..:pop
nama su i za manje skidali hiljade evra, a ovima neće ništa da fali..
možda opet kazne nas, k'o što su onomad u Solnoku kaznili našeg trenera jer je, k'o bajagi, udario sudiju.. pardon, :pickaciganska
a rasizam pod tepih.. :roll:
 
Последња измена:

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Imaš na sajtu ABA-lige većinu mečeva (rubrika "ABA Contents", podrubrika "League Video"), iz cele sezone, trebalo bi to da znaš odavno ako makar malo redovnije svraćaš ovde...Konkretno utakmica iz Skoplja: http://www.abaliga.com/a6152/ABA_Co..._Aerodrom_Partizan_mt_s_full_match_video.html

Stvarno ne znam sta ima svracanje na ovu temu veze sa sajtom aba lige. Evo ja svaki dan pogledam temu i procitam SVE postove ali bas nikada ne zalazim u detalje sajta lige.
Decko je lepo pitao, ne mora se svakome drsko odgovarati ako ne zna neku stvar za koju neko drugi zna.

Da ne skrenem sa teme...najjaci smo kad je najteze zato sam siguran da dobijamo madzare. Verovatno nece biti ubedljivo ali ipak dovoljno da overimo final 4.
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
Ja nisam gledao mec u subotu jer sam bio na nekoj svadbi..evo sad gledam ovaj snimak sa aba sajta ...pa sta je namerna licna ako nije ona Otaseviceva nad Lucicem, 8sec pre kraja :?
 

stojkov_11

Grobar
Учлањен(а)
12.02.2008
Порука
278
Reaction score
0
Локација
Macedonia not FYROM

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
cele sezone lutamo, trazimo igru...sam meca protiv buducnosti u gostima, tesko da smo i jedan drugi mec rutinski dobili..e sad, tekma protiv solonoka mora da se dobije, i ne bi trebalo da bude problema sa njima, uzimajuci u obzir podrsku navijaca i generalno domaci parket...zamislite samo da smo ovo poslednje odlucujuce kolo gostovali solonoku? ja ne smem to ni da zamislim jer bi sa ovakvom kosarkom koju prikazujemo ove sezone najverovatnije izgubili od tih madjarskih pacera..dakle, najbitinije je pobediti ovu poslednju tekmu i na final for uci sa mudima i ponosom, ma ko nam bio protivnik.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Ko god da bude višak za srpsku ligu, ostaće da trenira sa timom, jer ima pravo nastupa na fajnal-foru Jadranske lige – kaže sportski direktor Partizana
Kontam da su naši već presekli, ali će odluku saopštiti posle (čudim se čudu što to moram napisati) jedne od dve najvažnije utakmice ove sezone.

Napred Partizan... Prvo pobeda protiv Solnoka, a onda o svemu drugom kad bude.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top