Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Pobedili smo zatoštoje ona rekladačePartizan dapobedi:love:love:love:love:love mialim da sasam,pečem

i da mooooooooooooooj cigane ciganeeeeeeeeeeeee ne silaziiii sakurčineeeeeeee pičkociganwskaaaaaaaaaaaaaa+



da jelsam ja lud ili je lučarekao kad je digao trofej doboro došao nazad
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
kad sam video ovaj izraz lica ovde:
kosarkalaktasiderbifinaleABAliga_270413_.jpg

odmah sam se setio ovog:
GetImage.aspx


:buhaha
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
prelistah u ove sitne sate malo forume i komentare,ono je pisanje,oni ne znaju vise gde udaraju, proglasavaju katica za najvecu legendu kluba, rakocevic mu nije ni do kolena xD
ali ipak su krive sudije, pogotovo ona izdajica belosevic..al jbg zajebali su se malo,on covek navija za zvezdu,ne za fmp :D
a evo i assistant coach se javlja :D
http://www.telegraf.rs/sport/672757-gurovic-lucicu-nemas-postovanja-ni-malo
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.384
Reaction score
37.824
"Lučiću, nemaš poštovanja nimalo!"

Prema tebi, govno jedno smrdljivo, prema raznim katićima, rakočevićima, ćoravim kriminalcima, ćelavim nakazama i sličnom talogu, ova deca ne treba da imaju ni trunku poštovanja. Ma kakva trunka, mnogo je to za vas.

:clap deco, :clap momci, :clap GROBARI.
Gazite ove i ovima slične gde god ih sretnete, na i van parketa, ne dajte da vas povuku za sobom u mulj.

Čestitam braćo :partizan_fan:, radujmo se, zaslužili smo svi to.
 
Последња измена:

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Cestitke igracima i strucnom stabu na osvojenoj jos jednoj tituli :pfc:

Juce sam bio kod brata na slavi u pravom cigansko leglu, koji su to bolesnici na moje pitanje za koga vi navijate zvezdu ili fmp? Oni skoro u glas odgovaraju: Pa za zvezdu naravno i vi ste nekad bi Igokea kao sto smo mi sada fmp. Malo mi je falilo da se zadavim sa ribom. Koje budale mislio sam da sam sve cuo ali ovo je nesto novo stvarno su genijalni, a probati da im objasnis da nam je to bio sponzor kao sto su bili i ICN, Mobtel, MB, MTS itd. oni samo odgovaraju.
Ne ne Igokea je klub to nije bio sponzor :pop
Posle sam poceo da se smejem budalama, Bože hvala ti sto navijam za Partizan
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Богу драгом хвала, слави се нова титула најбољег тима на Јадрану, ово ће се славити 8 дана!

Побеђена је мутант-аждаја, државни пројекат подржан плаћеним искомплексираним легионарима покојног комшијског клуба, узалуд је дуђманима све, нико нема што Партизан имаде!!!

Радуј се Црно-Бели Народе, значај синоћне победе и нове титуле на Јадрану ће се тек показати.

Нек се слави, нек земља гори :)
Уз ову песму, и Група ЈНА слави нову титулу :)

Недеља је сванулаааааааааааааааа :)
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Стицајем околности, успео сам да одгледам само друго полувреме, и то испред једног од кафића у центру града. Сасвим довољно. :D

Сезона је била стресна, негде нас је по једна лопта делила од победе, после нам је та једна лопта донела победу над Цедевитом и то нас је у последњи час угурало у Ф 4 Јадранске лиге.

После оне крађе мафијашког пса небојше човића у финалу српског купа и нарочито после наше победе над мутант клубом на почетку српске лиге, био сам све уверенији да ствари долазе на своје место.

Остајем при оцени да се много коцкало у селекцији играча и са неким одлукама, са једним играчем типа Кецмана све би много лакше ишло. Наравно, на крају се пише трофеј и ми смо га апсолутно заслужили и показали да и потпуно подмлађени остајемо закон у овом региону, а посебно за разне црвене звезде диве фмп бг телеком и слична говна која имају проблем идентитета и не знају ни за кога навијају.
 

Цакана

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
146
Reaction score
19
Иначе не волим овакве ствари али..
Нико ме не може убедити да било ко други има бољи тим од нашег. Искуснији да, то се не може никако оспорити, али бољи ни у лудилу.
.. хе хе.

Шта рећи о овим нашим момцима, а да већ није написано... Милина их је било гледали како се радују као деца синоћ. Многи су их називали губитницима ове сезоне, а они као матори шампиони ишамарају две боље пласиране екипе и освајају титулу као да то већ раде годинама. Стварно немам више речи тренутно осим :respect свим момцима и стручном штабу.

Naši su opasno bezobrazni! Evo originalnog natpisa sa majica! :D
keep-calm-and-back-off-bitch.png
keepcalm.gif
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Је ли било дочека играча јутрос и ако јесте је ли ко то снимао? :D
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.758
Reaction score
6.303
Skoro sve ste rekli o utakmici pa neću da se ponavljam. Najdražo pehar u zadnjih 10 godina posle onog u Zagrebu. Ciganaska histerija je toliko uzela maha tokom godine da sam ovo naše silovanje čekao kao ozebo sunce.

Dule još jednom objasnio neke stvari odnosno ko je veliki MAG ove magične igre:respect Pokazao je da stvarno to ,,nije isti trener od pre'' i da se ,,ne koncentriše na stvari na terenu nego troši energiju na javne rasprave sa ćoravim smradom koji hvata za donje ekstremitete''. E Dule, Dule kako li bi tek igrli da si bio posvećen treningu..

A raška osatog majmuna katića ne bih komentarisao. Kakav šljam i bezobrazluk. Pogledajte malo bolje snimak ,,davljenja'', on Lučiću drži ruku i pada bez okakvog razloga. A da ga je trebao raspaliti preko pičke to svakako stoji:pickaciganska
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Gde samo nalaze tipove poput Radonjica.
Ne znam da li je jos neko primetio njegove kranje neprirodne i vestacke reakcije,tikove,glupiranja,glumatanja nekog ludackog pogleda.
Uvek je to bilo djubre.I dok je igrao kosarku za Lovcen i posebno Buducnost,gadan provokator.
On je bio i jedan od glavnih krivaca za prekid meca protiv Buducnosti 2001.svojim ciganskim ponasanjem.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
@Цакана

Budi dobra pa podeli link ove animacije...verujem da jos neke zanima, unapred hvala

Ono sto smo mi juce uradili i sa kojim budzetom je nestvarno. Oni bi sa nasim budzetom ispali iz ABA lige...stvarno smo kao klub nestvarno veliki sobzirom na drzavu u kojoj se nalazimo. Definitivno mi ovde ne pripadamo...ako ne verujete pogledajte oko sebe...pogledajte sta se desava oko svih nas a onda pogledajte nas KK Partizan. Ja sam ponosan
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
978
Reaction score
312
Samo jedno pitanje da li se jos uvek razmatra opcija uvodjenja Makabija ili Lejkersa u ABA ligu radi interesantnosti takmicenja?!!

Hvala na odgovoru unapred....

oooooo jebi mutante...jebi jebi Vuciceee......
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Gde samo nalaze tipove poput Radonjica.
Ne znam da li je jos neko primetio njegove kranje neprirodne i vestacke reakcije,tikove,glupiranja,glumatanja nekog ludackog pogleda.

То ти је за њега нормално, он се на свакој утакмици кревељи и то му је толико прешло у навику да више никоме није необично...

Могла би се направити добра спрдња од њихових реакција. Нпр она реакција носатог Катића после инцидента са Лучићем, кад је стао онако ошишан и мутав да објашњава шта се десило подсјетио ме на неког лика из цртаног филма ал не могу да се сјетим ког :D

На ово мислим http://youtu.be/eLMwathgY38?t=31s :)
 
Последња измена:

donix

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
164
Reaction score
3
Braco forumasi sinoc sam se tolko napio od srece da nisam hteo da masim slova pa reko sad da podelim utiske od sinoc...pa nema tog vestackog kluba,vestacki ulozenih para koji mogu da nas sruse,ono sinoc je bilo sjajno...ne treba nikog izdvajati jer sinoc je pobedio kolektiv,od navijaca preko uprave i na kraju igraca...sektasi mutirani jebacemo vas kako god, valjda vam je to svima jasno postalo sekto raspala ...BRAVO Institucijo !!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top